Cože? Kultovní slátanina Kickboxer se vrátí v pokračování

27. 11. 2015 12:00 - Novinky | Autor: Vojtěch Karlík

Cože? Kultovní slátanina Kickboxer se vrátí v pokračování zdroj: Archiv

Hollywoodu asi opravdu chybí kvalitní scénáře a nová témata. Jak jinak si vysvětlit, že se uvažuje o pokračování filmu Kickboxer? Na druhou stranu ve své době to byla docela kultovní věc a Jean Claude Van Damme se na tom filmu udělal. Společně s ním pak tehdy i celá řada puberťáků...

Hollywood pomýšlí na návrat této legendy zcela vážně. Studio Headmoon Entertainment dokonce uvažuje o dvou filmech, které oživí legendu kopajícího bojovníka. Oba projekty mají dokonce podtituly a podle všeho se v příštím roce dočkáme snímku Vengeance a následně pak ještě něčeho, co má přízvisko Retaliation. 

zdroj: Archiv

V prvním filmu z roku 1989 jsme se seznámili s Kurtem Sloanem (Van Damme), které se rozhodl pomstít smrt svého bratra. Nové zpracování však nebude klasickým pokračováním, protože role Kurta se ujme kaskadér z filmu X-Men: Days Of Future Past Alain Moussi. Fanoušci Van Damma tak mohou být zklamáni, že svého stárnoucího oblíbence neuvidí. Nebojte, uvidí. Dříve populární herec si sice nestřihne postavu mladého bojovníka, ale jakéhosi Mr. Duranda. Jediné oko nezůstane suché, až jej uvidíme, jak rozdává rady.

Kickboxer nebyl o ději, ale o herci, který mu dal energii a styl. Jakýkoliv jiný týpek v téhle roli prostě nemůže obstát. Vzpomeňme na nedávný remake Total Recallu. Příběh o výtahu skrze Zemi nebyl špatný, ale bez Arnie to bylo jen tuctové béčko. Uvidíme, jak vyjde producentům cesta kompromisu, kdy si původní herec zahraje novou postavu.

Zdroje: Cinema Blend

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Jason Momoa si střihne sněhuláka

Jason Momoa si střihne sněhuláka

2. 7. 2020 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros se dohodlo se Stampede Ventures na tom, že zrovna teď je ten pravý čas, kdy by měl vzniknout nový film o sněhulákovi.
Hororový Amulet láká na děsivou příšeru v podkroví

Hororový Amulet láká na děsivou příšeru v podkroví

1. 7. 2020 | Trailery | Adam Homola

Nový hororový film Amulet má na svědomí debutující scénáristka a režisérka Romola Rarai.
U kormidla dalších Pirátů z Karibiku by měla stát Margot Robbie

U kormidla dalších Pirátů z Karibiku by měla stát Margot Robbie

30. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Že se chystají další Piráti z Karibiku víme už nějakou dobu. A nedávno jsme zaznamenali i spekulaci o tom, že otěže po Johnny Deppovi převezme Karen Gillan.
Gerard Butler nezachraňuje v Greenland svět, ale svoji rodinu

Gerard Butler nezachraňuje v Greenland svět, ale svoji rodinu

29. 6. 2020 | Trailery | Adam Homola

Gerard Butler míří do dalšího katastrofického filmu, tak doufejme, že to bude lepší než Geostorm.