Herec Donald Sutherland popřel, že by ve filmu Teď se nedívej opravdu souložil

- Téma autor: red

Americký herec Donald Sutherland popřel spekulace, že by v erotické scéně ve filmu Teď se nedívej doopravdy souložil s herečkou Julií Christieovou. Tvrzení se objevilo v připravované knize hollywoodského producenta Petera Barta Infamous Players: A Tale of Movies, the Mob, and Sex (Nechvalně známí hráči: Příběh o filmech, masách a sexu).

Bart v minulosti působil ve studiu Paramount Pictures, které v roce 1973 mysteriózní thriller Teď se nedívej produkovalo. Ve své knize tvrdí, že byl při natáčení erotické scény Sutherlanda a Christieové. Podle něj herci jednoznačně souložili přímo před kamerou.

"Není to pravda. Nic z toho. Ani sex, ani to, že by (Bart) byl při tom," řekl Sutherland. "Od začátku do konce byli (při natáčení scény) v místnosti jen čtyři lidé. (Režisér) Nic Roeg, (kameraman) Tony Richmond, Julie Christieová a já. Nikdo jiný," zdůraznil herec.

Už od uvedení filmu do kin vyvolávala na tehdejší poměry velmi otevřená scéna spekulace, zda herci jen hrají nebo jde o skutečný sex. V USA a v Británii byl snímek kvůli scéně v kinech přístupný pouze pro dospělé.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.