Emma Watson spojí síly s Tomem Hanksem v tech dramatu The Circle

25. 6. 2015 - 11:15 | Novinky | Adam Homola

Emma Watson spojí síly s Tomem Hanksem v tech dramatu The Circle zdroj: tisková zpráva

Emma Watson a Tom Hanks si zahrají hlavní role v připravovaném filmu The Circle. Ten vychází ze stejnojmenné knihy Davida Eggerse z roku 2013. Emma Watson ztvární roli hlavní hrdinky Mae Holland, která jde pracovat do internetového a technologického monopolu Circle, nápadně připomínajícího případnou lehce přestřelenou budoucnost dnešního Googlu či Applu.

Kniha se přitom odehrává ve velmi blízké budoucnosti, kde je ze Circle nebezpečný monopol ovládající celý internet, telefony, tablety, i počítače. Firma v podstatě vlastní online identity všech obyvatel a v plánu má ještě odvážnější a drzejší plány. Mae Holland začíná svoji kariéru jako řadové děvče na zákaznické podpoře, ale velmi rychle se propracuje na důležité pozice, ze kterých má přístup k zakladatelům firmy.

Ve své druhé polovině se The Circle změní téměř v drama či thriller o bezpečnosti a soukromí v kompletně transparentním digitálním světě, kde je každý občan pod neustálým veřejným dohledem. Firma přitom chystá něco ještě většího, do čehož se Mae zamotá. Tím se nastartuje spletité kolečko intrik, odhalování různých tajemství a temných zákoutí jinak navenek perfektní firmy.

Režisérem The Cricle je James Ponsoldt, známý především díky The Spectacular Now, Smashed a Off the Black. Ponsoldt se postará také o scénář. Natáčet by se mělo začít už letos v září v Kalifornii. "Emma Watson je jedna z mých oblíbených hereček. Její neuvěřitelný talent, citlivost a vysoká inteligence přidají do The Circle přímo elektrizující dávku energie," napsal režisér Ponsoldt, jak reportuje Variety.

Emma Watson v současné době pracuje na nové filmové adaptaci Krásky a zvířete, zatímco Toma Hankse uvidíme v kinech letos v říjnu v novém dramatu Stevena Spielberga Bridge of Spies (Most Špiónů). Pokud se nic nezmění, tak The Cricle bude dalším vysoce profilovým filmem s významnými herci, který se točí kolem technologické společnosti, gadgetů a internetu. Tím prvním je listopadový Steve Jobs s Michaelem Fassbendrem v hlavní roli.

Zdroje: Variety , Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.