Den nezávislosti 2 - vrací se původní vetřelci

28. 5. 2015 12:00 - Novinky | Autor: Vojtěch Karlík

Den nezávislosti 2 - vrací se původní vetřelci Zdroj: Archiv

Chystané pokračování katastrofického sci-fi Den nezávislosti dostává stále jasnější obrysy. Už nyní je kupříkladu jasné, že na Zemi zaútočí opět původní vetřelci, kterým Will Smith a Jeff Goldblum nakopali v minulém díle zadky.

Ve studiu 20th Century Fox jedou na plno všechny práce spojené s natáčením, které už nyní probíhá v americkém Novém Mexiku. Herečka Vivica A. Fox, která si zahrála v původním filmu partnerku Willa Smithe, se objeví i v novém dílu, prozradila, že příběh je situován patnáct let po skončení jedničky. To jsme všichni tak nějak tušili. 

den_nezávislosti01 Zdroj: Archiv

Současně se však potvrdila (a to s definitivní platností) informace, že na nás zaútočí opět emzáci z jedničky. Podle autorů scénáře jde o vyspělou civilizaci, která se prostě nebyla schopan smířit s tím, že jim díky softwarovému fíglu dokázalo lidstvo porazit. Režie se samozřejmě ujal mistr žánru Roland Emmerich a premiéra je naplánována na červen příštího roku.

Zdroje: Cïnemablend

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.
Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

22. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Robert Downey Jr. to vloni zabalil jako Iron Man, a i když se šeptá, že jeho Tonyho Starka možná uvidíme v Black Widow, comicsové brnění už prakticky pověsil na hřebík.
Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

21. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Netflix ulovil další zajímavou tvůrčí dvojici a výsledek uvidíme už brzy. Peter Berg a Mark Wahlberg spolu rozhodně netočí poprvé, jenže zatímco jejich předchozí filmy byly spíše vážnější, Spravedlnost podle Spensera vypadá poněkud odlehčeně.