George Miller by chtěl začít natáčet Furiosu už příští rok

27. 3. 2020 - 14:30 | Novinky | Adam Homola

George Miller by chtěl začít natáčet Furiosu už příští rok zdroj: Warner Bros Pictures

75letý režisér George Miller by rád natočil pátého Šíleného Maxe, kterým by vlastně neměl být ani tak pátý Šílený Max, jako spíše spin-off jménem Furiosa.

Ten se bude zaměřovat na titulní postavu, kterou v parádním Šílený Max: Zběsilá cesta ztvárnila Charlize Theron. Miller měl prý v poslední době jednání s několika herečkami a jednou z nich byla podle zdrojů Variety i Anya Taylor-Joy.

V tuto chvíli ještě není jasné, zda by měla Anya Taylor-Joy hrát mladou Furiosu, „normální“ Furiosu, nebo jestli s ní Miller řešil jinou roli. Natáčení by mělo začít už příští rok, pokud do toho nevstoupí nějaká případná druhá/třetí vlna koronaviru.

Šílený Max: Zběsilá cesta bylo v roce 2015 velké překvapení. Film provázely problémy s produkcí, hlavní hvězdy se rozhádaly a vůbec šlo o komplikovaný projekt. Nakonec se z ošklivého káčátka ale vyklubal skvělý, originální, zajímavý a audiovizuálně nesmírně působivý akční film. Takový, který každý rok rozhodně nevzniká. Zběsilou cestu nakonec ocenila i Akadmie: čtvrtý díl série, kterou rozjel Mel Gibson, totiž získala šest Oscarů.

Na pokračování Šíleného Maxe, nebo alespoň spin-off Furiosa čekáme bohužel příliš dlouho. Po úspěchu Zběsilé cesty z roku 2015 se Miller podělil o své plány na další díly, ale všechno to zastavila soudní pře se studiem Warner Bros. Obě strany se totiž přetahovaly o zisky Zběsilé cesty, u které v takový úspěch nedoufal nikdo. I přes všechny komplikace to ale Miller nevzdává a na stará kolena si natočí ještě druhý originální akčňák. Pokud tedy všechno dobře dopadne…

zdroj: Warner Bros

Zdroje: Variety

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.