Croweova novinka Unhinged připomíná starý známý Volný pád

13. 5. 2020 - 11:30 | Novinky | Adam Homola

Croweova novinka Unhinged připomíná starý známý Volný pád zdroj: Solstice Studios

Russell Crowe má v novém filmu prostě jenom špatný den. Alespoň tak to začíná. Jenže to, v co se to zvrhne, je už špatný den pro všechny kolem něj.

Crowe hraje chlapíka zaseklého v dopravní zácpě. Pohár přeteče ve chvíli, kdy na něj žena v autě za ním agresivně zatroubí. Crowe ji dožene, poučí ji jak se troubí slušně a přátelsky a snaží se s ní „vyjednat“ mír. Jenže žena ho ignoruje, neomluví se a odjede. V tu chvíli Crowe přepne do jiného režimu a utrhne se ze řetězu.

Ze začátku se sice tváří, že mu jde jen o to aby se mu žena omluvila, ale na to jde doslova přes mrtvoly. Netrvá to dlouho a začnou se dít věci, které by žádný normální člověk nikdy udělat nemohl a Crowe do toho očividně šlape na maximum. Byť to místy vypadá trošku béčkově.

Jestli vám to připomíná Volný pád z roku 1993 s Michaelem Douglasem, nejste sami. Základní premisa zdá se být dost podobná, takže bude zajímavé sledovat nakolik je Unhinged „jen“ moderní verzí téhle klasiky a nakolik půjde o unikátní projekt co se jen inspiroval.

Unhinged sice půjde v Americe do kin už v červenci, ale je otázkou kolik lidí na něj do kin kvůli opatřením souvisejícím s koronavirem přijde. Tak jako tak působí Unhinged stejně jako film, kterému by nejvíc slušel Netflix, či jiná streamovací služba.

zdroj: Solstice Studios

Zdroje: Solstice Studios

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.