Harry Potter a Relikvie smrti - část 1

13. 11. 2010 - 8:00 | Téma | red

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 zdroj: tisková zpráva

„Harry Potter a Relikvie smrti“ je sedmým a posledním pokračováním dobrodružství Harryho Pottera, které je očekávanou událostí a bude rozděleno do dvou celovečerních filmů.

První část začíná, když se Harry(Daniel Radcliffe), Ron(Rupert Grint) a Hermiona(Emma Watson) vydávají na nebezpečnou misi, jejímž cílem je najít a zničit tajemství Voldemortovy(Ralph Fiennes) nesmrtelnosti – viteály.  Spoléhat musí jen sami na sebe a to víc než kdy dříve, protože jim už profesoři nepomohou a budou také bez ochrany profesora Brumbála(Michael Gambon). Navíc jsou mezi nimi temné síly, které se je snaží rozdělit. http://dokina.timg.cz/2010/11/09/41867-harry-potter-a-relikvie-smrti-cast-1-1-670x333.jpg zdroj: tisková zpráva Mezitím se svět kouzelníků stane nebezpečným místem pro všechny nepřátele Pána zla. Dlouho obávaná válka se zlem začala, Voldemortovi(Falph Fiennes) smrtijedi kontrolují ministerstvo kouzel i Bradavice a terorizují a zatýkají všechny, kdo by se jim chtěl postavit. To nejcennější, co Voldemort(Ralph Fiennes) chce, ale stále hledají: Harryho Pottera(Daniel Radcliffe). Vyvolený se stal loveným. Smrtijedi hledají Harryho(Daniel Radcliffe) všude, aby ho podle příkazu Voldemorta(Ralph Fiennes) přivedli....živého. http://dokina.timg.cz/2010/11/09/41868-harry-potter-a-relikvie-smrti-cast-1-2-670x333.jpg zdroj: tisková zpráva Harryho(Daniel Radcliffe) jedinou nadějí je, že najde viteály dřív, než Voldemort(Ralph Fiennes) najde jeho. Při pátrání po viteálech objeví starý a téměř zapomenutý příběh – legendu o relikviích smrti. A pokud je legenda pravdivá, mohl by Voldemort(Ralph Fiennes) získat neomezenou moc a sílu, po které touží. http://dokina.timg.cz/2010/11/09/41869-harry-potter-a-relikvie-smrti-cast-1-3-670x333.jpg zdroj: tisková zpráva

Harry(Daniel Radcliffe) netuší, že jeho budoucnost byla rozhodnuta v minulosti, v ten osudný den, kdy se stal „chlapcem, který přežil“. Harry Potter(Daniel Radcliffe) je každý den blíž k úkolu, na který byl připravován od prvního dne, kdy vstoupil do Bradavic: poslední bitvu s Voldemortem(Ralph Fiennes). http://dokina.timg.cz/2010/11/09/41870-harry-potter-a-relikvie-smrti-cast-1-4-670x333.jpg zdroj: tisková zpráva

ČLÁNKY O FILMU

Představitel Gandalfa odmítl roli Dumbledora v Harry Potterovi

Představitel Gandalfa odmítl roli Dumbledora v Harry Potterovi

18. 4. 2017 | Novinky | Adam Homola

Mnoho nechybělo a mohli jsme tu mít dvě velké série, se dvěma velkými čaroději, které by hrál jeden herec. Sir Ian McKellen je mainstreamovému publiku dobře známý jako kouzelník Gandalf z Pána Prstenů a Hobita, nebo jako Magneto ze série X-Men. Jenže skoro jsme tu měla Sira Iana McKellena i jako Dumbledora z Harry Pottera.
Osmý díl Harryho Pottera míří na divadelní prkna

Osmý díl Harryho Pottera míří na divadelní prkna

26. 10. 2015 | Novinky | Vojtěch Karlík

Jak už to tak bývá, když se objeví nějaká fakt výnosná značka, je velmi těžké ji jen tak hodit za hlavu. Spisovatelka Rowlingová sice jednu dobu tvrdila, že s Harry Potterem skončila, ale ukazuje se, že to není až tak pravda. Zbrusu nový díl totiž zamíří příští léto na divadelní prkna.
O půlnoci 18.listopadu se začne promítat Harry Potter a relikvie smrti

O půlnoci 18.listopadu se začne promítat Harry Potter a relikvie smrti

7. 11. 2010 | Téma | red

Úderem půlnoci na 18. listopadu, kdy může do českých kin vstoupit nový snímek Harry Potter a relikvie smrti, se film začne promítat na největším plátně ČR v pražském kině IMAX. Premiérové uvedení prvního z dvojice snímků natočených podle závěrečného dílu ze série o čarodějnickém učni si jistě nenechají ujít jeho největší fanoušci, kteří na premiéry chodí v čarodějnických kostýmech. ČTK to oznámil mluvčí kina Lukáš Vedral.
Očekávaný snímek Harry Potter a Relikvie smrti 1 nebude ve 3D

Očekávaný snímek Harry Potter a Relikvie smrti 1 nebude ve 3D

11. 10. 2010 | Téma | red

První část sedmého pokračování filmového zpracování knih J.K. Rowlingové Harry Potter a Relikvie smrti se letos v listopadu objeví v kinech "jen" v běžném 2D formátu a nikoli v čím dál tím populárnějším 3D. Oznámilo to studio Warner Bros.
Scénář závěrečného dílů o Harry Potterovi nalezen v hospodě

Scénář závěrečného dílů o Harry Potterovi nalezen v hospodě

5. 4. 2010 | Téma | red

Natáčení závěrečného dílu o čarodějnickém učni Harry Potterovi nepozbývá na dramatičnosti: poté, co minulý měsíc část kulis lehla popelem, byla ohlášena ztráta přísně utajovaného scénáře. Dostal se do rukou britského listu The Sun, který o tomto víkendu informoval, že 118stránkový fascikl již předal studiu Warner Bros.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

16. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Mad Max: Zběsilá cesta patří k tomu nejlepšímu, co na poli akčních filmů vzniklo, a to nejen za posledních deset let.
Padla poslední klapka disneyovského Predátora

Padla poslední klapka disneyovského Predátora

15. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Ani jsme se nenadáli a další Predátor je hotový, respektive míří z placu do postprodukce.
Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

14. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

James Bond na to nebude v novém filmu sám, to už víme nějakou dobu. A teď se můžete na nové agentky podívat hezky zblízka.
Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

13. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Sedmá Mission Impossible je hotová, ale osmička Cruise ještě pořád čeká.