Čtvrtého Policajta z Beverly Hills natočí debutant Mark Molloy

12. 4. 2022 - 10:15 | Novinky | Adam Homola

Čtvrtého Policajta z Beverly Hills natočí debutant Mark Molloy zdroj: Foto: Paramount Pictures

V dnešní době prakticky neexistuje filmová série, která by se nemohla dříve či později nějak vrátit. A tak se po desítkách let vrací i Policajt z Beverly Hills.

V pořadí čtvrtý díl se připravuje už nějakou dobu a teď díky zdrojům Deadline víme, kdo ho natočí – Mark Molloy. Ten na svůj první velký celovečerní film pořád čeká a má za sebou především reklamy, mimo jiné třeba pro Apple.

Do hlavní role policisty Axela Foleyho se opět vrací Eddie Murphy, kterému je už přes šedesát let. O produkci se pak opět postará legendární hollywoodský producent Jerry Bruckheimer. Policajt z Beverly Hills 4 vznikne exkluzivně pro Netflix.

Film mělo původně natočit režisérské duo Adil El Arbi a Bilall Fallah, kteří si udělali jméno na povedené akci Mizerové navždy. Jenže pak z projektu vycouvali a místo Policajta z Beverly Hills šli pro Warner Bros natáčet novou Batgirl.

Zdroje Deadline ale také tvrdí, že Policajt z Beverly Hills 4 je pořád ve fázích příprav, a tak zatím není jasné, kdy se začne natáčet, nebo kdo všechno tam bude vedle Murphyho hrát.

První Policajt z Beverly Hills se objevil už v roce 1984 a šlo o velký hit, který definitivně potvrdil a nakopnul hvězdnou kariéru Eddieho Murphyho. Následovala dvě pokračování (1987 a 1994) a pokud se něco nepokazí, na uvidíme třetí pokračování v dohledné době.

Zdroje: Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Nový seriál ze světa Star Wars natočí režisér Spider-Manů a zahraje si v něm Jude Law

Nový seriál ze světa Star Wars natočí režisér Spider-Manů a zahraje si v něm Jude Law

27. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Univerzum Star Wars se neustále rozšiřuje, byť aktuálně spíše skrze seriály než celovečerní filmy.
Bestie: Idris Elba vs obří lev v novém hororovém thrilleru

Bestie: Idris Elba vs obří lev v novém hororovém thrilleru

26. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Studio Universal chystá nové drama, respektive spíše částečně hororový thriller se spolehlivým Idisem Elbou v hlavní roli.
Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

25. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Takhle Prahu už dlouho nikdo nezničil, a i když je ve filmu spousta skutečných věcí, destrukce vypadá snad až příliš digitálně.
Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.