To je odvážné tvrzení vzhledem k tomu, že probíhající stávka scénáristů má za následek rozsáhlá zpoždění, protože psaní scénářů se prostě a jednoduše zastavilo.
Louis Leterrier, který po předčasném odchodu Justina Lina z projektu převzal otěže desítky, se k režii vrátí.
Disel zároveň chválil Jasona Momou, který v aktuálním filmu ztvárňuje extravagantního, pomstou hnaného Danteho. Zdá se, že Diesel se snaží potlačit internetové fámy, které se objevily poté, co se začalo šuškat, že neschvaluje Momoovu přehnanou interpretaci postavy. Nyní Momoův specifický přístup chválí: „Jason se chtěl pokusit o něco naprosto jedinečného a výjimečného, a nakonec vytvořil postavu, která si ukradne scénu pro sebe a na kterou svět nezapomene,“ tvrdí.
Druhým dílem finální trilogie Rychle a zběsile ale jen tak nekončí. Dwayne Johnson nedávno na svých sociálních sítích oznámil samostatný film pro svou postavu Luka Hobbse, který by měl vzniknout jaksi „mimo“ poslední trilogii, ale zároveň s ní bude nejspíš velice úzce spjatý.
Populární Rychle a zběsile tak sice pomalu končí, nicméně bude končit ještě několik let. A než padne definitivně poslední klapka, vymyslí producenti jistě nějaké další spin-offy, prequely, seriály, nebo restarty.
zdroj: Universal Studios