Herec Andy Lau doufá, že sci-fi film Future X-Cops bude mít úspěch

9. 4. 2010 - 18:00 | Téma | red

Herec Andy Lau doufá, že sci-fi film Future X-Cops bude mít úspěch zdroj: tisková zpráva

Čínský herec Andy Lau doufá, že na trhu zaplaveném filmy o bojovém umění kung-fu a historickými eposy jeho nový sci-fi film najde své místo a bude mít úspěch.

Osmačtyřicetiletý herec a zpěvák, který se zúčastnil premiéry svého snímku Future X-Cops ve svém rodném Hongkongu, řekl, že ve filmu hraje policistu v roce 2085, který cestuje časem zpět do roku 2015, aby ochránil mladíka, jenž se má stát prominentním vědcem.

"Myslím, že jsme udělali první krok v natáčení sci-fi filmů. Doufám, že se více lidí pokusí točit podobné filmy. A také doufám, že se v tomto žánru filmů zlepšíme a přiblížíme se více k západním sci-fi filmům," řekl Lau.

"Chtěli jsme divákům předložit něco nového. Lidé viděli mnoho akčních filmů. Viděli i mnoho komedií," doplnil jeho slova režisér Wong Jing.

Ale Future X-Cops, v němž hrají také herečky Fan Binging a Barbie Hsu, čelí velké výzvě, protože přichází krátce po masivním úspěchu trojrozměrného filmu Avatar Jamese Camerona, který je nejvíce výdělečným filmem v historii. Velkým hitem se stal i v Číně. 

S filmem Future X-Cops se Lau objevuje na veřejnosti poprvé od té doby, co byl obviněn ze lži ohledně svého manželství. Lau v únoru v televizním rozhovoru popřel, že se oženil, ale hongkonští novináři vystopovali, že si v červnu 2008 v USA vzal za ženu svoji malajsijskou přítelkyni. Mnozí to pokládali za trik, jak si udržet přitažlivost tím, že se bude vydávat za svobodného muže. Lau byl potom nucen se veřejně omluvit.

Na středeční premiéře filmu v Hongkongu se zdálo, že se to jeho popularity nijak nedotklo. Když se objevil na pódiu, bouřlivě ho vítaly dvě stovky jeho fanoušků.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

V zajetí démonů 3 se inspiruje skutečným případem vymítání ďábla

V zajetí démonů 3 se inspiruje skutečným případem vymítání ďábla

23. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

První trailer na V zajetí démonů 3 je tady a vrací se v něm všichni staří známí.
Mortal Kombat možná dostane hned několik pokračování

Mortal Kombat možná dostane hned několik pokračování

22. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros má s Mortal Kombatem velké plány a pokud se něco nepokazí, u prvního dílu jen tak neskončí.
Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.