Cože? Kultovní slátanina Kickboxer se vrátí v pokračování

27. 11. 2015 - 12:00 | Novinky | Vojtěch Karlík

Cože? Kultovní slátanina Kickboxer se vrátí v pokračování zdroj: tisková zpráva

Hollywoodu asi opravdu chybí kvalitní scénáře a nová témata. Jak jinak si vysvětlit, že se uvažuje o pokračování filmu Kickboxer? Na druhou stranu ve své době to byla docela kultovní věc a Jean Claude Van Damme se na tom filmu udělal. Společně s ním pak tehdy i celá řada puberťáků...

Hollywood pomýšlí na návrat této legendy zcela vážně. Studio Headmoon Entertainment dokonce uvažuje o dvou filmech, které oživí legendu kopajícího bojovníka. Oba projekty mají dokonce podtituly a podle všeho se v příštím roce dočkáme snímku Vengeance a následně pak ještě něčeho, co má přízvisko Retaliation. 

zdroj: Archiv

V prvním filmu z roku 1989 jsme se seznámili s Kurtem Sloanem (Van Damme), které se rozhodl pomstít smrt svého bratra. Nové zpracování však nebude klasickým pokračováním, protože role Kurta se ujme kaskadér z filmu X-Men: Days Of Future Past Alain Moussi. Fanoušci Van Damma tak mohou být zklamáni, že svého stárnoucího oblíbence neuvidí. Nebojte, uvidí. Dříve populární herec si sice nestřihne postavu mladého bojovníka, ale jakéhosi Mr. Duranda. Jediné oko nezůstane suché, až jej uvidíme, jak rozdává rady.

Kickboxer nebyl o ději, ale o herci, který mu dal energii a styl. Jakýkoliv jiný týpek v téhle roli prostě nemůže obstát. Vzpomeňme na nedávný remake Total Recallu. Příběh o výtahu skrze Zemi nebyl špatný, ale bez Arnie to bylo jen tuctové béčko. Uvidíme, jak vyjde producentům cesta kompromisu, kdy si původní herec zahraje novou postavu.

Zdroje: Cinema Blend

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.
Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.