Golfista Daly chce, aby ho v životopisném filmu hrál Matt Damon

8. 12. 2009 - 20:45 | Téma | red

Golfista Daly chce, aby ho v životopisném filmu hrál Matt Damon zdroj: tisková zpráva

Kontroverzní americký golfista John Daly chce napsat další knihu o svém turbulentním životě na greenu i mimo něj. Vítěz dvou turnajů kategorie major doufá, že se podle ní natočí v Hollywoodu film, a už má dokonce vybraného představitele sebe sama, jímž by měl být hvězdný Matt Damon.

Kvůli případnému ztvárnění Dalyho, kterého v minulosti charakterizovala rozložitá postava s mohutným břichem, by nyní Damon přibírat nemusel. Známý hráč totiž letos podstoupil operační zákrok, při němž mu lékaři podvázali žaludek, a zhubl díky tomu o 50 kilo na současných 84 kilogramů.

"Viděl jsem ho (Damona) v Legendě o slavném návratu, takže kdybych ho mohl přimět k tomu vzít zase hůl do ruky, byl by perfektní," řekl dnes Daly na tiskové konferenci před čtvrtečním startem Australian PGA championship.

Třiačtyřicetiletý Kaliforňan si už vybral i herce zobrazujícího ho v jeho korpulentnějším období - mohl by jím být americký herec Kevin James z populárního sitcomu King of Queens. "Problém ale je, kdo bude hrát moje bývalé manželky. Není moc hereček, které by dokázaly být tak kruté," rozesmál novináře Daly, jenž šel před oltář čtyřikrát.

Daly je od počátku své profesionální kariéry vděčným objektem nejen sportovních, ale i společenských médií. Mezi častá témata spojovaná s jeho jménem patří obezita, alkoholismus, gamblerství či násilné incidenty. Za opakované skandály dostal letos v lednu zákaz půlročního startu na americké PGA Tour.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.
Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.