Gal Gadot se po Wonder Woman pustí do Kleopatry

12. 10. 2020 - 10:00 | Novinky | Adam Homola

Gal Gadot se po Wonder Woman pustí do Kleopatry zdroj: Elle Magazine

Představitelka Wonder Woman, izraelská herečka Gal Gadot, si zahraje ikonickou Kleopatru. Dohlížet na ni bude režisérka Wonder Woman.

Role královny Egypta je nesmírně ikonická a díky Elizabeth Taylor a jejímu ztvárnění Kleopatry ve stejnojmenném filmu z roku 1963 také dobře známá i širší veřejnosti. Kleopatra se teď vrátí, jen bude mít tvář Wonder Woman.

Film bude režírovat Patty Jenkins, režisérka obou Wonder Woman a točit se bude podle scénáře od Laety Kalogridis, která psala napříkald DiCapriův Prokletý ostrov. Zprávu přinesl The Hollywood Reporter, ale už ji stihla potvrdit i sama Gadot.

Herečka řekla, že příběh Kleopatry chce odvyprávět už dlouho a že je ze špičkového týmu, který se zatím kolem příprav projektu motá, nadšená.

Kleopatra s tváří Gadot a Jenkins za kamerou vlastně dává smysl. Wonder Woman sice nebyl kdovíjak špičkový snímek, ale o kompetentní superhrdinský origin určitě šlo. Co je ale důležitější, první Wonder Woman byl překvapivý komerční úspěch. Film utržil jen v kinech přes 800 milionů dolarů a na různých nosičích a streamovacích službách samozřejmě sbírá peníze dál.

Jenkins i Gadot nedávno dotočily pokračování Wonder Woman 1984, které se sice už stihlo odložit (koronavirus...), ale nakonec by mělo dorazit letos v prosinci (pochybuju...). Damám to spolu očividně funguje, a hlavně umí vydělat peníze, tudíž není divu, že dostaly od studia Paramount důvěru a můžou se pustit do tak velkého a ikonického projektu, jakým Kleopatra bez pochyby je.

wonder woman patty jenkins zdroj: DC Comics

Patty Jenkins a Gal Gadot na place Wonder Woman.

zdroj: DC Comics

Zdroje: The Hollywood Reporter , Gal Gadot Twitter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Shazam! Hněv bohů z průměrné šedi DC nejspíš nevykročí

Shazam! Hněv bohů z průměrné šedi DC nejspíš nevykročí

27. 1. 2023 | Trailery | Adam Homola

DC pořád kope druhou ligu a pokud budou i nadále vznikat filmy jako Shazam!, kopat ji bude i nadále.
První klapka druhého Gladiátora je na spadnutí

První klapka druhého Gladiátora je na spadnutí

25. 1. 2023 | Novinky | Adam Homola

Natáčení druhého Gladiátora se odkládá, byť jen o kousek. Důvodem jsou předchozí divadelní závazky hlavní hvězdy Paula Mescala.
Zvířecí hrdinové inspirují další koncert filmové hudby

Zvířecí hrdinové inspirují další koncert filmové hudby

25. 1. 2023 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Hudba ze snímků Harry Potter, Fantastická zvířata, Jurský park a dalších. Na příštím koncertě Filmové filharmonie s podtitulem Zvířátka zazní skladby z filmů, ve kterých ztvárňují jedny z hlavních postav zvířecí hrdinové. Filmharmonie uvede první koncert tohoto roku již 19. února v pražském Rudolfinu.
Nominace na Oscary ovládlo Všechno, všude, najednou a Víly

Nominace na Oscary ovládlo Všechno, všude, najednou a Víly

24. 1. 2023 | Téma | Adam Homola

Výroční 100. oscaři se pomalu blíží, ale teď si musíme ještě počkat u pětadevadesátých výročních cen akademie.