Chucka Norrise v novém seriálu Walker Texas Ranger nahradí Padalecki

24. 9. 2019 15:42 - Novinky | Autor: Adam Homola

Chucka Norrise v novém seriálu Walker Texas Ranger nahradí Padalecki

Kdo by nepamatoval na populární devadesátkový seriál Walker Texas Ranger. Chuck Norris v něm kopal zločince svojí ikonickou otočkou, hrála u toho stylová hudba, zas tak dobré to nebylo a koukala na to hromada lidí.

Seriál běžel mezi lety 1993 a 2001 a světe div se, americká televizní stanice CBS ho teď hodlá oživit. Chuck Norris jde už samozřejmě od válu, je mu 79 let a moc by toho v nové verzi seriálu nenakopal. Jestli bude mít alespoň nějakou vděčnou roličku se ještě neví, každopádně díky Deadline známe novou hlavní hvězdu: Jared Padalecki.

Ten je známý především díky seriálu Supernatural. Nástupce Walker Texas Ranger se zatím jmenuje pouze Walker a Padalecki si v něm zahraje postavu jménem Cordell Walker – muže, který hledá způsob, jak se dostat zpátky ke své rodině, zatímco slouží v té nejelitnější jednotce v Texasu.

V novém seriálu má být Walker vdovec a otec dvou dětí, co se po dvou letech tajné práce na důležitém případu vrátí domů jen aby zjistil, že ho i tam čeká spousta práce. K ruce bude mít zatím neobsazenou parťačku, jednu z mála žen z jednotky Texas Rangers. O mnoho víc detailů o příběhu nového seriálu zatím nevíme, ostatně se ještě ani nezačalo natáčet. Všechno je stále pouze ve fázi příprav.

Walker Texas Ranger mimochodem není jediný seriál, který v televizi nějakým způsobem ožívá. Nedávno jsme se dočkali i béčkového televizního filmu Magnum P.I., který už ale z prvního traileru vypadal dost pekelně.

jared padalecki walker texas ranger

Jared Padalecki, aneb nový Walker...

Zdroje: Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Volání divočiny: první trailer na dobrodružnou jízdu s Harrisonem Fordem je tady

Volání divočiny: první trailer na dobrodružnou jízdu s Harrisonem Fordem je tady

20. 11. 2019 | Trailery | Adam Homola

První trailer na jeden z pravděpodobně posledních filmů, kde hraje Harrison Ford hlavní roli je tady.
Star Trek 4 nakonec přeci jen možná vznikne

Star Trek 4 nakonec přeci jen možná vznikne

20. 11. 2019 | Novinky | Adam Homola

Že by ten Star Trek 4 nakonec přeci jen byl? Studio Paramount je prý v posledních fázích vyjednávání s Noahem Hawleym (seriály Fargo, Sběratelé kostí, Legion a další), který, pokud na to kývne, bude další Star Trek psát, produkovat i režírovat.
Will Smith a Tom Holland se představují jako Špióni v převleku

Will Smith a Tom Holland se představují jako Špióni v převleku

19. 11. 2019 | Trailery | Adam Homola

Nový „super tajný“ trailer na Špióni v převleku se vám snaží připomenout, že pokud chcete jít na přelomu roku do kina na něco odlehčeného, měli byste vybrat právě tenhle animák.
Filmová filharmonie hrála v Rudolfinu pro milovníky sci-fi

Filmová filharmonie hrála v Rudolfinu pro milovníky sci-fi

18. 11. 2019 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Fanoušci vědeckofantastického žánru měli 9. listopadu opět svátek. Pražské Rudolfium rozvibrovaly melodie z toho nejlepšího, co filmový scifi svět nabízí. Orchestr Filmová filharmonie společně s pěveckým sborem předvedli ve vyprodané Dvořákově síni nejen notoricky známé skladby, ale zaujali také náročnějším výběrem.