Další královská svatba: Bratr zesnulé princezny Diany se potřetí oženil

- Téma autor: Danica Klein

Bez velkého rozruchu a za účasti nejužší rodiny a blízkých přátel se na rodinném sídle ve střední Anglii oženil již potřetí bratr tragicky zesnulé princezny Diany Charles Spencer.

Placeholder

Placeholder,zdroj: Archiv

Mladší bratr populární lady Di, někdejší manželky britského korunního prince Charlese, si vzal kanadskou filantropku a bývalou modelku Karen Gordonovou. V Althorpu, kde se svatba konala, je Diana pohřbena. Zahynula v roce 1997 při automobilové nehodě.

Jen pár týdnů po svatbě Williama

Sedmačtyřicetiletý hrabě Spencer má z prvního manželství s Victorií Lockwoodovou čtyři děti a z manželství druhého s Caroline Freudovou dvě. Gordonová je zakladatelkou a výkonnou ředitelkou charitativní organizace Whole Child International, která pracuje ve prospěch osiřelých, opuštěných a zneužívaných dětí.

Spencer se oženil jen pár týdnů po slavné svatbě svého synovce prince Williama s Kate Middletonovou, které se také zúčastnil.

Tagy: svatba Anglie Charles

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.