Herec Casey Affleck odmítá obvinění ze sexuálního obtěžování kolegyně

- Téma autor: red

Americký herec Casey Affleck odmítá obvinění, že sexuálně obtěžoval ženu, která pracovala na jeho dokumentárním filmu o herci Joaquinu Phoenixovi. Obvinění Amandy White označil za "absurdní a nezasluhující si pozornost".

White, která je producentkou filmu, tvrdí, že Affleck jí nevyplatil mzdu, protože odmítla strávit s ním noc v hotelovém pokoji. Žalobu o dva miliony dolarů podala v pátek v Los Angeles.

White říká, že byla nucena snášet nevhodné chování při přípravách filmu o Joaquinu Phoenixovi I'm Still Here, včetně "nežádoucích a nepříjemných" sexuálních návrhů na pracovišti.

"Paní White v produkci už rok nepracuje," řekl právník Michael Plonsker. Její žalobu označil za zlovolnou a její požadavky za urážlivé a bezpředmětné. "Žalobě se budeme tvrdě bránit a vzneseme vůči ní protipožadavek," uvedl.

Film I'm Still Here dokumentuje rok života poté, co v roce 2008 oznámil, že odchází od filmu a bude si budovat novou kariéru jako hiphopový hudebník.

Ben Affleck

Affleck, mladší bratr herce Bena Afflecka, má za manželku Phoenixovu sestru Summer. Proslavil se jako psychotický šerif v malém městě ve filmu Vrah ve mě. Vedlejší role ve filmu Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem, kde hrál po boku Brada Pitta, mu vynesla nominaci na Oscara.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.