Guy Ritchie natočí válečný špionážní thriller Ministry of Ungentlemanly Warfare

23. 2. 2021 - 10:10 | Novinky | Adam Homola

Guy Ritchie natočí válečný špionážní thriller Ministry of Ungentlemanly Warfare zdroj: Guy Ritchie a Will Smith, Aladdin. Foto: Daniel Smith, © 2019 Disney Enterprises, Inc.

Legendární producent Jerry Bruckheimer dohlédne na režiséra Guye Ritchieho a jeho chystanou špionážní akci z druhé světové války.

Film, který podle THR popisují lidé obeznámení s projektem jako mix Tuctu špinavců a Hanebných panchartů bude adaptací knihy s poněkud dlouhým názvem Ministry of Ungentlemanly Warfare: How Churchill's Secret Warriors Set Europe Ablaze and Gave Birth to Modern Black Ops od Damiana Lewise.

Příběh knižní předlohy se točí kolem příkazu premiéra Winstona Churchila, který zněl jasně: vytvořit super tajný armádní tým, který může Churchil pustit na nepřítele. Tým si může dělat co se jim zlíbí s tím, že Churchil následně popře, že by takový tým vůbec existoval. V týmu jsou přitom kriminálníci a vůbec různé nekalé živly. Jejich cíl je přitom ušlechtilý – bojovat v druhé světové válce za tu dobrou stranu a zvrátit průběh války ve prospěch spojenců.

Ministry of Ungentlemanly Warfare má prý obrovský potenciál na celou řadu pokračování – misí, na které může být tým vyslán je nespočet, stejně jako se může složení týmu průběžně obměňovat.

Guy Ritchi je na takovou nestandardní špionážní akci skvělá volba. Zkušeností s válečnými filmy moc nemá, ale jeho gangsterky jsou většinou výborné a má za sebou i několik obrovských produkcí. Některé se mu povedly (např. Aladin), jiné zase tolik ne (např. Král Artuš). Tak jako tak bude zajímavé Ministry of Ungentlemanly Warfare sledovat, byť si na film počkáme ještě asi hodně dlouho. Zatím se totiž nenatáčí a ani nevíme, kdo si ve filmu zahraje.

zdroj: Falcon

Zdroje: The Hollywood Reporter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.