Gérard Depardieu se znovu objeví v roli Obelixe

- Téma autor: red

Francouzský herec Gérard Depardieu se již po čtvrté objeví v roli Obelixe, Asterixova siláckého a prostoduchého přítele. Film režiséra Laurenta Tirarda se bude stejně jako příslušný sešit asterixovské ságy jmenovat Asterix v Británii. Oznámil to francouzský tisk.

Francouzská média označila toto rozhodnutí za překvapivé, protože film bude vyrábět společnost Fidélité Films, zatímco Depardieu byl až dosud smluvně vázán se společností La Petite Reine, která produkovala předchozí tři hrané filmy o Asterixovi. Navíc už se prý mluvilo o tom, že Obelixovu roli převezme někdo jiný. Zmiňován byl i úspěšný režisér a herec Dany Boon, ale ten to dementoval.

Otázkou zůstává, kdo bude hrát titulní roli. Povídá se prý, že by to mohl být Lorant Deutsch nebo Franck Dubosc. V předchozích filmech hrál Asterixe dvakrát Christian Clavier a jednou Clovis Cornillac. Depardieu novinářům řekl, že ví, kdo to teď bude, ale neřekne.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.