Harry Potter a Relikvie smrti - část 1

13. 11. 2010 - 8:00 | Téma | red

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 zdroj: tisková zpráva

„Harry Potter a Relikvie smrti“ je sedmým a posledním pokračováním dobrodružství Harryho Pottera, které je očekávanou událostí a bude rozděleno do dvou celovečerních filmů.

První část začíná, když se Harry(Daniel Radcliffe), Ron(Rupert Grint) a Hermiona(Emma Watson) vydávají na nebezpečnou misi, jejímž cílem je najít a zničit tajemství Voldemortovy(Ralph Fiennes) nesmrtelnosti – viteály.  Spoléhat musí jen sami na sebe a to víc než kdy dříve, protože jim už profesoři nepomohou a budou také bez ochrany profesora Brumbála(Michael Gambon). Navíc jsou mezi nimi temné síly, které se je snaží rozdělit. http://dokina.timg.cz/2010/11/09/41867-harry-potter-a-relikvie-smrti-cast-1-1-670x333.jpg zdroj: tisková zpráva Mezitím se svět kouzelníků stane nebezpečným místem pro všechny nepřátele Pána zla. Dlouho obávaná válka se zlem začala, Voldemortovi(Falph Fiennes) smrtijedi kontrolují ministerstvo kouzel i Bradavice a terorizují a zatýkají všechny, kdo by se jim chtěl postavit. To nejcennější, co Voldemort(Ralph Fiennes) chce, ale stále hledají: Harryho Pottera(Daniel Radcliffe). Vyvolený se stal loveným. Smrtijedi hledají Harryho(Daniel Radcliffe) všude, aby ho podle příkazu Voldemorta(Ralph Fiennes) přivedli....živého. http://dokina.timg.cz/2010/11/09/41868-harry-potter-a-relikvie-smrti-cast-1-2-670x333.jpg zdroj: tisková zpráva Harryho(Daniel Radcliffe) jedinou nadějí je, že najde viteály dřív, než Voldemort(Ralph Fiennes) najde jeho. Při pátrání po viteálech objeví starý a téměř zapomenutý příběh – legendu o relikviích smrti. A pokud je legenda pravdivá, mohl by Voldemort(Ralph Fiennes) získat neomezenou moc a sílu, po které touží. http://dokina.timg.cz/2010/11/09/41869-harry-potter-a-relikvie-smrti-cast-1-3-670x333.jpg zdroj: tisková zpráva

Harry(Daniel Radcliffe) netuší, že jeho budoucnost byla rozhodnuta v minulosti, v ten osudný den, kdy se stal „chlapcem, který přežil“. Harry Potter(Daniel Radcliffe) je každý den blíž k úkolu, na který byl připravován od prvního dne, kdy vstoupil do Bradavic: poslední bitvu s Voldemortem(Ralph Fiennes). http://dokina.timg.cz/2010/11/09/41870-harry-potter-a-relikvie-smrti-cast-1-4-670x333.jpg zdroj: tisková zpráva

ČLÁNKY O FILMU

Představitel Gandalfa odmítl roli Dumbledora v Harry Potterovi

Představitel Gandalfa odmítl roli Dumbledora v Harry Potterovi

18. 4. 2017 | Novinky | Adam Homola

Mnoho nechybělo a mohli jsme tu mít dvě velké série, se dvěma velkými čaroději, které by hrál jeden herec. Sir Ian McKellen je mainstreamovému publiku dobře známý jako kouzelník Gandalf z Pána Prstenů a Hobita, nebo jako Magneto ze série X-Men. Jenže skoro jsme tu měla Sira Iana McKellena i jako Dumbledora z Harry Pottera.
Osmý díl Harryho Pottera míří na divadelní prkna

Osmý díl Harryho Pottera míří na divadelní prkna

26. 10. 2015 | Novinky | Vojtěch Karlík

Jak už to tak bývá, když se objeví nějaká fakt výnosná značka, je velmi těžké ji jen tak hodit za hlavu. Spisovatelka Rowlingová sice jednu dobu tvrdila, že s Harry Potterem skončila, ale ukazuje se, že to není až tak pravda. Zbrusu nový díl totiž zamíří příští léto na divadelní prkna.
O půlnoci 18.listopadu se začne promítat Harry Potter a relikvie smrti

O půlnoci 18.listopadu se začne promítat Harry Potter a relikvie smrti

7. 11. 2010 | Téma | red

Úderem půlnoci na 18. listopadu, kdy může do českých kin vstoupit nový snímek Harry Potter a relikvie smrti, se film začne promítat na největším plátně ČR v pražském kině IMAX. Premiérové uvedení prvního z dvojice snímků natočených podle závěrečného dílu ze série o čarodějnickém učni si jistě nenechají ujít jeho největší fanoušci, kteří na premiéry chodí v čarodějnických kostýmech. ČTK to oznámil mluvčí kina Lukáš Vedral.
Očekávaný snímek Harry Potter a Relikvie smrti 1 nebude ve 3D

Očekávaný snímek Harry Potter a Relikvie smrti 1 nebude ve 3D

11. 10. 2010 | Téma | red

První část sedmého pokračování filmového zpracování knih J.K. Rowlingové Harry Potter a Relikvie smrti se letos v listopadu objeví v kinech "jen" v běžném 2D formátu a nikoli v čím dál tím populárnějším 3D. Oznámilo to studio Warner Bros.
Scénář závěrečného dílů o Harry Potterovi nalezen v hospodě

Scénář závěrečného dílů o Harry Potterovi nalezen v hospodě

5. 4. 2010 | Téma | red

Natáčení závěrečného dílu o čarodějnickém učni Harry Potterovi nepozbývá na dramatičnosti: poté, co minulý měsíc část kulis lehla popelem, byla ohlášena ztráta přísně utajovaného scénáře. Dostal se do rukou britského listu The Sun, který o tomto víkendu informoval, že 118stránkový fascikl již předal studiu Warner Bros.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.