Herečka Anna Geislerová připravuje vlastní módní kolekci

9. 5. 2010 - 8:00 | Téma | red

Herečka Anna Geislerová připravuje vlastní módní kolekci zdroj: tisková zpráva

Herečka Anna Geislerová podepsala exkluzivní smlouvu s českou oděvní společností pietro filipi. Pod názvem Aňa for pietro with love chystá nové modely pro sezónu podzim a zima 2010. ČTK o tom informovala Veronika Machková ze společnosti 2media.cz.

Novou práci vnímá herečka s nadšením. "Dává mi to pocit svobody a nezávislosti na mojí profesi," řekla Geislerová podle tiskové zprávy. "Samozřejmě je mi jasné, že bez mého jména bych se k takhle prestižní práci a značce nedostala. Zároveň vím, že mi tak vzniká úplně nové portfolio a že třeba budu moci někde přišívat knoflíky nebo držet mistrové krejčovský metr," dodala.

Česká značka pietro filipi, která nabízí dámskou i pánskou módu, je na trhu zhruba 17 let. Cílem výrobců je vytvářet nadčasové modely, "ve kterých se zákazníci budou cítit příjemně, ale i sexy". V posledních letech se prosazuje také v zahraničí, mimo jiné v Británii a v Rusku. Italský název společnosti vznikl díky návrhářské inspiraci Itálií.

Spolupráce s herečkou, která proslula svým smyslem pro módu, tým oděvní společnosti přivítal. "Aňa má nejen výrazný cit pro módu, ale jak jsme při spolupráci poznali, je to nesmírně milý a otevřený člověk," uvedla kreativní ředitelka Alena Loudinová.

První ukázkou z připravované kolekce byl model, který Geislerová představila na jaře na filmovém festivalu Berlinale. Na róbu v barvě holubičí šedi s rudým srdcem na hrudi a velkoryse řasenou sukní bylo potřeba asi 17 metrů látky.

Kolekce je podle autorky určena zákaznicím, které chtějí módou vyjádřit vlastní osobnost. Modely jsou doplněné výraznými detaily včetně speciálně navržené série knoflíků.

Vlastní kolekce pro známé módní značky navrhly například kanadská zpěvačka Avril Lavigne, manželka fotbalové hvězdy Davida Beckhama a členka někdejší slavné dívčí skupiny Spice Girls Victoria Beckham i americká zpěvačka a kytaristka Sheryl Crow. Módnímu návrhářství se věnovala také královna popu Madonna, modelka Kate Moss, zpěvačka a herečka Jennifer Lopez či herecká dvojčata, sestry Mary-Kate a Ashley Olsenovy.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Necenzurovaný trailer na Smrt ve tmě 2 odhaluje hned několik zabití

Necenzurovaný trailer na Smrt ve tmě 2 odhaluje hned několik zabití

5. 8. 2021 | Trailery | Adam Homola

Sony vydala nový, řádně temný trailer na nadcházející horor Smrt ve tmě 2.
Flash Gordon od Taiky Waititiho bude nakonec hraný

Flash Gordon od Taiky Waititiho bude nakonec hraný

3. 8. 2021 | Novinky | Adam Homola

Místy to vypadá, že oscarový Taika Waititi neví kam dřív skočit. Má hromadu rozjetých projektů, jeden zajímavější než druhý a zatím to pořád zvládá.
Venom 2: Carnage přichází, ale pořád se drží zpátky

Venom 2: Carnage přichází, ale pořád se drží zpátky

2. 8. 2021 | Trailery | Adam Homola

V pořadí druhý trailer na druhého Venoma je tady a jakkoliv se tváří výrazně líp než ten první, pořád se tak trochu drží zpátky.
Stylová jízda s vraždou uprostřed, tak zatím působí Klan Gucci

Stylová jízda s vraždou uprostřed, tak zatím působí Klan Gucci

2. 8. 2021 | Trailery | Adam Homola

První trailer na Klan Gucci je tady a má ohromný styl, jak se ostatně dalo čekat.