Gal Gadot se po Wonder Woman pustí do Kleopatry

12. 10. 2020 - 10:00 | Novinky | Adam Homola

Gal Gadot se po Wonder Woman pustí do Kleopatry zdroj: Elle Magazine

Představitelka Wonder Woman, izraelská herečka Gal Gadot, si zahraje ikonickou Kleopatru. Dohlížet na ni bude režisérka Wonder Woman.

Role královny Egypta je nesmírně ikonická a díky Elizabeth Taylor a jejímu ztvárnění Kleopatry ve stejnojmenném filmu z roku 1963 také dobře známá i širší veřejnosti. Kleopatra se teď vrátí, jen bude mít tvář Wonder Woman.

Film bude režírovat Patty Jenkins, režisérka obou Wonder Woman a točit se bude podle scénáře od Laety Kalogridis, která psala napříkald DiCapriův Prokletý ostrov. Zprávu přinesl The Hollywood Reporter, ale už ji stihla potvrdit i sama Gadot.

Herečka řekla, že příběh Kleopatry chce odvyprávět už dlouho a že je ze špičkového týmu, který se zatím kolem příprav projektu motá, nadšená.

Kleopatra s tváří Gadot a Jenkins za kamerou vlastně dává smysl. Wonder Woman sice nebyl kdovíjak špičkový snímek, ale o kompetentní superhrdinský origin určitě šlo. Co je ale důležitější, první Wonder Woman byl překvapivý komerční úspěch. Film utržil jen v kinech přes 800 milionů dolarů a na různých nosičích a streamovacích službách samozřejmě sbírá peníze dál.

Jenkins i Gadot nedávno dotočily pokračování Wonder Woman 1984, které se sice už stihlo odložit (koronavirus...), ale nakonec by mělo dorazit letos v prosinci (pochybuju...). Damám to spolu očividně funguje, a hlavně umí vydělat peníze, tudíž není divu, že dostaly od studia Paramount důvěru a můžou se pustit do tak velkého a ikonického projektu, jakým Kleopatra bez pochyby je.

wonder woman patty jenkins zdroj: DC Comics

Patty Jenkins a Gal Gadot na place Wonder Woman.

zdroj: DC Comics

Zdroje: The Hollywood Reporter , Gal Gadot Twitter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Nový seriál ze světa Star Wars natočí režisér Spider-Manů a zahraje si v něm Jude Law

Nový seriál ze světa Star Wars natočí režisér Spider-Manů a zahraje si v něm Jude Law

27. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Univerzum Star Wars se neustále rozšiřuje, byť aktuálně spíše skrze seriály než celovečerní filmy.
Bestie: Idris Elba vs obří lev v novém hororovém thrilleru

Bestie: Idris Elba vs obří lev v novém hororovém thrilleru

26. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Studio Universal chystá nové drama, respektive spíše částečně hororový thriller se spolehlivým Idisem Elbou v hlavní roli.
Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

25. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Takhle Prahu už dlouho nikdo nezničil, a i když je ve filmu spousta skutečných věcí, destrukce vypadá snad až příliš digitálně.
Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.