Emma Watson spojí síly s Tomem Hanksem v tech dramatu The Circle

25. 6. 2015 11:15 - Novinky | Autor: Adam Homola

Emma Watson spojí síly s Tomem Hanksem v tech dramatu The Circle

Emma Watson a Tom Hanks si zahrají hlavní role v připravovaném filmu The Circle. Ten vychází ze stejnojmenné knihy Davida Eggerse z roku 2013. Emma Watson ztvární roli hlavní hrdinky Mae Holland, která jde pracovat do internetového a technologického monopolu Circle, nápadně připomínajícího případnou lehce přestřelenou budoucnost dnešního Googlu či Applu.

Kniha se přitom odehrává ve velmi blízké budoucnosti, kde je ze Circle nebezpečný monopol ovládající celý internet, telefony, tablety, i počítače. Firma v podstatě vlastní online identity všech obyvatel a v plánu má ještě odvážnější a drzejší plány. Mae Holland začíná svoji kariéru jako řadové děvče na zákaznické podpoře, ale velmi rychle se propracuje na důležité pozice, ze kterých má přístup k zakladatelům firmy.

Ve své druhé polovině se The Circle změní téměř v drama či thriller o bezpečnosti a soukromí v kompletně transparentním digitálním světě, kde je každý občan pod neustálým veřejným dohledem. Firma přitom chystá něco ještě většího, do čehož se Mae zamotá. Tím se nastartuje spletité kolečko intrik, odhalování různých tajemství a temných zákoutí jinak navenek perfektní firmy.

Režisérem The Cricle je James Ponsoldt, známý především díky The Spectacular Now, Smashed a Off the Black. Ponsoldt se postará také o scénář. Natáčet by se mělo začít už letos v září v Kalifornii. "Emma Watson je jedna z mých oblíbených hereček. Její neuvěřitelný talent, citlivost a vysoká inteligence přidají do The Circle přímo elektrizující dávku energie," napsal režisér Ponsoldt, jak reportuje Variety.

Emma Watson v současné době pracuje na nové filmové adaptaci Krásky a zvířete, zatímco Toma Hankse uvidíme v kinech letos v říjnu v novém dramatu Stevena Spielberga Bridge of Spies (Most Špiónů). Pokud se nic nezmění, tak The Cricle bude dalším vysoce profilovým filmem s významnými herci, který se točí kolem technologické společnosti, gadgetů a internetu. Tím prvním je listopadový Steve Jobs s Michaelem Fassbendrem v hlavní roli.

Zdroje: Variety , Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Schwarzenegger: Trojčata budou, režisérovi to jenom trvá

Schwarzenegger: Trojčata budou, režisérovi to jenom trvá

17. 10. 2019 | Novinky | Adam Homola

O pokračování oblíbené komedie Dvojčata se mluví už řadu let, a ještě se o ní chvíli mluvit bude. Film by se měl jmenovat Trojčata, třetího bratra by měl hrát Eddie Murphy a vrátí se jak Arnold Schwarzenegger, tak Danny DeVito.
Valhalla: Říše bohů půjde na severské mýty jinak než pestrobarevný Marvel

Valhalla: Říše bohů půjde na severské mýty jinak než pestrobarevný Marvel

16. 10. 2019 | Trailery | Redakce Dokina.cz

Marvelovky netřeba představovat a Thora už vůbec ne. Ve třetím Thor: Ragnarok to konečně všechno zapadlo dohromady a Taika Waititi natočil zábavný komiksový film.
Novou Catwoman v The Batman bude Zoë Kravitz

Novou Catwoman v The Batman bude Zoë Kravitz

15. 10. 2019 | Novinky | Adam Homola

Tak a máme to oficiálně: novou Catwoman ztvární Zoë Kravitz. Ta si zahraje Batmanovu parťačku/nepřítele a postaví se tak bok po boku Robertu Pattinsonovi, který hraje netopýřího muže.
Dolittle tahá z rukávu Roberta Downeyho Jr. a roztomilá zvířátka, ale nestačí to

Dolittle tahá z rukávu Roberta Downeyho Jr. a roztomilá zvířátka, ale nestačí to

15. 10. 2019 | Trailery | Adam Homola

Robert Downey Jr. si v Dolittle povídá se zvířátky a studio Universal doufá, že na to přijde hromada lidí.