Chucka Norrise v novém seriálu Walker Texas Ranger nahradí Padalecki

24. 9. 2019 - 15:42 | Novinky | Adam Homola

Chucka Norrise v novém seriálu Walker Texas Ranger nahradí Padalecki zdroj: tisková zpráva

Kdo by nepamatoval na populární devadesátkový seriál Walker Texas Ranger. Chuck Norris v něm kopal zločince svojí ikonickou otočkou, hrála u toho stylová hudba, zas tak dobré to nebylo a koukala na to hromada lidí.

Seriál běžel mezi lety 1993 a 2001 a světe div se, americká televizní stanice CBS ho teď hodlá oživit. Chuck Norris jde už samozřejmě od válu, je mu 79 let a moc by toho v nové verzi seriálu nenakopal. Jestli bude mít alespoň nějakou vděčnou roličku se ještě neví, každopádně díky Deadline známe novou hlavní hvězdu: Jared Padalecki.

Ten je známý především díky seriálu Supernatural. Nástupce Walker Texas Ranger se zatím jmenuje pouze Walker a Padalecki si v něm zahraje postavu jménem Cordell Walker – muže, který hledá způsob, jak se dostat zpátky ke své rodině, zatímco slouží v té nejelitnější jednotce v Texasu.

V novém seriálu má být Walker vdovec a otec dvou dětí, co se po dvou letech tajné práce na důležitém případu vrátí domů jen aby zjistil, že ho i tam čeká spousta práce. K ruce bude mít zatím neobsazenou parťačku, jednu z mála žen z jednotky Texas Rangers. O mnoho víc detailů o příběhu nového seriálu zatím nevíme, ostatně se ještě ani nezačalo natáčet. Všechno je stále pouze ve fázi příprav.

Walker Texas Ranger mimochodem není jediný seriál, který v televizi nějakým způsobem ožívá. Nedávno jsme se dočkali i béčkového televizního filmu Magnum P.I., který už ale z prvního traileru vypadal dost pekelně.

jared padalecki walker texas ranger zdroj: tisková zpráva

Jared Padalecki, aneb nový Walker...

Zdroje: Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.