Filmový Hitman: Agent 47 je v novém traileru akční možná až příliš

7. 8. 2015 11:00 - Novinky | Autor: Adam Homola

Filmový Hitman: Agent 47 je v novém traileru akční možná až příliš Zdroj: Archiv

Hitmana se pokusil Hollywood prodat masám už v roce 2007, kdy si známého videoherního zabijáka zahrál Timothy Olyphant. Film moc nestál a nějaké peníze vydělal, ale do kvalitního snímku měl poměrně daleko. Novinka Hitman: Agent 47 se pokusí pošramocenou filmovou pověst elitního zabijáka napravit už za dva týdny. Čerstvě vydaný trailer nám napovídá, že tady se na stealth postup moc hrát nebude.

Což zní vcelku logicky - těžko bychom mohli od Hollywoodu čekat opravdu autentický film podle her, které jsou zpravidla velmi pomalé a v ideálním případě vlastně přísně neakční. Film Hitman: Agent 47 bude naopak akční až až a vypadá to, že v tom lepším případě bychom se mohli dočkat povedeného hloupého béčka. Na které se bude třeba hezky koukat, ale věrnost herní předloze bychom u filmu asi hledat neměli, byť některá pomrknutí najdeme už i v traileru.

Film, a ostatně ani trailer, se nijak netají tím, že Agent 47 je geneticky vyrobenou mašinou na zabíjení. Proti hlavnímu hrdinovi stojí mega korporace, která chce informace o minulosti Agenta 47 využít a vytvořit si vlastní armádu podobných zabijáků. Hlavní hrdina musí spojit síly se ženou, která má podobné schopnosti a společně se pak postaví úhlavnímu nepříteli.

Zápletka originalitou neoplývá, věrnost herní předloze asi velká nebude a herci také nevyčnívají. To pořád ale neznamená, že by se na Hitman: Agent 47 muselo koukat špatně a že by šlo automaticky o nepovedený film. Ucházející akční blbina, v tom dobrém slova smyslu, by z toho přeci jen být mohla. Chytřejší budeme už 27. srpna, kdy má film českou premiéru.

Zdroje: YouTube

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vin Diesel představuje první teaser a plakát na Rychle a zběsile 9

Vin Diesel představuje první teaser a plakát na Rychle a zběsile 9

29. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Série Rychle a zběsile vydělává příliš velké peníze na to, aby s tím tvůrci sekli. A tak se již letos dočkáme devátého dílu, tentokrát pochopitelně bez Paula Walkera (pokud ho tedy tvůrci neoživí přes počítač), ale zase s Vinem Dieselem v hlavní roli.
Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

28. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Válečné komediální drama Králíček Jojo se hodně povedlo, a dokonce bude bojovat o Oscary. A jak asi víte, příběh malého německého kluka, který se spolu s imaginárním Adolfem Hitlerem snaží nějak zvládnout nástrahy dětství, druhou světovou válku i střet s realitou, se točil v České republice. Filmaři se podívali nejen do Prahy, ale třeba i do Žatce a do Úštěku. A nejde zdaleka o první válečný film, který se v Česku točil. Jaké byly ty další?
Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

27. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Sony pořád žije v domnění, že by se Uncharted mohlo začít natáčet v dohledné době a že se té premiéry třeba i jednou dožijeme.
Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.