Filmový Hitman: Agent 47 je v novém traileru akční možná až příliš

7. 8. 2015 - 11:00 | Novinky | Adam Homola

Filmový Hitman: Agent 47 je v novém traileru akční možná až příliš zdroj: tisková zpráva

Hitmana se pokusil Hollywood prodat masám už v roce 2007, kdy si známého videoherního zabijáka zahrál Timothy Olyphant. Film moc nestál a nějaké peníze vydělal, ale do kvalitního snímku měl poměrně daleko. Novinka Hitman: Agent 47 se pokusí pošramocenou filmovou pověst elitního zabijáka napravit už za dva týdny. Čerstvě vydaný trailer nám napovídá, že tady se na stealth postup moc hrát nebude.

Což zní vcelku logicky - těžko bychom mohli od Hollywoodu čekat opravdu autentický film podle her, které jsou zpravidla velmi pomalé a v ideálním případě vlastně přísně neakční. Film Hitman: Agent 47 bude naopak akční až až a vypadá to, že v tom lepším případě bychom se mohli dočkat povedeného hloupého béčka. Na které se bude třeba hezky koukat, ale věrnost herní předloze bychom u filmu asi hledat neměli, byť některá pomrknutí najdeme už i v traileru.

Film, a ostatně ani trailer, se nijak netají tím, že Agent 47 je geneticky vyrobenou mašinou na zabíjení. Proti hlavnímu hrdinovi stojí mega korporace, která chce informace o minulosti Agenta 47 využít a vytvořit si vlastní armádu podobných zabijáků. Hlavní hrdina musí spojit síly se ženou, která má podobné schopnosti a společně se pak postaví úhlavnímu nepříteli.

zdroj: Cinemart

Zápletka originalitou neoplývá, věrnost herní předloze asi velká nebude a herci také nevyčnívají. To pořád ale neznamená, že by se na Hitman: Agent 47 muselo koukat špatně a že by šlo automaticky o nepovedený film. Ucházející akční blbina, v tom dobrém slova smyslu, by z toho přeci jen být mohla. Chytřejší budeme už 27. srpna, kdy má film českou premiéru.

Zdroje: YouTube

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.