Druhou sezónu Mandaloriana rozšíří i Timothy Olyphant

18. 5. 2020 - 11:30 | Novinky | Adam Homola

Druhou sezónu Mandaloriana rozšíří i Timothy Olyphant zdroj: Sony Pictures

Na druhé sezóně seriálu The Mandalorian se v Disney navzdory koronaviru pilně pracuje a dočkáme se už za pár měsíců. A teď víme, že si v něm svoji Star Wars premiéru odbude i Timothy Olyphant.

Ten by si měl zahrát minimálně v jedné epizodě zatím neznámou roli, a tak můžeme zatím jen spekulovat, zda půjde pouze o cameo, nebo o něco většího. Olyphant je hodně stylovou volbou – je známý především ze seriálů Deadwood a Justified, kde se zbraní rozhodně neštítí, a tak doufáme, že v Mandalorianovi bude mít alespoň jeden blaster a nebude se ho bát použít.

Druhá sezóna Mandaloriana je už mimochodem natočená, tudíž Olyphant už před kamerou byl a má hotovo. Nyní se už jen dodělávají triky, zvuky, celé se to stříhá a vůbec finišuje. Premiéru si druhý Mandalorian odbude už letos na podzim a vedení Disney nedávno potvrdilo, že koronavirus ne dokončení seriálu nemá žádný vliv. Odsun data premiéry na pozdější datum tak není na pořadu dne.

Vedle Olyphanta uvidíme v druhé sezóně Mandaloriana i další Star Wars nováčky: bude tam například Rosaria Dawnson, Katee Sackhoff, Michael Biehn a další. A po dlouhé době by se měl údajně vrátit i Temuera Morrison jako Boba Fett.

Timothy Olyphanta můžete znát ještě ze seriálu Fargo, ale rozhodně nejde jen o seriálového herce. Pamatovat si ho můžete například z rolí ve filmech Podivní či Dokonalý únik. A loni si zahrál po boku Leonarda DiCapria ve výborné tarantinovce Tenkrát v Hollywoodu.

zdroj: Lucasfilm

Zdroje: www.empireonline.com

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.