Ewan McGregor si pochvaluje natáčení seriálu Obi-Wan Kenobi

22. 9. 2021 - 10:05 | Novinky | Adam Homola

Ewan McGregor si pochvaluje natáčení seriálu Obi-Wan Kenobi zdroj: Foto: Disney

Ewan McGregor si šel pro svoji první cenu Emmy za hlavní roli v seriálu Halston a při té příležitosti zmínil i svůj aktuálně nejočekávanější projekt.

Seriál Star Wars: Obi Wan Kenobi (zatím pracovní název). McGregor prozradil, že už mají natočeno, takže pokud nedojde na nějaké dotáčky, před kameru už nepůjde ani on, ani nikdo jiný a seriál tak míří do postprodukce.

V rozhovoru po udělování cen Emmy si herec natáčení pochvaloval s tím, že spolupráci s režisérkou a výkonnou producentkou Deborah Chow si opravdu užil a myslí si, že seriál nezklame.

Kdy se seriálu dočkáme, nebo kdy uvidíme alespoň první trailer zatím nikdo neví. Dotočeno je, takže teaser by mohl dorazit možná už letos a finální produkt někdy příští rok. Seriál by se měl odehrávat někde mezi Pomstou Sithů a Novou nadějí a Obi-Wan Kenobi v něm bude mít jediný, ale zásadní úkol: ochránit Luka Skywalkera.

Zároveň se tam dočkáme i Anakina, respektive Dartha Vadera, protože jednoduše nemůžete mít Obi-Wana a zároveň tam nemít Vadera. Prý se tak máme těšit na epický souboj dvou ikonických postav, jak reportuje Movieweb.

Jak to celé dopadne uvidíme někdy příští rok, a to exkluzivně na streamovací platformě Disney+, kam v roce 2022 dorazí i další seriály ze Star Wars.

Režisérka Deborah Chow toho mimochodem na kontě nemá vůbec málo: z pozice režisérky se podílela na seriálech jako Mandalorian, Volejte Saulovi, Američtí bohové, nebo třeba Mr. Robot.

Zdroje: Movieweb

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Disney představuje svůj nový rodinný animák Divnosvět

Disney představuje svůj nový rodinný animák Divnosvět

23. 9. 2022 | Trailery | Adam Homola

Nové rodinné sci-fi dobrodružství od Disney se blíží, seznamte se s takovou běžnou vesmírnou rodinkou Cladeových.
Black Adam Dwaynea Johnsona pořád vypadá jako solidní průšvih

Black Adam Dwaynea Johnsona pořád vypadá jako solidní průšvih

21. 9. 2022 | Trailery | Adam Homola

Do premiéry Black Adama zbývá už méně než měsíc, a tak Warneři začínají pomalu tlačit na marketing. A ten je s prominutím zoufalý.
V závodním Gran Turismu si vedle Harboura zahraje i Orlando Bloom

V závodním Gran Turismu si vedle Harboura zahraje i Orlando Bloom

20. 9. 2022 | Novinky | Adam Homola

Sony začne za chvíli natáčet Gran Turismo a není to tak dávno, co jsme se dozvěděli, že jedné z hlavních rolí se zhostí David Harbour.
Disney dost možná ruší další film ze Star Wars

Disney dost možná ruší další film ze Star Wars

19. 9. 2022 | Novinky | Adam Homola

Lucasfilm ze svého kalendáře chystaných filmů odstranili Star Wars: Rogue Squadron.