Croweova novinka Unhinged připomíná starý známý Volný pád

13. 5. 2020 11:30 - Novinky | Autor: Adam Homola

Croweova novinka Unhinged připomíná starý známý Volný pád zdroj: Solstice Studios

Russell Crowe má v novém filmu prostě jenom špatný den. Alespoň tak to začíná. Jenže to, v co se to zvrhne, je už špatný den pro všechny kolem něj.

Crowe hraje chlapíka zaseklého v dopravní zácpě. Pohár přeteče ve chvíli, kdy na něj žena v autě za ním agresivně zatroubí. Crowe ji dožene, poučí ji jak se troubí slušně a přátelsky a snaží se s ní „vyjednat“ mír. Jenže žena ho ignoruje, neomluví se a odjede. V tu chvíli Crowe přepne do jiného režimu a utrhne se ze řetězu.

Ze začátku se sice tváří, že mu jde jen o to aby se mu žena omluvila, ale na to jde doslova přes mrtvoly. Netrvá to dlouho a začnou se dít věci, které by žádný normální člověk nikdy udělat nemohl a Crowe do toho očividně šlape na maximum. Byť to místy vypadá trošku béčkově.

Jestli vám to připomíná Volný pád z roku 1993 s Michaelem Douglasem, nejste sami. Základní premisa zdá se být dost podobná, takže bude zajímavé sledovat nakolik je Unhinged „jen“ moderní verzí téhle klasiky a nakolik půjde o unikátní projekt co se jen inspiroval.

Unhinged sice půjde v Americe do kin už v červenci, ale je otázkou kolik lidí na něj do kin kvůli opatřením souvisejícím s koronavirem přijde. Tak jako tak působí Unhinged stejně jako film, kterému by nejvíc slušel Netflix, či jiná streamovací služba.

zdroj: Solstice Studios

Zdroje: Solstice Studios

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Ve filmu podle Borderlands si opravdu zahraje Cate Blanchett

Ve filmu podle Borderlands si opravdu zahraje Cate Blanchett

29. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Tak a je to oficiální, Cate Blanchett si ve filmu podle počítačové hry Borderlands opravdu zahraje.
Henry Cavill si roli Supermana možná ještě zopakuje

Henry Cavill si roli Supermana možná ještě zopakuje

28. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Když už se tak nějak počítalo s tím, že příští Superman bude někdo jiný, přihlásil se Henry Cavill o slovo. A když to všechno klapne, uvidíme ho minimálně ještě jednou.
Toma Cruise bude ve vesmíru natáčet Doug Liman

Toma Cruise bude ve vesmíru natáčet Doug Liman

27. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Toma Cruise bude ve vesmíru natáčet jeho dlouholetý kamarád a spolupracovník Doug Liman.
Indiana Jones 5 skutečně natočí Mangold, scénář je zase na začátku

Indiana Jones 5 skutečně natočí Mangold, scénář je zase na začátku

26. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Producent Frank Marhsall stál na pozadí obrovské řady legendárních filmů, a to včetně série Indiana Jones. Aktuálně se chystá pětka a Marshall prozradil hned několik zajímavých novinek.