Guy Ritchie natočí válečný špionážní thriller Ministry of Ungentlemanly Warfare

23. 2. 2021 - 10:10 | Novinky | Adam Homola

Guy Ritchie natočí válečný špionážní thriller Ministry of Ungentlemanly Warfare zdroj: Guy Ritchie a Will Smith, Aladdin. Foto: Daniel Smith, © 2019 Disney Enterprises, Inc.

Legendární producent Jerry Bruckheimer dohlédne na režiséra Guye Ritchieho a jeho chystanou špionážní akci z druhé světové války.

Film, který podle THR popisují lidé obeznámení s projektem jako mix Tuctu špinavců a Hanebných panchartů bude adaptací knihy s poněkud dlouhým názvem Ministry of Ungentlemanly Warfare: How Churchill's Secret Warriors Set Europe Ablaze and Gave Birth to Modern Black Ops od Damiana Lewise.

Příběh knižní předlohy se točí kolem příkazu premiéra Winstona Churchila, který zněl jasně: vytvořit super tajný armádní tým, který může Churchil pustit na nepřítele. Tým si může dělat co se jim zlíbí s tím, že Churchil následně popře, že by takový tým vůbec existoval. V týmu jsou přitom kriminálníci a vůbec různé nekalé živly. Jejich cíl je přitom ušlechtilý – bojovat v druhé světové válce za tu dobrou stranu a zvrátit průběh války ve prospěch spojenců.

Ministry of Ungentlemanly Warfare má prý obrovský potenciál na celou řadu pokračování – misí, na které může být tým vyslán je nespočet, stejně jako se může složení týmu průběžně obměňovat.

Guy Ritchi je na takovou nestandardní špionážní akci skvělá volba. Zkušeností s válečnými filmy moc nemá, ale jeho gangsterky jsou většinou výborné a má za sebou i několik obrovských produkcí. Některé se mu povedly (např. Aladin), jiné zase tolik ne (např. Král Artuš). Tak jako tak bude zajímavé Ministry of Ungentlemanly Warfare sledovat, byť si na film počkáme ještě asi hodně dlouho. Zatím se totiž nenatáčí a ani nevíme, kdo si ve filmu zahraje.

zdroj: Falcon

Zdroje: The Hollywood Reporter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Na nože 2 rozšíří i bývalý představitel Hulka Edward Norton

Na nože 2 rozšíří i bývalý představitel Hulka Edward Norton

13. 5. 2021 | Novinky | Adam Homola

Nedávno jsme tu měli zprávu o castingu Davea Bautisty a teď víme, že se do Na nože 2 přidává další zvučné jméno: Edward Norton.
Matt Damon se v dramatu Stillwater vydá zachránit dceru do Francie

Matt Damon se v dramatu Stillwater vydá zachránit dceru do Francie

12. 5. 2021 | Trailery | Adam Homola

Režisér Spotlightu Tom McCarthy se vrací do hry, tentokrát s Mattem Damonem v čele.
Rychle a zběsile 9 představuje silné ženské hrdinky

Rychle a zběsile 9 představuje silné ženské hrdinky

12. 5. 2021 | Trailery | Adam Homola

Co si budeme povídat: série Rychle a zběsile cílila vždycky spíše na pánské publikum, zatímco pro dámy tam toho moc nebylo.
V Na nože 2 se znovu střetnou Daniel Craig a Dave Bautista

V Na nože 2 se znovu střetnou Daniel Craig a Dave Bautista

11. 5. 2021 | Novinky | Adam Homola

Připravovaná detektivka Na nože ulovila další velkou hvězdu, akčního borce Davea Bautistu.