Herec Johnny Depp si prý nemůže zvyknout na získané filmové ceny

14. 12. 2009 - 21:30 | Téma | red

Herec Johnny Depp si prý nemůže zvyknout na získané filmové ceny zdroj: tisková zpráva

Hollywoodský herec Johnny Depp si prý nikdy nezvykne na přijímání cen za své herecké výkony. Depp, nominovaný za roli kapitána Jacka Sparrowa ve čtyřech pokračováních dobrodružného příběhu Piráti z Karibiku na Oscara, to řekl v předvečer slavnostního ceremoniálu na Mezinárodním filmovém festivalu na Bahamách (BIFF; 10. až 17. prosince) v Nassau. Tam převzal cenu za herecký přínos filmu, napsala dnes agentura AP.

"Kdykoli někdo řekne, že dostanu nějaké ocenění, vždycky mě to trochu vyvede z míry," řekl. "První, co na to řeknu, je: 'Proč?'," přiznal herec reportérům. "Prostě dělám svou práci jako každý jiný, jenom je to práce trochu nezvyklejší."

Depp také řekl, že se chystá strávit Vánoce na svém soukromém ostrůvku, obklopeném prstencem bílého písku nedaleko ostrova Exuma v souostroví Bahamy. "Je to místo, které má blízko ráji," prohlásil. Obrázek zdroj: tisková zpráva

Ocenění Deppovi předal jeho herecký kolega Sean Connery. I ten má dům na Bahamách.

Zakladatelka festivalu Leslie Vanderpoolová označila Deppa za "ikonu" a jednoho z nejlepších herců své generace.

Filmové studium Disney v září oznámilo, že na obzoru je další pokračování Pirátů z Karibiku. V kinech by se snímek Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides měl objevit v létě 2011.

Depp uvedl, že si užil všechny své filmové role. "Nevycházím z údivu nad tím, že po takové době ještě dostávám role," zavtipkoval si.

Magazín People vyhlásil letos šestačtyřicetiletého Deppa nejpřitažlivějším mužem planety pro rok 2009. Otec dvou dětí získal tento titul již podruhé - poprvé v roce 2003. Pomyslnou korunu převzal Depp od nejatraktivnějšího muže roku 2008 - australského herce Hugha Jackmana. Herec proslavený svými výkony ve filmech jako Střihoruký Edward nebo Piráti z Karibiku se tak zařadil po bok herců Brada Pitta a George Clooneyho, kteří se také stali nejpřitažlivějšími muži roku dvakrát.

Depp má se svou životní partnerkou, francouzskou zpěvačkou a herečkou Vanessu Paradisovou dceru a syna.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.