Daniel Craig si zahrál v nových Star Wars

19. 12. 2015 20:45 - Novinky | Autor: Vojtěch Karlík

Daniel Craig si zahrál v nových Star Wars Zdroj: Archiv

Titulek rozhodně nelže a v nových Hvězdných válkách si představitel Jamese Bonda opravdu zahrál jednu z postav. Být totiž v takovém filmu znamená pro fanoušky celé série opravdu hodně a právě Craig se řadí k jejím velkým fanouškům.

Craig si totiž střihnul takzvanou cameo roli. Tedy jde o nepřiznanou roli, která většinou ani není uvedena v titulcích. Zjevení Craiga už před časem potvrdil Simon Pegg, který fanouškům oznámil, že britský herec dostal ve filmu od J.J. Abramse  malou roli storm troopera. Odhalení jeho postavy by však znamenalo vynést na světlo scénu pomocí spoilerů, takže prozatím mlčíme.

Zajímavé však je, jakým způsobem se Craig k natáčení připletl. Síla se probouzí se natáčela v londýnském studiu Pinewood ve stejný čas, jako se zde filmoval nejnovější Bond s názvem Spectre. V bondovce sice Chewbaccu neuvidíme, ale Daniel Craig byl prý z možnosti objevit se na zapřenou v nových Hvězdných válkách opravdu nadšený. Článek jsme napsali hned ze dvou důvodů. Jednak nám cameo role Daniela Craiga přišla zajímavá a pak je přeci úžasné otagovat článek názvy zcela odlišných filmů.

Zdroje: Movieweb

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

28. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Válečné komediální drama Králíček Jojo se hodně povedlo, a dokonce bude bojovat o Oscary. A jak asi víte, příběh malého německého kluka, který se spolu s imaginárním Adolfem Hitlerem snaží nějak zvládnout nástrahy dětství, druhou světovou válku i střet s realitou, se točil v České republice. Filmaři se podívali nejen do Prahy, ale třeba i do Žatce a do Úštěku. A nejde zdaleka o první válečný film, který se v Česku točil. Jaké byly ty další?
Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

27. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Sony pořád žije v domnění, že by se Uncharted mohlo začít natáčet v dohledné době a že se té premiéry třeba i jednou dožijeme.
Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.