Herec Mel Gibson se pravděpodobně rozešel se svojí přitelkyní

15. 4. 2010 - 16:50 | Téma | red

Herec Mel Gibson se pravděpodobně rozešel se svojí přitelkyní zdroj: tisková zpráva

Známý herec a režisér Mel Gibson se údajně rozešel se svojí přítelkyní, zpěvačkou ruského původu Oksanou Grigorijevovou. Společně mají petiměsíční dceru.

Časopisy People a UsWeekly ve svých internetových vydáních napsaly s odvoláním na nejmenované zdroje, že čtyřiapadesátiletý herec a devětatřicetiletá zpěvačka už jdou několik týdnů každý svou vlastní cestou. Gibsonův mluvčí odmítl informaci komentovat.

Vztah oscarového herce a režiséra trháku Umučení Krista s Grigorijeovou vyšel najevo loni v dubnu krátce poté, co Gibsonova manželka Robyn po třiceti letech manželství podala žádost o rozvod. Manželé údajně už v té době žili tři roky odděleně.

People.com uvádí, že také Gibson a Grigorijevová už pár týdnů žijí odděleně. Cituje nejmenovaného přítele, který tvrdí, že se rozešli přátelsky a chtějí vychovávat dceru Luciu společně.

Grigorijevová, modelka a klasická pianistka, vydala loni v srpnu debutové album Beautiful Heartache, které je sbírkou melancholických milostných písní i songů ovlivněných popem a jazzem. Klipy ke čtyřem jejím skladbám režíroval Gibson. Grigorijevová má dvanáctiletého syna s Timothym Daltonem, jedním z představitelů Jamese Bonda.

Silně věřící katolík Gibson má již z prvního manželství sedm dětí. Vyrůstal v Austrálii a v devadesátých let se stal jedním z nejlépe placených herců v Hollywoodu. V roce 1995 získal pět Oscarů za snímek Statečné srdce, jenž režíroval a v němž ztvárnil hlavní roli.

Od natočení kontroverzního filmu Umučení Krista v roce 2004 se Gibson na veřejnosti ukazoval méně. V roce 2006 si značně pošramotil pověst, když v opilosti počastoval kalifornského policistu antisemitskými výroky. K herecké profesi se vrátil po osmileté pauze v lednu thrillerem Na hraně temnoty.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

16. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Mad Max: Zběsilá cesta patří k tomu nejlepšímu, co na poli akčních filmů vzniklo, a to nejen za posledních deset let.
Padla poslední klapka disneyovského Predátora

Padla poslední klapka disneyovského Predátora

15. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Ani jsme se nenadáli a další Predátor je hotový, respektive míří z placu do postprodukce.
Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

14. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

James Bond na to nebude v novém filmu sám, to už víme nějakou dobu. A teď se můžete na nové agentky podívat hezky zblízka.
Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

13. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Sedmá Mission Impossible je hotová, ale osmička Cruise ještě pořád čeká.