Druhou sezónu Mandaloriana rozšíří i Timothy Olyphant

18. 5. 2020 11:30 - Novinky | Autor: Adam Homola

Druhou sezónu Mandaloriana rozšíří i Timothy Olyphant zdroj: Sony Pictures

Na druhé sezóně seriálu The Mandalorian se v Disney navzdory koronaviru pilně pracuje a dočkáme se už za pár měsíců. A teď víme, že si v něm svoji Star Wars premiéru odbude i Timothy Olyphant.

Ten by si měl zahrát minimálně v jedné epizodě zatím neznámou roli, a tak můžeme zatím jen spekulovat, zda půjde pouze o cameo, nebo o něco většího. Olyphant je hodně stylovou volbou – je známý především ze seriálů Deadwood a Justified, kde se zbraní rozhodně neštítí, a tak doufáme, že v Mandalorianovi bude mít alespoň jeden blaster a nebude se ho bát použít.

Druhá sezóny Mandaloriana je už mimochodem natočení, tudíž Olyphant už před kamerou byl a má hotovo. Nyní se už jen dodělávají triky, zvuky, celé se to stříhá a vůbec finišuje. Premiéru si druhý Mandalorian odbude už letos na podzim a vedení Disney nedávno potvrdilo, že koronavirus ne dokončení seriálu nemá žádný vliv. Odsun data premiéry na pozdější datum tak není na pořadu dne.

Vedle Olyphanta uvidíme v druhé sezóně Mandaloriana i další Star Wars nováčky: bude tam například Rosaria Dawnson, Katee Sackhoff, Michael Biehn a další. A po dlouhé době by se měl údajně vrátit i Temuera Morrison jako Boba Fett.

Timothy Olyphanta můžete znát ještě ze seriálu Fargo, ale rozhodně nejde jen o seriálového herce. Pamatovat si ho můžete například z rolí ve filmech Podivní či Dokonalý únik. A loni si zahrál po boku Leonarda DiCapria ve výborné tarantinovce Tenkrát v Hollywoodu.

zdroj: Lucasfilm

Zdroje: www.empireonline.com

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Ve filmu podle Borderlands si opravdu zahraje Cate Blanchett

Ve filmu podle Borderlands si opravdu zahraje Cate Blanchett

29. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Tak a je to oficiální, Cate Blanchett si ve filmu podle počítačové hry Borderlands opravdu zahraje.
Henry Cavill si roli Supermana možná ještě zopakuje

Henry Cavill si roli Supermana možná ještě zopakuje

28. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Když už se tak nějak počítalo s tím, že příští Superman bude někdo jiný, přihlásil se Henry Cavill o slovo. A když to všechno klapne, uvidíme ho minimálně ještě jednou.
Toma Cruise bude ve vesmíru natáčet Doug Liman

Toma Cruise bude ve vesmíru natáčet Doug Liman

27. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Toma Cruise bude ve vesmíru natáčet jeho dlouholetý kamarád a spolupracovník Doug Liman.
Indiana Jones 5 skutečně natočí Mangold, scénář je zase na začátku

Indiana Jones 5 skutečně natočí Mangold, scénář je zase na začátku

26. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Producent Frank Marhsall stál na pozadí obrovské řady legendárních filmů, a to včetně série Indiana Jones. Aktuálně se chystá pětka a Marshall prozradil hned několik zajímavých novinek.