Daniel Craig sní o tom, že se ještě objevit v roli Jamese Bonda

17. 8. 2010 - 17:20 | Téma | red

Daniel Craig sní o tom, že se ještě objevit v roli Jamese Bonda zdroj: tisková zpráva

Britský herec Daniel Craig teď točí western Kovbojové a vetřelci, ale o smokingu Jamese Bonda, kterého už ztvárnil ve dvou dílech, pořád sní. Kvůli ekonomickým potížím filmového studia MGM ale není jasné, kdy a jestli vůbec někdy další bondovka vznikne.

"Nemám na to vliv, ale jsem připraven a ochoten dostavit se, jakmile mi zavolají," řekl Craig listu Los Angeles Times. Bonda hrál v dílu Quantum of Solace z roku 2008 a o dva roky dřív v Casinu Royale. Oba vydělaly na tržbách 1,1 miliardy dolarů. Přesto je pokračování série nejisté.

"Asi toho víte víc než já. Dokud se MGM nepostaví na nohy, nemůžeme točit. Opravdu do toho mám chuť a doufám, že jednou začneme," řekl herec.

Quantum of Solace, Daniel Craig, Gemma Arterton zdroj: tisková zpráva

Proslavené studio MGM se potýká s dluhem čtyř miliard dolarů. Přerušily se kvůli tomu plány na filmovou adaptaci Hobita, kterého chtěl natočit režisér Guillermo del Toro.
S Bondem to může dopadnout podobně kromě jiného také pro Craigovu zaneprázdněnost. Příští rok se bude muset věnovat propagaci nového filmu Kovbojové a vetřelci Jona Favreaua. Premiéra se má konat v létě. Na konci roku pak bude žádaný Craig v dalším premiérovém filmu, tentokrát Stevena Spielberga, který točí The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn.

Ještě letos začne Brit natáčet snímek The Girl With the Dragon Tattoo režírovaný Davidem Fincherem. Craig je šestým představitelem Bonda. V březnu mu bylo 42 let.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.