Disney vyrazil Ginu Carano za nevhodné příspěvky na sociálních sítích

11. 2. 2021 - 9:55 | Novinky | Adam Homola

Disney vyrazil Ginu Carano za nevhodné příspěvky na sociálních sítích zdroj: Gina Carano v seriálu The Mandalorian, Disney/Lucasfilm

Představitelka Cary Dune už v dalších sezónách Star Wars seriálu The Mandalorian nebude, Disney herečku vyrazil.

Pro web Io9 to potvrdil mluvčí Lucasfilmu, který řekl, že „Gina Carano není Lucasfilmem momentálně zaměstnaná a v současné době nejsou ani žádné plány na to, aby v budoucnu zaměstnána byla.“

Mluvčí v podstatě potvrdil, že herečka dostala padáka za nevhodné vyjadřování se na sociálních sítích. Tam totiž dlouhodobě vystupuje proti rouškám, podporuje konspirační teorie, zpochybňuje legitimitu amerických prezidentských voleb a pohrdavě se vyjadřovala i k hnutí Black Lives Matter. Nedávno se pak snažila dokonce přirovnávat aktuální situaci v Americe k situaci Židů kolem druhé světové války.

To už byla očividně poslední kapka a šéfům v Disney došla trpělivost. „Očerňování lidí na základě jejich kulturních a náboženských identit je odporné a nepřípustné,“ okomentoval mluvčí Lucafilmu poslední příspěvky Carano na sociálních sítích.

zdroj: Disney

Její postava Cara Dune tak byla sice jednou z hlavních tváří Mandaloriana, ale ruku na srdce: Gina Carano je přinejlepším jen průměrná herečka a její postava nebyla ani v jedné sezóně Mandaloriana nijak zvlášť výjimečná, zajímavá, nebo důležitá.

Pokud ji budou chtít v Disney přeobsadit, najdou jistě celou řadu schopnějších a zajímavějších hereček. A pokud její postavu ve třetí sezóně Mandaloriana úplně vyškrtnou, nebude to žádná velká ztráta. Už tak je celý seriál z části příliš natahovaný a s poměrně velkým množstvím balastu, že by mu menší prokrácení jen prospělo.

zdroj: Lucasfilm

Zdroje: iO9

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Zack Snyder představuje Army of the Dead prvním teaserem

Zack Snyder představuje Army of the Dead prvním teaserem

25. 2. 2021 | Trailery | Adam Homola

Co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas? Uvidíme, jestli to bude platit i o novém filmu Zacka Snydera.
Zatím poslední Hollandův Spider-Man ponese název No Way Home

Zatím poslední Hollandův Spider-Man ponese název No Way Home

25. 2. 2021 | Novinky | Adam Homola

Marvel odhalil název třetího a poslední Spider-Mana s tváří Toma Hollanda - Spider-Man: No Way Home.
Příští měsíc dorazí unikátní dokument o Tině Turner

Příští měsíc dorazí unikátní dokument o Tině Turner

24. 2. 2021 | Dokina.cz | Adam Homola

HBO zveřejnilo první oficiální ukázku na chystaný dokument Tina, jehož středobodem nebude nikdo jiný než slavná zpěvačka Tina Turner.
Guy Ritchie natočí válečný špionážní thriller Ministry of Ungentlemanly Warfare

Guy Ritchie natočí válečný špionážní thriller Ministry of Ungentlemanly Warfare

23. 2. 2021 | Novinky | Adam Homola

Legendární producent Jerry Bruckheimer dohlédne na režiséra Guye Ritchieho a jeho chystanou špionážní akci z druhé světové války.