Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

16. 1. 2020 - 13:09 | Trailery | Adam Homola

Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank zdroj: tisková zpráva

Daniel Radcliffe se po Harry Potterovi neupsal jedné velké značce za druhou a nebojí se toho. Umí si vybírat hodně zajímavé role v menších a často i odvážných produkcích, které na masy rozhodně necílí. A podobně to bude i v novince Guns Akimbo.

První trailer na Guns Akimbo nám představuje svět, kde se někteří baví zvrácenou internetovou hrou na život a na smrt. Respektive na internetu koukáte na to, jak si jdou v reálu lidé po krku a můžou u toho skutečně zemřít.

Do téhle šílenosti se proti své vůli dostane i hlavní hrdina Miles (Radcliffe), který je přepaden a najednou se probudí s pistolemi přišitými k rukou. Jak z toho ven? Musí přežít a zabít aktuálního šampióna hry Nix (Samara Weaving).

Guns Akimbo připomíná trochu Crank a trochu chystaného Free Guy. Je to divoké, hravé, divné a krvavé. A místo to má dost specifický humor. Film určitě nebude pro všechny, ale pokud se to povede (a první reakce z různých festivalů naznačují že se to povedlo), mohla by z toho být slušná a zajímavá žánrovka.

Jestli bude Guns Akimbo vůbec v českých kinech zatím nevíme, zatím se s tím ale příliš nepočítá. A pokud se filmu vůbec dočkáme, bude to nejspíš jen v menších kinech.

zdroj: Falcon

Zdroje: tisková zpráva

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.