Herní online akci World of Tanks rozšiřují ikoničtí filmoví hrdinové v čele s Rambem

15. 12. 2020 - 14:21 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Herní online akci World of Tanks rozšiřují ikoničtí filmoví hrdinové v čele s Rambem zdroj: komerční sdělení / PR

Aktualizace 6.0, která plně využívá hardware současné i příští generace, přináší obrovské změny a vylepšení.

World of Tanks Console s potěšením oznamuje spuštění aktualizace 6.0, která přichází na konzole již 8. prosince, a poskytuje hráčům vylepšený herní zážitek a totální přepracování současného herního enginu, který umožňuje kompletní zpracování grafiky, uživatelského rozhraní a posunuje hru celkově na novou úroveň. Od vylepšené viditelnosti až po zvýšenou úroveň detailů, osvětlení a textur - World of Tanks Console bude vypadat a hrát lépe než kdykoli předtím..

6.0 také přinese aktualizaci více než šest let starého HUD, aby hráči dostali i vylepšený zážitek nejen na nových konzolích. Novinky se dotknou vylepšení správy vozidel, systémů velitelů a vybavení. Hráči budou mít také přístup na novou záložku Profil, která jim poskytne informace o jejich kariéře, kartách, medailích, statistikách a protokolu aktivit.

A to není vše! V návaznosti na úspěšné sezóny 1 a 2 - od wrestlingové akce WWE SummerSlam po rychlost Hot Wheels ™ - World of Tanks Console tentokrát přinášejí do své loajální komunity akční hrdiny z kultovních filmů 80. let. Hráči budou mít šanci sehnat skiny Premium a Hero pro každou novou postavu - použitelné v celé řadě tanků! Dostanou na míru ušitou garáž a navíc budou moci přivítat akční hrdiny jako velitele jejich vlastního tematického tanku!

Přivítejte Johna Ramba, hvězdu uctívané série Rambo, a všestranný bojovníka. S bezkonkurenční silou, vytrvalostí a vojenskými znalostmi, Rambo vnese do tankové války pořádnou dávku agrese, kterou si hráči nebudou chtít nechat ujít. Dalším v řadě je Snake Plissken, operátor speciálních sil, který se stal zločincem - a protagonista kultovních klasiků Útěk z New Yorku a Útěk z LA.

V neposlední řadě - World of Tanks Console přivítá do týmu Jamese Braddocka z kultovní série Missing in Action. Důstojník americké armády - Braddock přináší do řízení drzost a chuť uprchlého zajatce i sadu dovedností vojenského specialisty.

Kreativní ředitel TJ Wagner k novinkám řekl: „Tým a já jsme potěšeni, že můžeme přinést tankistům naši nejnovější a největší aktualizaci vůbec! Update 6.0 s využitím našeho vlastního konzolového enginu Despair způsobí revoluci ve hře World of Tanks Console a přinese rozvinuté estetické a vizuální vylepšení hry - stejně jako aktualizovaný HUD, systém správy vozidel a mnoho dalšího! Rovněž jsme zcela přepracovali uživatelské rozhraní - vylepšili jsme způsob interakce hráčů s titulem."

„S Rambem, Snakeem a Braddockem na palubě bude Sezóna 3 pokračovat v podobném duchu jako předchozí dvě sezóny. Opravdu se těšíme se, až hrdinové povstanou mezi řadami našich hráčů! “

S více než 20 miliony hráčů aktuálně na PlayStation®4 a Xbox One, kteří využívají hraní napříč platformami, World of Tanks Console také nabízí zpětnou kompatibilitu pro konzoly nové generace na PlayStation®5 a Xbox Series X / S.

Více informací najdete zde: https://console.worldoftanks.com

O World of Tanks Console

World of Tanks Console je týmová masivně multiplayerová online akční hra věnovaná obrněnému boji. Hráči se ponoří do nelítostného boje 15 proti 15 s oponenty z celého světa, vybojují si ho na více než 90 různých mapách a převezmou velení nad svým preferovaným vozidlem z více než 740 tanků z 11 různých národů. World of Tanks Console hraje více než 20 milionů hráčů po celém světě a je k dispozici na PlayStation®4 & 5 a na Xbox One, Xbox Series S & X.

World of Tanks Console je zdarma ke stažení ze všech účtů PlayStation Network a Xbox Live držitelé s ohromujícím rozlišením 4K a podporou HDR na PlayStation®4 Pro, PlayStation 5, Xbox One X, Xbox Series S a Xbox Series X. Epický válečný příběh založený na příběhu lze také hrát na všech platformách, dává hráčům šanci přepsat historii v pohlcujících bitvách pro jednoho hráče a v kooperativních bitvách.

Oficiální web: http://console.worldoftanks.com

Zdroje: komerční sdělení / PR

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství dorazí v dubnu

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství dorazí v dubnu

24. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Třetí díl spinoffu Harryho Pottera jménem Fantastická zvířata má datum premiéry i nový název.
Stříhala původní Star Wars, teď kritizuje nové: „Otřesné“

Stříhala původní Star Wars, teď kritizuje nové: „Otřesné“

23. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Nová trilogie Star Wars je všechno, jen je jednomyslně opěvovaná. A teď se do ní pustila i editorka původní trilogie.
Ewan McGregor si pochvaluje natáčení seriálu Obi-Wan Kenobi

Ewan McGregor si pochvaluje natáčení seriálu Obi-Wan Kenobi

22. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Ewan McGregor si šel pro svoji první cenu Emmy za hlavní roli v seriálu Halston a při té příležitosti zmínil i svůj aktuálně nejočekávanější projekt.
Režisér Hellboye pošle do Uličky přízraků Bradleyho Coopera a Cate Blanchett

Režisér Hellboye pošle do Uličky přízraků Bradleyho Coopera a Cate Blanchett

21. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

Oscarový režisér Guillermo del Toro se vrací a zase to bude o monstrech, jen o těch trochu jiných.