Dwayne Johnson a Emily Blunt si v Expedice: Džungle zkusí vlastní variaci na Piráty z Karibiku

14. 10. 2019 12:47 - Trailery | Autor: Adam Homola

Dwayne Johnson a Emily Blunt si v Expedice: Džungle zkusí vlastní variaci na Piráty z Karibiku zdroj: Archiv

Piráti z karibiku tak trochu ztrácí dech a vlastně už dlouho žádná nebyli. A než jim Disney přichystá restart, zkusí to s adaptací jiné atrakce z Disneylandu: Jungle Cruise (v češtině Expedice: Džungle).

V ní se Dwayne Johnson vrací už po několikáté do džungle, kde si zahraje Franka, kapitána výletní lodi a experta na život v džungli. Frank je sice drsný a nedostupný, ale potřebuje peníze, a tak druhé hlavní postavě na nebezpečnou výpravu kývne.

Onu druhou postavu nehraje nikdo jiný než Emily Blunt. Ta v Expedice: Džungle ztvární něco jako ženskou verzi Indiana Jonese jménem Lily Houghton, která prahne po jedné velmi specifické věci. A jak už to tak bývá, není jediná.

Expedice: Džungle se sice odkazuje k Jonesovi a starým dobrodružným filmům, nicméně úvodní akce v knihovně jako by z oka vypadla staré Mumii s Brendanem Fraserem a Rachel Weisz. Ústřední dvojici tu pak ještě doplňuje Jak Whitehall jako bratr Lily.

O to, aby to celé dávalo hlavu a patu se stará španělský režisér Jaume Collet-Serra. Expedice: Džungle uvidíme v kinech v červenci příštího roku.

zdroj: tisková zpráva

První oficiální plakát:

expedice dzungle jungle cruise dwayne johnson emily blunt disney zdroj: Archiv

Zdroje: Disney

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Ridley Scott to nevzdává a pořád sní o dalším Vetřelci

Ridley Scott to nevzdává a pořád sní o dalším Vetřelci

4. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Režisér Ridley Scott se šance na dalšího Vetřelce nevzdává a teď má i konkrétní nápad, který by si dost možná rád natočil. Pokud to ovšem stihne.
Mission Impossible 7 obnoví natáčení v září

Mission Impossible 7 obnoví natáčení v září

3. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Mission Impossible 7 byl jeden z těch největších a nejvýraznějších filmů, jehož natáčení zhatila celosvětová pandemie koronaviru.
Režisérka Wonder Woman odmítla natáčet Ligu spravedlnosti

Režisérka Wonder Woman odmítla natáčet Ligu spravedlnosti

2. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Patty Jenkins, režisérka Wonder Woman a nadcházející Wonder Woman 1984 prozradila, proč odmítla natáčet Ligu spravedlnosti.
Killers of the Flower Moon nakonec ulovil Apple

Killers of the Flower Moon nakonec ulovil Apple

1. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Jeden z nejostřeji sledovaných hollywoodských projektů si právě našel nový domov. Novinku od Martina Scorseseho uvidíme sice i v kinech, ale doma bude na Apple.