Emma Watson spojí síly s Tomem Hanksem v tech dramatu The Circle

25. 6. 2015 - 11:15 | Novinky | Adam Homola

Emma Watson spojí síly s Tomem Hanksem v tech dramatu The Circle zdroj: tisková zpráva

Emma Watson a Tom Hanks si zahrají hlavní role v připravovaném filmu The Circle. Ten vychází ze stejnojmenné knihy Davida Eggerse z roku 2013. Emma Watson ztvární roli hlavní hrdinky Mae Holland, která jde pracovat do internetového a technologického monopolu Circle, nápadně připomínajícího případnou lehce přestřelenou budoucnost dnešního Googlu či Applu.

Kniha se přitom odehrává ve velmi blízké budoucnosti, kde je ze Circle nebezpečný monopol ovládající celý internet, telefony, tablety, i počítače. Firma v podstatě vlastní online identity všech obyvatel a v plánu má ještě odvážnější a drzejší plány. Mae Holland začíná svoji kariéru jako řadové děvče na zákaznické podpoře, ale velmi rychle se propracuje na důležité pozice, ze kterých má přístup k zakladatelům firmy.

Ve své druhé polovině se The Circle změní téměř v drama či thriller o bezpečnosti a soukromí v kompletně transparentním digitálním světě, kde je každý občan pod neustálým veřejným dohledem. Firma přitom chystá něco ještě většího, do čehož se Mae zamotá. Tím se nastartuje spletité kolečko intrik, odhalování různých tajemství a temných zákoutí jinak navenek perfektní firmy.

Režisérem The Cricle je James Ponsoldt, známý především díky The Spectacular Now, Smashed a Off the Black. Ponsoldt se postará také o scénář. Natáčet by se mělo začít už letos v září v Kalifornii. "Emma Watson je jedna z mých oblíbených hereček. Její neuvěřitelný talent, citlivost a vysoká inteligence přidají do The Circle přímo elektrizující dávku energie," napsal režisér Ponsoldt, jak reportuje Variety.

Emma Watson v současné době pracuje na nové filmové adaptaci Krásky a zvířete, zatímco Toma Hankse uvidíme v kinech letos v říjnu v novém dramatu Stevena Spielberga Bridge of Spies (Most Špiónů). Pokud se nic nezmění, tak The Cricle bude dalším vysoce profilovým filmem s významnými herci, který se točí kolem technologické společnosti, gadgetů a internetu. Tím prvním je listopadový Steve Jobs s Michaelem Fassbendrem v hlavní roli.

Zdroje: Variety , Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

16. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Mad Max: Zběsilá cesta patří k tomu nejlepšímu, co na poli akčních filmů vzniklo, a to nejen za posledních deset let.
Padla poslední klapka disneyovského Predátora

Padla poslední klapka disneyovského Predátora

15. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Ani jsme se nenadáli a další Predátor je hotový, respektive míří z placu do postprodukce.
Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

14. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

James Bond na to nebude v novém filmu sám, to už víme nějakou dobu. A teď se můžete na nové agentky podívat hezky zblízka.
Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

13. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Sedmá Mission Impossible je hotová, ale osmička Cruise ještě pořád čeká.