Disney vyrazil Ginu Carano za nevhodné příspěvky na sociálních sítích

11. 2. 2021 - 9:55 | Novinky | Adam Homola

Disney vyrazil Ginu Carano za nevhodné příspěvky na sociálních sítích zdroj: Gina Carano v seriálu The Mandalorian, Disney/Lucasfilm

Představitelka Cary Dune už v dalších sezónách Star Wars seriálu The Mandalorian nebude, Disney herečku vyrazil.

Pro web Io9 to potvrdil mluvčí Lucasfilmu, který řekl, že „Gina Carano není Lucasfilmem momentálně zaměstnaná a v současné době nejsou ani žádné plány na to, aby v budoucnu zaměstnána byla.“

Mluvčí v podstatě potvrdil, že herečka dostala padáka za nevhodné vyjadřování se na sociálních sítích. Tam totiž dlouhodobě vystupuje proti rouškám, podporuje konspirační teorie, zpochybňuje legitimitu amerických prezidentských voleb a pohrdavě se vyjadřovala i k hnutí Black Lives Matter. Nedávno se pak snažila dokonce přirovnávat aktuální situaci v Americe k situaci Židů kolem druhé světové války.

To už byla očividně poslední kapka a šéfům v Disney došla trpělivost. „Očerňování lidí na základě jejich kulturních a náboženských identit je odporné a nepřípustné,“ okomentoval mluvčí Lucafilmu poslední příspěvky Carano na sociálních sítích.

zdroj: Disney

Její postava Cara Dune tak byla sice jednou z hlavních tváří Mandaloriana, ale ruku na srdce: Gina Carano je přinejlepším jen průměrná herečka a její postava nebyla ani v jedné sezóně Mandaloriana nijak zvlášť výjimečná, zajímavá, nebo důležitá.

Pokud ji budou chtít v Disney přeobsadit, najdou jistě celou řadu schopnějších a zajímavějších hereček. A pokud její postavu ve třetí sezóně Mandaloriana úplně vyškrtnou, nebude to žádná velká ztráta. Už tak je celý seriál z části příliš natahovaný a s poměrně velkým množstvím balastu, že by mu menší prokrácení jen prospělo.

zdroj: Lucasfilm

Zdroje: iO9

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Fabelmanovi: Steven Spielberg vypráví o filmu, rodině a tajemství, které bolí

Fabelmanovi: Steven Spielberg vypráví o filmu, rodině a tajemství, které bolí

28. 11. 2022 | Recenze | Matěj Svoboda

Steven Spielberg bývá považovaný za jednoho z největších filmařů a filmových vypravěčů všech dob. Nejen proto, že jeho jméno se až na pár nešťastných výjimek stalo synonymem kvality, ale i kvůli tomu, že během své dlouhé kariéry dokázal s úspěchem přebíhat mezi žánry a téměř vždy slavil úspěch. 
Režisér Thora natočil komedii o fotbalovém antizázraku s Michaelem Fassbenderem

Režisér Thora natočil komedii o fotbalovém antizázraku s Michaelem Fassbenderem

25. 11. 2022 | Novinky | Adam Homola

Waititi natočil Next Goal Wins ještě předtím, než šel točit Thor: Láska jako hrom. Na rozdíl od něj bude ale Next Goal Wins pro změnu velice malý film, nízkorozpočtová komedie o zoufale špatném fotbalovém týmu. 
Hemsworth: Další Thor by musel být drasticky odlišný od toho minulého

Hemsworth: Další Thor by musel být drasticky odlišný od toho minulého

24. 11. 2022 | Novinky | Adam Homola

Thor: Láska jako hrom byl zatím posledním Thorem, ale zároveň také čtvrtým sólovým filmem marveláckého hrdiny, což o sobě nemůže říct třeba ani Kapitán Amerika.
Zabiják upírů Blade má nového režiséra

Zabiják upírů Blade má nového režiséra

23. 11. 2022 | Novinky | Matěj Svoboda

Zabiják upírů od Marvelu zverboval nového režiséra a po odkladech se opět chystá do akce. Nebo alespoň před kamery.