Emma Watson spojí síly s Tomem Hanksem v tech dramatu The Circle

25. 6. 2015 - 11:15 | Novinky | Adam Homola

Emma Watson spojí síly s Tomem Hanksem v tech dramatu The Circle zdroj: tisková zpráva

Emma Watson a Tom Hanks si zahrají hlavní role v připravovaném filmu The Circle. Ten vychází ze stejnojmenné knihy Davida Eggerse z roku 2013. Emma Watson ztvární roli hlavní hrdinky Mae Holland, která jde pracovat do internetového a technologického monopolu Circle, nápadně připomínajícího případnou lehce přestřelenou budoucnost dnešního Googlu či Applu.

Kniha se přitom odehrává ve velmi blízké budoucnosti, kde je ze Circle nebezpečný monopol ovládající celý internet, telefony, tablety, i počítače. Firma v podstatě vlastní online identity všech obyvatel a v plánu má ještě odvážnější a drzejší plány. Mae Holland začíná svoji kariéru jako řadové děvče na zákaznické podpoře, ale velmi rychle se propracuje na důležité pozice, ze kterých má přístup k zakladatelům firmy.

Ve své druhé polovině se The Circle změní téměř v drama či thriller o bezpečnosti a soukromí v kompletně transparentním digitálním světě, kde je každý občan pod neustálým veřejným dohledem. Firma přitom chystá něco ještě většího, do čehož se Mae zamotá. Tím se nastartuje spletité kolečko intrik, odhalování různých tajemství a temných zákoutí jinak navenek perfektní firmy.

Režisérem The Cricle je James Ponsoldt, známý především díky The Spectacular Now, Smashed a Off the Black. Ponsoldt se postará také o scénář. Natáčet by se mělo začít už letos v září v Kalifornii. "Emma Watson je jedna z mých oblíbených hereček. Její neuvěřitelný talent, citlivost a vysoká inteligence přidají do The Circle přímo elektrizující dávku energie," napsal režisér Ponsoldt, jak reportuje Variety.

Emma Watson v současné době pracuje na nové filmové adaptaci Krásky a zvířete, zatímco Toma Hankse uvidíme v kinech letos v říjnu v novém dramatu Stevena Spielberga Bridge of Spies (Most Špiónů). Pokud se nic nezmění, tak The Cricle bude dalším vysoce profilovým filmem s významnými herci, který se točí kolem technologické společnosti, gadgetů a internetu. Tím prvním je listopadový Steve Jobs s Michaelem Fassbendrem v hlavní roli.

Zdroje: Variety , Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.
Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

15. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Další díl Rychle a zběsile měl být sice dávno za námi, ale z loňské premiéry kvůli covidu sešlo a filmu se tak dočkáme letos.
Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

14. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Las Vegas je plné peněz i zombíků a Dave Bautista se s tím pokusí něco udělat.
Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

13. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Do připravovaného pokračování komiksárny Shazam! se přidává Lucy Liu.