Herec Andy Lau doufá, že sci-fi film Future X-Cops bude mít úspěch

9. 4. 2010 - 18:00 | Téma | red

Herec Andy Lau doufá, že sci-fi film Future X-Cops bude mít úspěch zdroj: tisková zpráva

Čínský herec Andy Lau doufá, že na trhu zaplaveném filmy o bojovém umění kung-fu a historickými eposy jeho nový sci-fi film najde své místo a bude mít úspěch.

Osmačtyřicetiletý herec a zpěvák, který se zúčastnil premiéry svého snímku Future X-Cops ve svém rodném Hongkongu, řekl, že ve filmu hraje policistu v roce 2085, který cestuje časem zpět do roku 2015, aby ochránil mladíka, jenž se má stát prominentním vědcem.

"Myslím, že jsme udělali první krok v natáčení sci-fi filmů. Doufám, že se více lidí pokusí točit podobné filmy. A také doufám, že se v tomto žánru filmů zlepšíme a přiblížíme se více k západním sci-fi filmům," řekl Lau.

"Chtěli jsme divákům předložit něco nového. Lidé viděli mnoho akčních filmů. Viděli i mnoho komedií," doplnil jeho slova režisér Wong Jing.

Ale Future X-Cops, v němž hrají také herečky Fan Binging a Barbie Hsu, čelí velké výzvě, protože přichází krátce po masivním úspěchu trojrozměrného filmu Avatar Jamese Camerona, který je nejvíce výdělečným filmem v historii. Velkým hitem se stal i v Číně. 

S filmem Future X-Cops se Lau objevuje na veřejnosti poprvé od té doby, co byl obviněn ze lži ohledně svého manželství. Lau v únoru v televizním rozhovoru popřel, že se oženil, ale hongkonští novináři vystopovali, že si v červnu 2008 v USA vzal za ženu svoji malajsijskou přítelkyni. Mnozí to pokládali za trik, jak si udržet přitažlivost tím, že se bude vydávat za svobodného muže. Lau byl potom nucen se veřejně omluvit.

Na středeční premiéře filmu v Hongkongu se zdálo, že se to jeho popularity nijak nedotklo. Když se objevil na pódiu, bouřlivě ho vítaly dvě stovky jeho fanoušků.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.