Golfista Daly chce, aby ho v životopisném filmu hrál Matt Damon

8. 12. 2009 - 20:45 | Téma | red

Golfista Daly chce, aby ho v životopisném filmu hrál Matt Damon zdroj: tisková zpráva

Kontroverzní americký golfista John Daly chce napsat další knihu o svém turbulentním životě na greenu i mimo něj. Vítěz dvou turnajů kategorie major doufá, že se podle ní natočí v Hollywoodu film, a už má dokonce vybraného představitele sebe sama, jímž by měl být hvězdný Matt Damon.

Kvůli případnému ztvárnění Dalyho, kterého v minulosti charakterizovala rozložitá postava s mohutným břichem, by nyní Damon přibírat nemusel. Známý hráč totiž letos podstoupil operační zákrok, při němž mu lékaři podvázali žaludek, a zhubl díky tomu o 50 kilo na současných 84 kilogramů.

"Viděl jsem ho (Damona) v Legendě o slavném návratu, takže kdybych ho mohl přimět k tomu vzít zase hůl do ruky, byl by perfektní," řekl dnes Daly na tiskové konferenci před čtvrtečním startem Australian PGA championship.

Třiačtyřicetiletý Kaliforňan si už vybral i herce zobrazujícího ho v jeho korpulentnějším období - mohl by jím být americký herec Kevin James z populárního sitcomu King of Queens. "Problém ale je, kdo bude hrát moje bývalé manželky. Není moc hereček, které by dokázaly být tak kruté," rozesmál novináře Daly, jenž šel před oltář čtyřikrát.

Daly je od počátku své profesionální kariéry vděčným objektem nejen sportovních, ale i společenských médií. Mezi častá témata spojovaná s jeho jménem patří obezita, alkoholismus, gamblerství či násilné incidenty. Za opakované skandály dostal letos v lednu zákaz půlročního startu na americké PGA Tour.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.
Druhá Duna našla svého císaře, zahraje si ho Christopher Walken

Druhá Duna našla svého císaře, zahraje si ho Christopher Walken

13. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Natáčet by se mělo začít letos na podzim a s premiérou se pak počítá na říjen příštího roku.
Avatar 2 ještě není v kinech a už atakuje rekordy

Avatar 2 ještě není v kinech a už atakuje rekordy

12. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Před pár dny jsme tu měli první ukázku na Avatar 2, která se hned zařadila k těm vůbec nesledovanějším upoutávkám v historii.