Daniel Craig bude v Na nože: Glass Onion řešit další tajemnou vraždu

9. 11. 2022 - 11:00 | Trailery | Matěj Svoboda

Daniel Craig bude v Na nože: Glass Onion řešit další tajemnou vraždu zdroj: Foto: Lionsgate

Bývalý James Bond se vrací jako extravagantní detektiv Benoit Blanc a čeká ho další případ. A i tentokrát u toho bude spousta napětí, hvězd a nečekaných zvratů.

Jako Benoit Blanc se představil ve vychytralé detektivce Na nože v roce 2019 a s režisérem Rianem Johnosnem si očividně sedli, protože i druhý díl s podtitulem Glass Onion dělají společně. A opět by mělo jít o podívanou, která bude nejenom napínavá a skvěle obsazená, ale především vychytralá.

 Tentokrát se Blanc vydává do Středomoří na ostrov, který patří miliardáři Milesi Bronovi, jenž sem sezval svoje přátele a přichystal pro ně detektivní hru. Jenže situace se malinko zkomplikuje, když se objeví skutečná mrtvola. A jak Blanc rychle zjistí, každý z hostů skrývá před ostatními nějaké to ošklivé tajemství. Takové, kvůli němuž stojí za to zabíjet.

zdroj: Netflix

Ze starých známých se vrací pouze Daniel Craig, avšak nová herecká sestava se vedle té z jedničky nemusí stydět. Hostitele a majitele ostrova, kde se bude umírat, hraje Edward Norton, Kate Hudson ztvární úspěšnou, ale velmi otravnou módní návrhářku a Dave Bautista si už v traileru evidentně užívá roli Youtubera bojujícího za práva mužů. Těšit se můžete třeba i na Ethana Hawkea nebo Janelle Monáe. Na Netflix dorazí Na nože: Glass Onion 23. prosince.

Zdroje: Netflix

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

2. 12. 2022 | Téma | Matěj Svoboda

Konec roku bude v kinech velkolepý, vrací se totiž James Cameron se svým Avatarem. A nuda nebude ani na streamu, je libo pokračování detektivky Na nože?
První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

2. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak a je to tady! Po letech čekání a nespočtu odkladů je pátý Indy konečně natočený a my se můžeme pokochat první ukázkou.
Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

1. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Pokud se váš film jmenuje Medvěd na koksu (v originále Cocaine Bear), budí jistá očekávání. A novinka Elizabeth Bank svému názvu skutečně dostává.
Antonio Banderas se blýskne po boku Harrisona Forda v Indiana Jones 5

Antonio Banderas se blýskne po boku Harrisona Forda v Indiana Jones 5

30. 11. 2022 | Novinky | Adam Homola

Legendární španělský herec nepolevuje a objeví se i v nadcházejícím a netrpělivě očekávaném pátém Indiana Jonesovi. Nicméně on sám uvádí věci na pravou míru.