Disney prý chystá další seriál ze Star Wars, tentokrát s ženskými hrdinkami

27. 4. 2020 - 10:30 | Novinky | Adam Homola

Disney prý chystá další seriál ze Star Wars, tentokrát s ženskými hrdinkami zdroj: Lucasfilm

Star Wars v celovečerním formátu v posledních letech docela dost klopýtaly, ale očividně se teď zabydlí v seriálové formě na streamovací službě Disney+.

Najednou jsme se totiž dozvěděli, že se chystá další hraný seriál. Tentokrát se o něj má postarat Leslye Headland, spolutvůrkyně, šéfka a výkonná producentka chváleného netflixovského seriálu Russian Doll.

O čem přesně nový seriál bude zatím nevíme, ale podle zdrojů Variety se má točit kolem ženských hrdinek a údajně se má odehrávat v úplně jiné časové rovině než ostatní Star Wars projekty. Nový seriál tak nebude souviset s žádným z filmů ani seriálů a pojede si po vlastní ose.

Headland má seriál napsat a šéfovat mu, ale jestli ho bude i přímo natáčet se zatím neví. Je taky dost možné že se budou režiséři u každé epizody střídat, ostatně podobně jako u Mandaloriana. Tam natáčel (skoro) každou epizodu někdo jiný, ale na celý projekt dohlížel Jon Favreau.

V případě Mandaloriana se mimochodem brzy dočkáme druhé sezóny a internetem kolují spekulace o tom, že přípravy na třetí sezónu už začaly. Z hraných seriálů z univerza Star Wars se toho ale chystá mnohem víc. Víme také o seriálu o Cassianu Andorovi z Rogue One a svůj vlastní seriál dostane i Obi-Wan Kenobi, kde si hlavní roli zahraje Ewan McGregor.

zdroj: Falcon

Zdroje: Variety

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.