Herec Mel Gibson se pravděpodobně rozešel se svojí přitelkyní

15. 4. 2010 - 16:50 | Téma | red

Herec Mel Gibson se pravděpodobně rozešel se svojí přitelkyní zdroj: tisková zpráva

Známý herec a režisér Mel Gibson se údajně rozešel se svojí přítelkyní, zpěvačkou ruského původu Oksanou Grigorijevovou. Společně mají petiměsíční dceru.

Časopisy People a UsWeekly ve svých internetových vydáních napsaly s odvoláním na nejmenované zdroje, že čtyřiapadesátiletý herec a devětatřicetiletá zpěvačka už jdou několik týdnů každý svou vlastní cestou. Gibsonův mluvčí odmítl informaci komentovat.

Vztah oscarového herce a režiséra trháku Umučení Krista s Grigorijeovou vyšel najevo loni v dubnu krátce poté, co Gibsonova manželka Robyn po třiceti letech manželství podala žádost o rozvod. Manželé údajně už v té době žili tři roky odděleně.

People.com uvádí, že také Gibson a Grigorijevová už pár týdnů žijí odděleně. Cituje nejmenovaného přítele, který tvrdí, že se rozešli přátelsky a chtějí vychovávat dceru Luciu společně.

Grigorijevová, modelka a klasická pianistka, vydala loni v srpnu debutové album Beautiful Heartache, které je sbírkou melancholických milostných písní i songů ovlivněných popem a jazzem. Klipy ke čtyřem jejím skladbám režíroval Gibson. Grigorijevová má dvanáctiletého syna s Timothym Daltonem, jedním z představitelů Jamese Bonda.

Silně věřící katolík Gibson má již z prvního manželství sedm dětí. Vyrůstal v Austrálii a v devadesátých let se stal jedním z nejlépe placených herců v Hollywoodu. V roce 1995 získal pět Oscarů za snímek Statečné srdce, jenž režíroval a v němž ztvárnil hlavní roli.

Od natočení kontroverzního filmu Umučení Krista v roce 2004 se Gibson na veřejnosti ukazoval méně. V roce 2006 si značně pošramotil pověst, když v opilosti počastoval kalifornského policistu antisemitskými výroky. K herecké profesi se vrátil po osmileté pauze v lednu thrillerem Na hraně temnoty.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.
Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

15. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Další díl Rychle a zběsile měl být sice dávno za námi, ale z loňské premiéry kvůli covidu sešlo a filmu se tak dočkáme letos.
Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

14. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Las Vegas je plné peněz i zombíků a Dave Bautista se s tím pokusí něco udělat.
Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

13. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Do připravovaného pokračování komiksárny Shazam! se přidává Lucy Liu.