Disney vyrazil Ginu Carano za nevhodné příspěvky na sociálních sítích

11. 2. 2021 - 9:55 | Novinky | Adam Homola

Disney vyrazil Ginu Carano za nevhodné příspěvky na sociálních sítích zdroj: Gina Carano v seriálu The Mandalorian, Disney/Lucasfilm

Představitelka Cary Dune už v dalších sezónách Star Wars seriálu The Mandalorian nebude, Disney herečku vyrazil.

Pro web Io9 to potvrdil mluvčí Lucasfilmu, který řekl, že „Gina Carano není Lucasfilmem momentálně zaměstnaná a v současné době nejsou ani žádné plány na to, aby v budoucnu zaměstnána byla.“

Mluvčí v podstatě potvrdil, že herečka dostala padáka za nevhodné vyjadřování se na sociálních sítích. Tam totiž dlouhodobě vystupuje proti rouškám, podporuje konspirační teorie, zpochybňuje legitimitu amerických prezidentských voleb a pohrdavě se vyjadřovala i k hnutí Black Lives Matter. Nedávno se pak snažila dokonce přirovnávat aktuální situaci v Americe k situaci Židů kolem druhé světové války.

To už byla očividně poslední kapka a šéfům v Disney došla trpělivost. „Očerňování lidí na základě jejich kulturních a náboženských identit je odporné a nepřípustné,“ okomentoval mluvčí Lucafilmu poslední příspěvky Carano na sociálních sítích.

zdroj: Disney

Její postava Cara Dune tak byla sice jednou z hlavních tváří Mandaloriana, ale ruku na srdce: Gina Carano je přinejlepším jen průměrná herečka a její postava nebyla ani v jedné sezóně Mandaloriana nijak zvlášť výjimečná, zajímavá, nebo důležitá.

Pokud ji budou chtít v Disney přeobsadit, najdou jistě celou řadu schopnějších a zajímavějších hereček. A pokud její postavu ve třetí sezóně Mandaloriana úplně vyškrtnou, nebude to žádná velká ztráta. Už tak je celý seriál z části příliš natahovaný a s poměrně velkým množstvím balastu, že by mu menší prokrácení jen prospělo.

zdroj: Lucasfilm

Zdroje: iO9

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.