Herci filmu Účastnící zájezdu vyprávějí o svých rolích

4. 4. 2006 - 12:54 | Téma | red

Herci filmu Účastnící zájezdu vyprávějí o svých rolích zdroj: tisková zpráva

Mezi Účastníky zájezdu najdeme Jolanu, mladou ženu, která se po letech rozhodla pozvat na dovolenou své rodiče, jejichž manželství se nenachází zrovna v harmonickém stavu

Mezi Účastníky zájezdu najdeme Jolanu, mladou ženu, která se po letech rozhodla pozvat na dovolenou své rodiče, jejichž manželství se nenachází zrovna v harmonickém stavu. „Jolana je milá, vtipná, zábavná dívka, která snadno navazuje vztahy, ale má trošku problémy se svým vzhledem,“ charakterizuje svou postavu herečka Anna Polívková. Ve filmu její matku hraje Eva Holubová: „Jolanini rodiče, budou jako manželé velmi věrohodní již proto, že je hrajeme my s Bohouškem Kleplem a my už tak trochu manželé jsme.“ Otce Jolany, který si zažívá svou krizi středního věku, hraje Bohumil Klepl. Do Chorvatska se zájezdem vyrážejí také dvě kouzelné starší dámy v podání Květy Fialové a Jany Štěpánkové. V těchto postavách se spojuje nostalgie a vzpomínky na mládí s více než střízlivým pohledem na vlastní nesmiřitelně utíkající léta. „Šarlota je taková mírná osůbka, která se pohybuje či spíš vznáší trochu mimo čas a prostor,“ usmívá se Květa Fialová. A Jan Štěpánková dodává: „Helga je poněkud sarkastická dáma, která za ironií skrývá lásku a něhu, s níž se dívá na některé pošetilé nápady své přítelkyně.

Hvězdou autobusového zájezdu je bezesporu hudebník Max (Ondrej Koval), který výletem řeší tvůrčí krizi i únavu z krátkodobých milostných vztahů. Možná proto si vyrazil s dávnými přáteli, homosexuální dvojicí Ignácem (Jaromír Nosek) a Oskarem. „Oskar je hodný, maminkovský homosexuál, takový mateřský typ, který se pečlivě stará se o svého partnera. Nechce moc vybočovat, nechce na sebe moc upozorňovat,“ popisuje Oskara jeho představitel Adrian Jastraban. O spokojenost účastníků zájezdu se stará průvodkyně Pamela. „Pamela je velmi krásná, velmi vnadná, ale velmi naivní, takže to místy spadá až k hlouposti,“ říká modelka Jitka Kocurová, která roli Pamely vytváří. „Na to, že je to pětadvacetiletá ženská se chová jako patnáctka. Má nasazené růžové brýle, s nimiž chodí, spí, prostě funguje. S každým mluví jako s malým dítětem a každému se snaží vnutit svou představu o tom, jak je život krásný a když prší, že vlastně prší štěstí. Každému by snesla modré z nebe, nic nevidí negativně, ale zároveň čeká, že se všichni budou chovat podle jejího modelu.“

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.
Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.
Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

15. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Další díl Rychle a zběsile měl být sice dávno za námi, ale z loňské premiéry kvůli covidu sešlo a filmu se tak dočkáme letos.
Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

14. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Las Vegas je plné peněz i zombíků a Dave Bautista se s tím pokusí něco udělat.