Herec Andy Lau doufá, že sci-fi film Future X-Cops bude mít úspěch

9. 4. 2010 - 18:00 | Téma | red

Herec Andy Lau doufá, že sci-fi film Future X-Cops bude mít úspěch zdroj: tisková zpráva

Čínský herec Andy Lau doufá, že na trhu zaplaveném filmy o bojovém umění kung-fu a historickými eposy jeho nový sci-fi film najde své místo a bude mít úspěch.

Osmačtyřicetiletý herec a zpěvák, který se zúčastnil premiéry svého snímku Future X-Cops ve svém rodném Hongkongu, řekl, že ve filmu hraje policistu v roce 2085, který cestuje časem zpět do roku 2015, aby ochránil mladíka, jenž se má stát prominentním vědcem.

"Myslím, že jsme udělali první krok v natáčení sci-fi filmů. Doufám, že se více lidí pokusí točit podobné filmy. A také doufám, že se v tomto žánru filmů zlepšíme a přiblížíme se více k západním sci-fi filmům," řekl Lau.

"Chtěli jsme divákům předložit něco nového. Lidé viděli mnoho akčních filmů. Viděli i mnoho komedií," doplnil jeho slova režisér Wong Jing.

Ale Future X-Cops, v němž hrají také herečky Fan Binging a Barbie Hsu, čelí velké výzvě, protože přichází krátce po masivním úspěchu trojrozměrného filmu Avatar Jamese Camerona, který je nejvíce výdělečným filmem v historii. Velkým hitem se stal i v Číně. 

S filmem Future X-Cops se Lau objevuje na veřejnosti poprvé od té doby, co byl obviněn ze lži ohledně svého manželství. Lau v únoru v televizním rozhovoru popřel, že se oženil, ale hongkonští novináři vystopovali, že si v červnu 2008 v USA vzal za ženu svoji malajsijskou přítelkyni. Mnozí to pokládali za trik, jak si udržet přitažlivost tím, že se bude vydávat za svobodného muže. Lau byl potom nucen se veřejně omluvit.

Na středeční premiéře filmu v Hongkongu se zdálo, že se to jeho popularity nijak nedotklo. Když se objevil na pódiu, bouřlivě ho vítaly dvě stovky jeho fanoušků.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Stříhala původní Star Wars, teď kritizuje nové: „Otřesné“

Stříhala původní Star Wars, teď kritizuje nové: „Otřesné“

23. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Nová trilogie Star Wars je všechno, jen je jednomyslně opěvovaná. A teď se do ní pustila i editorka původní trilogie.
Ewan McGregor si pochvaluje natáčení seriálu Obi-Wan Kenobi

Ewan McGregor si pochvaluje natáčení seriálu Obi-Wan Kenobi

22. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Ewan McGregor si šel pro svoji první cenu Emmy za hlavní roli v seriálu Halston a při té příležitosti zmínil i svůj aktuálně nejočekávanější projekt.
Režisér Hellboye pošle do Uličky přízraků Bradleyho Coopera a Cate Blanchett

Režisér Hellboye pošle do Uličky přízraků Bradleyho Coopera a Cate Blanchett

21. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

Oscarový režisér Guillermo del Toro se vrací a zase to bude o monstrech, jen o těch trochu jiných.
Tom Hanks se vrací k Applu, tentokrát s pejskem a robotem

Tom Hanks se vrací k Applu, tentokrát s pejskem a robotem

21. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

V novém sci-fi dramatu Finch půjde o odhodlání titulního Finche (Hanks), jednoho z posledních lidí na světě, najít nového páníčka pro svého psa Goodyear.