Daniel Craig chce hrát v dalších adaptacích románové trilogie Milénium

6. 1. 2012 13:30 - Téma | Autor: red

Daniel Craig chce hrát v dalších adaptacích románové trilogie Milénium Zdroj: Archiv

Britský herec Daniel Craig chce hrát v dalších hollywoodských filmových adaptacích románové trilogie Milénium od švédského autora Stiega Larssona, pokud bude první díl - Muži, kteří nenávidí ženy - úspěšný.

Třiačtyřicetiletý Craig, známý hlavně jako představitel Jamese Bonda, ztvárnil roli švédského investigativního novináře Mikaela Blomkvista v prvním díle hollywoodské verze. Je připraven účinkovat i ve zbylých dvou dílech detektivního příběhu, pokud bude první díl úspěšný.

"Já o tom nerozhoduji," vyjádřil se Craig v Berlíně k případné své další účasti na projektu, ale zdůraznil, že by "rád" byl u toho.

Craig to podle agentury DPA řekl dnes v Berlíně. Za týden bude film uveden do kin v Německu a dalších evropských zemích včetně České republiky. Snímek se přitom nevyhne srovnání se skandinávskou filmovou adaptací, kterou vřele přijali diváci i kritika.

Daniel Craig a Rachel Weisz ve filmu Dream House

Klíčovou ženskou roli hackerky Lisbeth Salanderové ztvárnila ve filmu renomovaného režiséra Davida Finchera šestadvacetiletá americká herečka Rooney Maraová.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

20. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Will Smith a Martin Lawrence se vrátí ještě jednou. V aktuálním Mizerové navždy se sice chvástají klasickou filmovou hláškou, že to tentokrát bude už fakt naposledy, ale dobře víme, že něco takového nezastavilo ani Vina Diesela.
Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

17. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Do kin se vrátili Will Smith a Martin Lawrence. Jejich Mizerové začali svou filmovou kariéru v roce 1995, dvojka vznikla o osm let později, ale na trojku se čekalo až do letošního roku. Celých sedmnáct let!
Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

17. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Režisér Taika Waititi prý začíná vyjednávat s Disney o natočení filmu z univerza Star Wars.
Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

16. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Daniel Radcliffe se po Harry Potterovi neupsal jedné velké značce za druhou a nebojí se toho. Umí si vybírat hodně zajímavé role v menších a často i odvážných produkcích, které na masy rozhodně necílí. A podobně to bude i v novince Guns Akimbo.