Cože? Kultovní slátanina Kickboxer se vrátí v pokračování

27. 11. 2015 - 12:00 | Novinky | Vojtěch Karlík

Cože? Kultovní slátanina Kickboxer se vrátí v pokračování zdroj: tisková zpráva

Hollywoodu asi opravdu chybí kvalitní scénáře a nová témata. Jak jinak si vysvětlit, že se uvažuje o pokračování filmu Kickboxer? Na druhou stranu ve své době to byla docela kultovní věc a Jean Claude Van Damme se na tom filmu udělal. Společně s ním pak tehdy i celá řada puberťáků...

Hollywood pomýšlí na návrat této legendy zcela vážně. Studio Headmoon Entertainment dokonce uvažuje o dvou filmech, které oživí legendu kopajícího bojovníka. Oba projekty mají dokonce podtituly a podle všeho se v příštím roce dočkáme snímku Vengeance a následně pak ještě něčeho, co má přízvisko Retaliation. 

zdroj: Archiv

V prvním filmu z roku 1989 jsme se seznámili s Kurtem Sloanem (Van Damme), které se rozhodl pomstít smrt svého bratra. Nové zpracování však nebude klasickým pokračováním, protože role Kurta se ujme kaskadér z filmu X-Men: Days Of Future Past Alain Moussi. Fanoušci Van Damma tak mohou být zklamáni, že svého stárnoucího oblíbence neuvidí. Nebojte, uvidí. Dříve populární herec si sice nestřihne postavu mladého bojovníka, ale jakéhosi Mr. Duranda. Jediné oko nezůstane suché, až jej uvidíme, jak rozdává rady.

Kickboxer nebyl o ději, ale o herci, který mu dal energii a styl. Jakýkoliv jiný týpek v téhle roli prostě nemůže obstát. Vzpomeňme na nedávný remake Total Recallu. Příběh o výtahu skrze Zemi nebyl špatný, ale bez Arnie to bylo jen tuctové béčko. Uvidíme, jak vyjde producentům cesta kompromisu, kdy si původní herec zahraje novou postavu.

Zdroje: Cinema Blend

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.