Finální trailer na nového Maria je splněným snem každého hráče

14. 3. 2023 - 11:00 | Trailery | Adam Homola

Finální trailer na nového Maria je splněným snem každého hráče mario | zdroj: Foto: Nintendo

Objevil se poslední trailer k chystanému Super Mario Bros. ve filmu a příslib akce, odkazů na hry a adrenalinových závodů je tu ještě větší než kdy dřív. Navíc to celé vypadá opravdu famózně.

Animovaný film, který produkují společnosti Illumination a Nintendo, vychází z kultovní videoherní série, jíž se po celém světě prodal nespočet kusů. A bez větších obav lze říct, že pokud je nějaká skutečně ikonická a celosvětově známá herní postava, je to právě Mario.

Ve filmu se objeví hvězdné hlasové obsazení: Chris Pratt jako Mario, Charlie Day jako Luigi, Anya Taylor-Joy jako princezna Peach, Jack Black jako Bowser, Keegan-Michael Key jako Toad, Seth Rogen jako Donkey Kong, Fred Armisen jako Cranky Kong, Kevin Michael Richardson jako Kamek a Sebastian Maniscalco jako Spike.

Film Super Mario Bros. režírují Aaron Horvath a Michael Jelenic (Teen Titans Go! To The Movies), koproducentem je Šigeru Mijamoto (tvůrce Maria). Film bude uveden do kin 6. dubna 2023, tedy 40 let od Mariova debutu ve hře Donkey Kong.

Očekává se, že film Super Mario Bros. bude jedním z největších hitů roku 2023. Podle Box Office Pro by mohl během úvodního víkendu vydělat na domácím trhu až 200 milionů dolarů. Zda překoná předchozího rekordmana Despicable Me 3 (264 milionů dolarů) od Illumination, se teprve uvidí.

Bez ohledu na své kasovní výsledky film Super Mario Bros. jistě potěší fanoušky všech věkových kategorií, kteří vyrůstali při hraní nebo sledování her s Mariem. Zároveň představí nové generaci diváků barevný a rozmarný svět nejoblíbenějšího hrdiny společnosti Nintendo.

zdroj: Illumination Entertainment

Zdroje: Illumination Entertainment

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Recenze: Našlapaná akční jízda John Wick: Kapitola 4

Recenze: Našlapaná akční jízda John Wick: Kapitola 4

24. 3. 2023 | Recenze | Matěj Svoboda

Keanu Reeves bojuje proti zabijácké elitě a posouvá hranice akčního žánru.
Nový Star Wars film přebírá tvůrce seriálu Peaky Blinders

Nový Star Wars film přebírá tvůrce seriálu Peaky Blinders

24. 3. 2023 | Novinky | Adam Homola

Jen co odešel známý scénárista Damon Lindelof, ujal se projektu další známý a úspěšný pisálek, Steven Knight. Jsou tak Star Wars konečně v dobrých rukách?
Jak přílišná sebedůvěra Dwayna Johnsona zmařila jeho plánované ovládnutí DC

Jak přílišná sebedůvěra Dwayna Johnsona zmařila jeho plánované ovládnutí DC

24. 3. 2023 | Novinky | Adam Homola

Dwayne „The Rock“ Johnson chtěl ve svém sólovém filmu z roku 2022 oslnit superhrdinský vesmír DC jako Black Adam, mocný antihrdina a antagonista.
Poslední ukázka k divokému Drákulovi Nicolase Cage je tady

Poslední ukázka k divokému Drákulovi Nicolase Cage je tady

24. 3. 2023 | Trailery | Adam Homola

Finální trailer k filmu Renfield nám zatím nejjasněji ukazuje, jak Nicolas Cage podmanivě ztvárnil nechvalně proslulého Drákulu.