Herec Mel Gibson se pravděpodobně rozešel se svojí přitelkyní

15. 4. 2010 - 16:50 | Téma | red

Herec Mel Gibson se pravděpodobně rozešel se svojí přitelkyní zdroj: tisková zpráva

Známý herec a režisér Mel Gibson se údajně rozešel se svojí přítelkyní, zpěvačkou ruského původu Oksanou Grigorijevovou. Společně mají petiměsíční dceru.

Časopisy People a UsWeekly ve svých internetových vydáních napsaly s odvoláním na nejmenované zdroje, že čtyřiapadesátiletý herec a devětatřicetiletá zpěvačka už jdou několik týdnů každý svou vlastní cestou. Gibsonův mluvčí odmítl informaci komentovat.

Vztah oscarového herce a režiséra trháku Umučení Krista s Grigorijeovou vyšel najevo loni v dubnu krátce poté, co Gibsonova manželka Robyn po třiceti letech manželství podala žádost o rozvod. Manželé údajně už v té době žili tři roky odděleně.

People.com uvádí, že také Gibson a Grigorijevová už pár týdnů žijí odděleně. Cituje nejmenovaného přítele, který tvrdí, že se rozešli přátelsky a chtějí vychovávat dceru Luciu společně.

Grigorijevová, modelka a klasická pianistka, vydala loni v srpnu debutové album Beautiful Heartache, které je sbírkou melancholických milostných písní i songů ovlivněných popem a jazzem. Klipy ke čtyřem jejím skladbám režíroval Gibson. Grigorijevová má dvanáctiletého syna s Timothym Daltonem, jedním z představitelů Jamese Bonda.

Silně věřící katolík Gibson má již z prvního manželství sedm dětí. Vyrůstal v Austrálii a v devadesátých let se stal jedním z nejlépe placených herců v Hollywoodu. V roce 1995 získal pět Oscarů za snímek Statečné srdce, jenž režíroval a v němž ztvárnil hlavní roli.

Od natočení kontroverzního filmu Umučení Krista v roce 2004 se Gibson na veřejnosti ukazoval méně. V roce 2006 si značně pošramotil pověst, když v opilosti počastoval kalifornského policistu antisemitskými výroky. K herecké profesi se vrátil po osmileté pauze v lednu thrillerem Na hraně temnoty.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.