Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

16. 1. 2020 13:09 - Trailery | Autor: Adam Homola

Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank Zdroj: Archiv

Daniel Radcliffe se po Harry Potterovi neupsal jedné velké značce za druhou a nebojí se toho. Umí si vybírat hodně zajímavé role v menších a často i odvážných produkcích, které na masy rozhodně necílí. A podobně to bude i v novince Guns Akimbo.

První trailer na Guns Akimbo nám představuje svět, kde se někteří baví zvrácenou internetovou hrou na život a na smrt. Respektive na internetu koukáte na to, jak si jdou v reálu lidé po krku a můžou u toho skutečně zemřít.

Do téhle šílenosti se proti své vůli dostane i hlavní hrdina Miles (Radcliffe), který je přepaden a najednou se probudí s pistolemi přišitými k rukou. Jak z toho ven? Musí přežít a zabít aktuálního šampióna hry Nix (Samara Weaving).

Guns Akimbo připomíná trochu Crank a trochu chystaného Free Guy. Je to divoké, hravé, divné a krvavé. A místo to má dost specifický humor. Film určitě nebude pro všechny, ale pokud se to povede (a první reakce z různých festivalů naznačují že se to povedlo), mohla by z toho být slušná a zajímavá žánrovka.

Jestli bude Guns Akimbo vůbec v českých kinech zatím nevíme, zatím se s tím ale příliš nepočítá. A pokud se filmu vůbec dočkáme, bude to nejspíš jen v menších kinech.

Zdroje: tisková zpráva

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší role Harrisona Forda které nejsou Star Wars nebo Indiana Jones

Nejlepší role Harrisona Forda které nejsou Star Wars nebo Indiana Jones

26. 2. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Spousta herců musí celou svou kariéru bojovat s faktem, že si je diváci spojují s jednou jedinou rolí. Harrisona Forda si spojují se dvěma.
Natáčení Mission: Impossible 7 se odkládá kvůli koronaviru

Natáčení Mission: Impossible 7 se odkládá kvůli koronaviru

25. 2. 2020 | Novinky | Adam Homola

Koronavirus má už dopad na spoustu odvětví, oborů a průmyslů, včetně toho filmového. Aktuálním příkladem je pozastavení natáčení Mission: Impossible 7.
Recenze: Ježek Sonic – videoherní ikona to zkouší v kinech. A napoprvé docela dobře

Recenze: Ježek Sonic – videoherní ikona to zkouší v kinech. A napoprvé docela dobře

24. 2. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Že by se konečně začalo dařit filmům natočeným podle počítačových her? Na nějaké soudy je ještě brzy, těch pár úspěchů z posledních let může být náhoda, ale každopádně i tak se ukazuje, že na trhu pro herní filmy místo je.
Chris Pratt: Jurský svět 3 bude jako Avengers: Endgame

Chris Pratt: Jurský svět 3 bude jako Avengers: Endgame

21. 2. 2020 | Novinky | Adam Homola

Jurský svět překvapil, dvojka trochu zklamala a za nedlouho se začne natáčet trojka. Která by měla být něco jako dinosauří Avengers: Endgame, alespoň podle Chrise Pratta.