Disney zastavil přípravy na nový film s Johnnym Deppem

- Téma autor: red

Koncern Disney zastavil chystaný projekt s americkou hereckou hvězdou Johnnym Deppem. Film Lone Ranger, který měl být adaptací televizního seriálu z 50. let, se nakonec natáčet nebude. Oznámil to list Los Angeles Times. Disney, který se v poslední době vydal na cestu drastického šetření, nejspíš zastavil práce kvůli finančním otázkám.

Původně měl western stát 250 milionů dolarů (přes čtyři miliardy korun). Kvůli financování se režisér filmu Gore Verbinski nepohodl se studiem.

Filmy o texaských rangerech jsou klasikou, která se objevuje v americké televizi i po 60 letech. V tomto snímku měl ochránce zákona na Divokém západě jako jediný přežít přepadení banditů a uzdravit se za pomoci indiána. Společně pak měli pronásledovat neznámé zločince. Johnny Depp měl ztvárnit indiána, v hlavní roli rangera se měl objevit americký herec Armie Hammer.

Disney zastavil projekt téměř po deseti letech příprav, a to i přesto, že Deppa bylo možné považovat za jistou investici, soudí agentura DPA. Oba dobrodružné filmy z Disneyho dílen, Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna i Alenka v říši divů vydělaly každý přes miliardu dolarů.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.