George Clooney se omluvil za zničení Batmana

26. 5. 2015 12:00 - Novinky | Autor: Vojtěch Karlík

George Clooney se omluvil za zničení Batmana Zdroj: Archiv

Batman a Robin byl film, který se nakonec v dlouhých křečích zaplatil, ale fanoušky nikdy nepřesvědčil a ti jej dokonce považují za neuvěřitelnou ohavnost. George Clooney, který si v něm zahrál dokonce titulní postavu, se nyní za ničení kultovní značky omluvil.

Hned na začátku je nutné zdůraznit, že Batman a Robin byla opravdu nesledovatelná srágora a všichni nám prominou ten vulgární výraz. Joel Schumacher svého Batmana pojal jako příběhově lacinou slátaninu, kterou budou držet nad vodou cirkusácké kulisy a velké hollywoodské hvězdy. Jenže to nefungovalo.

George Clooney nyní vymetá v USA všelijaké televizní show, v nichž horuje pro svůj nejnovější snímek Tomorrowland, kde si zahrál jednu z hlavních rolí a při té příležitosti došlo i na jeho Batmana. V The Graham Norton Show se dokonce (samozřejmě v žertu) omluvil, že jeho Batman opravdu nebyl dobrý a fanoušky zklamal. "Vždycky jsem se chtěl omluvit za Batmana & Robina. Defacto jsem tu značku zničil do té doby, než ji někdo jiný přivedl zpět k životu, " řekl v pořadu Clooney, který tím narážel na poslední zpracování od Christophera Nolana.  Otázkou je, kam budeme po premiéře řadit nové filmy, v níž se Batman spojuje se Supermanem.

Zdroje: Cïnemablend

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.
Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

22. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Robert Downey Jr. to vloni zabalil jako Iron Man, a i když se šeptá, že jeho Tonyho Starka možná uvidíme v Black Widow, comicsové brnění už prakticky pověsil na hřebík.
Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

21. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Netflix ulovil další zajímavou tvůrčí dvojici a výsledek uvidíme už brzy. Peter Berg a Mark Wahlberg spolu rozhodně netočí poprvé, jenže zatímco jejich předchozí filmy byly spíše vážnější, Spravedlnost podle Spensera vypadá poněkud odlehčeně.