Disney vyrazil Ginu Carano za nevhodné příspěvky na sociálních sítích

11. 2. 2021 - 9:55 | Novinky | Adam Homola

Disney vyrazil Ginu Carano za nevhodné příspěvky na sociálních sítích zdroj: Gina Carano v seriálu The Mandalorian, Disney/Lucasfilm

Představitelka Cary Dune už v dalších sezónách Star Wars seriálu The Mandalorian nebude, Disney herečku vyrazil.

Pro web Io9 to potvrdil mluvčí Lucasfilmu, který řekl, že „Gina Carano není Lucasfilmem momentálně zaměstnaná a v současné době nejsou ani žádné plány na to, aby v budoucnu zaměstnána byla.“

Mluvčí v podstatě potvrdil, že herečka dostala padáka za nevhodné vyjadřování se na sociálních sítích. Tam totiž dlouhodobě vystupuje proti rouškám, podporuje konspirační teorie, zpochybňuje legitimitu amerických prezidentských voleb a pohrdavě se vyjadřovala i k hnutí Black Lives Matter. Nedávno se pak snažila dokonce přirovnávat aktuální situaci v Americe k situaci Židů kolem druhé světové války.

To už byla očividně poslední kapka a šéfům v Disney došla trpělivost. „Očerňování lidí na základě jejich kulturních a náboženských identit je odporné a nepřípustné,“ okomentoval mluvčí Lucafilmu poslední příspěvky Carano na sociálních sítích.

zdroj: Disney

Její postava Cara Dune tak byla sice jednou z hlavních tváří Mandaloriana, ale ruku na srdce: Gina Carano je přinejlepším jen průměrná herečka a její postava nebyla ani v jedné sezóně Mandaloriana nijak zvlášť výjimečná, zajímavá, nebo důležitá.

Pokud ji budou chtít v Disney přeobsadit, najdou jistě celou řadu schopnějších a zajímavějších hereček. A pokud její postavu ve třetí sezóně Mandaloriana úplně vyškrtnou, nebude to žádná velká ztráta. Už tak je celý seriál z části příliš natahovaný a s poměrně velkým množstvím balastu, že by mu menší prokrácení jen prospělo.

zdroj: Lucasfilm

Zdroje: iO9

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Na nože 2 rozšíří i bývalý představitel Hulka Edward Norton

Na nože 2 rozšíří i bývalý představitel Hulka Edward Norton

13. 5. 2021 | Novinky | Adam Homola

Nedávno jsme tu měli zprávu o castingu Davea Bautisty a teď víme, že se do Na nože 2 přidává další zvučné jméno: Edward Norton.
Matt Damon se v dramatu Stillwater vydá zachránit dceru do Francie

Matt Damon se v dramatu Stillwater vydá zachránit dceru do Francie

12. 5. 2021 | Trailery | Adam Homola

Režisér Spotlightu Tom McCarthy se vrací do hry, tentokrát s Mattem Damonem v čele.
Rychle a zběsile 9 představuje silné ženské hrdinky

Rychle a zběsile 9 představuje silné ženské hrdinky

12. 5. 2021 | Trailery | Adam Homola

Co si budeme povídat: série Rychle a zběsile cílila vždycky spíše na pánské publikum, zatímco pro dámy tam toho moc nebylo.
V Na nože 2 se znovu střetnou Daniel Craig a Dave Bautista

V Na nože 2 se znovu střetnou Daniel Craig a Dave Bautista

11. 5. 2021 | Novinky | Adam Homola

Připravovaná detektivka Na nože ulovila další velkou hvězdu, akčního borce Davea Bautistu.