Harrison Ford chce točit jen zaručeně úspěšné filmy

- Téma autor: red

Osmašedesátiletý herec a producent Harrison Ford chce točit jen filmy, u kterých je jasné, že se stanou kasovním trhákem.

"Nemám zájem točit film, který nevydělá peníze. Ale já nedělám nic, hlavně ne filmy, pokud bych to nedělal s nadšením." Harrison Ford si také postěžoval na nedostatek rolí. Ty zajímavé prý uchvátí Clint Eastwood.

Ford, jehož proslavila role vesmírného pašeráka z trilogie Hvězdné války a potom neohrožený archeolog ve filmech o Indiana Jonesovi, nikdy nebyl za svoji práci oceněn Oscarem.  To mu však údajně vůbec nevadí."Role, které obvykle vedou k Oscarovi, mi zpravidla nic neříkají. A já dělám to, co mám rád."

V rozhovoru pro italský magazín neočekávaně odhalil i něco ze svého soukromí, které si jinak velmi střeží. "Rád uklízím, myji nádobí. A také mám velký talent na žehlení. Je to taková terapie," řekl.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.