Finální trailer na Prattovu The Tomorrow War moc přesvědčivý není

16. 6. 2021 - 9:00 | Trailery | Adam Homola

Finální trailer na Prattovu The Tomorrow War moc přesvědčivý není zdroj: Foto: Amazon

Řítí se Chris Pratt do svého prvního opravdu zásadního průšvihu?

Sympaťák z Jurského světa a Strážců galaxie sice neměl vždycky štěstí na perfektní projekty a například jeho Pasažéři s Jennifer Lawrence taky zrovna neoslnili. Jenže blížící se The Tomorrow War nejen že táhne jako hlavní hrdina, on film ještě i produkuje a je do něj tak zainvestovaný mnohem víc než do některých jiných projektů.

The Tomorrow War vznikla pod křídly studia Paramount, ale to se filmu zbavilo a prodalo ho za nemalé peníze Amazonu. Prattova novinka tak bude debutovat exkluzivně na streamovací službě Amazon Prime Video. Kde sice může trhat tamní interní rekordy (reálná čísla se asi jen tak nedozvíme), ale trailery, včetně toho aktuálního finálního, nevypadají příliš dobře.

Monstra vypadají genericky a nezajímavě. Vizuál jakbysmet. Postavy nedokáží zaujmout ani na ploše traileru, kam si můžete z filmu sestříhat to nejlepší co máte. Triky na to, jak velký to mělo údajně rozpočet, taky nejsou kdovíjak skvělé, a to jich bude ve filmu nejspíš opravdu hodně.

Ve výsledku The Tomorrow War nepůsobí z trailerů jako strašně špatný film. Jen jako nepříliš zajímavé sci-fi s velkým rozpočtem, béčkovou zápletkou, průměrnými triky a ničím zajímavým. Snad jen trailery klamou tělem a výsledek nás příjemně překvapí.

A jakkoliv může být nakonec film i propadákem, Prattovi to nejspíš zase tak moc neublíží. Příští rok ho totiž uvidíme minimálně ve dvou obřích peckách: Thor: Love and Thunder a Jurský svět: Nadvláda. A o rok později, tedy v roce 2023, dorazí třetí Strážci Galaxie. O svou kariéru se tak Pratt rozhodně bát nemusí, ať už dopadne The Tomorrow War jakkoliv.

zdroj: Amazon Studios

Zdroje: Amazon Prime Video

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.