Herec ze seriálu Dr. House byl přepaden a Okraden

- eXtra kiNo autor: red

Amerického herce Kala Penna, který je známý z televizního seriálu Dr. House a který nedávno opustil úřednické místo v Bílém domě a vrátil se k herectví, někdo přepadl a okradl ve Washingtonu. Napsal to list The Washington Post s odvoláním na hercova mluvčího.

Ten uvedl, že v úterý v noci se k Pennovi přiblížil neznámý muž se zbraní v ruce a donutil ho, aby si lehl na zem. Potom mu sebral peněženku a mobilní telefon. K prvnímu lupiči se po chvíli přidal ještě jeden.
Penn neodpovídá na žádosti tisku, aby se k věci vyjádřil. Metropolitní oddělení policie uvedlo, že nemůže zveřejnit informace.

Herec indického původu, vlastním jménem Kalpen Modi, nastoupil loni v dubnu do Bílého domu do úřadu pro styk s veřejností. Funkci přijal prý proto, aby pomohl administrativě amerického prezidenta Baracka Obamy se vztahy se světem umění a filmu.

Nedávno však oznámil, že funkci v Bílém domě opouští, aby mohl natáčet třetí film o nerozlučných a naprosto rozdílných kamarádech Haroldovi a Kumarovi (Zahulíme, uvidíme). Nový díl nazvaný A Very Harold and Kumar Christmas se objeví v kinech v listopadu. Podle herce Johna Choa, který ve filmu bude rovněž hrát, je scénář již hotov.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.