Guy Ritchie natočí válečný špionážní thriller Ministry of Ungentlemanly Warfare

23. 2. 2021 - 10:10 | Novinky | Adam Homola

Guy Ritchie natočí válečný špionážní thriller Ministry of Ungentlemanly Warfare zdroj: Guy Ritchie a Will Smith, Aladdin. Foto: Daniel Smith, © 2019 Disney Enterprises, Inc.

Legendární producent Jerry Bruckheimer dohlédne na režiséra Guye Ritchieho a jeho chystanou špionážní akci z druhé světové války.

Film, který podle THR popisují lidé obeznámení s projektem jako mix Tuctu špinavců a Hanebných panchartů bude adaptací knihy s poněkud dlouhým názvem Ministry of Ungentlemanly Warfare: How Churchill's Secret Warriors Set Europe Ablaze and Gave Birth to Modern Black Ops od Damiana Lewise.

Příběh knižní předlohy se točí kolem příkazu premiéra Winstona Churchila, který zněl jasně: vytvořit super tajný armádní tým, který může Churchil pustit na nepřítele. Tým si může dělat co se jim zlíbí s tím, že Churchil následně popře, že by takový tým vůbec existoval. V týmu jsou přitom kriminálníci a vůbec různé nekalé živly. Jejich cíl je přitom ušlechtilý – bojovat v druhé světové válce za tu dobrou stranu a zvrátit průběh války ve prospěch spojenců.

Ministry of Ungentlemanly Warfare má prý obrovský potenciál na celou řadu pokračování – misí, na které může být tým vyslán je nespočet, stejně jako se může složení týmu průběžně obměňovat.

Guy Ritchi je na takovou nestandardní špionážní akci skvělá volba. Zkušeností s válečnými filmy moc nemá, ale jeho gangsterky jsou většinou výborné a má za sebou i několik obrovských produkcí. Některé se mu povedly (např. Aladin), jiné zase tolik ne (např. Král Artuš). Tak jako tak bude zajímavé Ministry of Ungentlemanly Warfare sledovat, byť si na film počkáme ještě asi hodně dlouho. Zatím se totiž nenatáčí a ani nevíme, kdo si ve filmu zahraje.

zdroj: Falcon

Zdroje: The Hollywood Reporter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Zack Snyder představuje Army of the Dead prvním teaserem

Zack Snyder představuje Army of the Dead prvním teaserem

25. 2. 2021 | Trailery | Adam Homola

Co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas? Uvidíme, jestli to bude platit i o novém filmu Zacka Snydera.
Zatím poslední Hollandův Spider-Man ponese název No Way Home

Zatím poslední Hollandův Spider-Man ponese název No Way Home

25. 2. 2021 | Novinky | Adam Homola

Marvel odhalil název třetího a poslední Spider-Mana s tváří Toma Hollanda - Spider-Man: No Way Home.
Příští měsíc dorazí unikátní dokument o Tině Turner

Příští měsíc dorazí unikátní dokument o Tině Turner

24. 2. 2021 | Dokina.cz | Adam Homola

HBO zveřejnilo první oficiální ukázku na chystaný dokument Tina, jehož středobodem nebude nikdo jiný než slavná zpěvačka Tina Turner.
Army of the Dead dorazí už v květnu

Army of the Dead dorazí už v květnu

22. 2. 2021 | Novinky | Adam Homola

Zack Snyder bude mít za nedlouho venku hned dva filmy: režisérskou verzi Ligy spravedlnosti a zombie akci Army of the Dead.