Filmové premiéry od 10. července – Nový díl 22 Jump Street a pokračování Mikulášových patálií

9. 7. 2014 - 7:00 | Téma | Vojtěch Karlík

Filmové premiéry od 10. července – Nový díl 22 Jump Street a pokračování Mikulášových patálií zdroj: tisková zpráva

Máme pro vás pravidelný nášup týdenních novinek v kinech. Tentokrát je nášup poctivý a na svoje si přijdou především příznivci všelijakých pokračování a především kultovních a známých příběhů. 

Premiéra týdne - Mikulášovy patálie na prázdninách

zdroj: YouTube.com

Hodně dlouho jsme přemýšleli, kterému filmu tento týden udělíme pomyslný titul taháku týdne a nakonec to vyhrálo pokračování Mikulášových patálií. Goscinniho knižní série slaví úspěch na celém světě již několik desítek let a je tedy jasné, že se v kinosálech potkají různé generace tatínků. Tentokrát však Mikuláš bude bez svých obligátních přátel, protože vyráží s rodiči k moři. I tam však potká správnou partu kluků, kteří jsou pro každou lumpárnu. Zahraniční hodnocení filmu jsou více než příznivá a my se na premiéru opravdu těšíme. Francouzský snímek navíc přichází s žánrem dětské komedie, která u nás byla kdysi velmi populární.

22 Jump Street

zdroj: 20th Century Fox

Na policejní důstojníky Schmidta (Jonah Hill) a Jenka (Channing Tatum) čekají velké změny - jsou pověřeni prací v utajení na vysoké škole a se svým neotřelým způsobem vyšetřování tak vyrazí vstříc novým dobrodružstvím. Jejich úkolem už není pouze vyřešit případ, ale jsou nuceni zjistit, zda mezi nimi může existovat něco jako vyšší přátelství. Pokud hledáte detektivku, pak se filmu vyhněte obloukem, ale kdo chce pořádnou komedii, pak jde na správný film. 22 Jump Street samozřejmě také moralizuje, ale v mezích a jde především pořádnou legraci.

Sex, drogy a daně

 

zdroj: Archiv

Máte-li rádi moderní dějiny Dánska, pak neváhejte vyrazit na snímek Sex, drogy a daně, který pojednává o velkolepém přátelství mezi dvěma známými a provokativními postavami: radikálního, pravicového právníka Mogense Glistrupu, a milionáře Simona Spiese. Příběh je natočený podle skutečných událostí  a přibližuje divákům dosud neznámá fakta o životě těchto dvou provokatérů. Bez znalosti severské politické scény jde však o ztracený čas.

Love song

zdroj: A-Company

Gretta (Keira Knightley) a její přítel Dave (Adam Levine) se znají od vysoké školy a společně skládají hudbu. Dave posléze podepíše smlouvu s nahrávací společností, a dvojice se odstěhuje do New Yorku. Dave však nabytou slávu neustojí a Grettu opustí. Všechno se změní, když Gretta potká během svého vystoupení v baru na East Village bývalého hudebního producenta Dana (Mark Ruffalo). A začne se před námi odvíjet nový milostný příběh. Chcete-li vyrazit s kamarádkami, nebo potřebujete-li mít romantický prožitek v kině, jde o ideální volbu.

Joe

zdroj: YouTube.com

Nový film s hvězdou Nicolasem Cagem nás zavede kamsi do lesů, kde populární herec pracuje jako dřevorubec a protože je horkokrevný, občas se dostane do křížku se zákonem. Opožděná premiéra filmu z loňského roku potěší především hercovy věrné fanoušky.

 

Zdroje: Vlastní , YouTube

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.