Chucka Norrise v novém seriálu Walker Texas Ranger nahradí Padalecki

24. 9. 2019 - 15:42 | Novinky | Adam Homola

Chucka Norrise v novém seriálu Walker Texas Ranger nahradí Padalecki zdroj: tisková zpráva

Kdo by nepamatoval na populární devadesátkový seriál Walker Texas Ranger. Chuck Norris v něm kopal zločince svojí ikonickou otočkou, hrála u toho stylová hudba, zas tak dobré to nebylo a koukala na to hromada lidí.

Seriál běžel mezi lety 1993 a 2001 a světe div se, americká televizní stanice CBS ho teď hodlá oživit. Chuck Norris jde už samozřejmě od válu, je mu 79 let a moc by toho v nové verzi seriálu nenakopal. Jestli bude mít alespoň nějakou vděčnou roličku se ještě neví, každopádně díky Deadline známe novou hlavní hvězdu: Jared Padalecki.

Ten je známý především díky seriálu Supernatural. Nástupce Walker Texas Ranger se zatím jmenuje pouze Walker a Padalecki si v něm zahraje postavu jménem Cordell Walker – muže, který hledá způsob, jak se dostat zpátky ke své rodině, zatímco slouží v té nejelitnější jednotce v Texasu.

V novém seriálu má být Walker vdovec a otec dvou dětí, co se po dvou letech tajné práce na důležitém případu vrátí domů jen aby zjistil, že ho i tam čeká spousta práce. K ruce bude mít zatím neobsazenou parťačku, jednu z mála žen z jednotky Texas Rangers. O mnoho víc detailů o příběhu nového seriálu zatím nevíme, ostatně se ještě ani nezačalo natáčet. Všechno je stále pouze ve fázi příprav.

Walker Texas Ranger mimochodem není jediný seriál, který v televizi nějakým způsobem ožívá. Nedávno jsme se dočkali i béčkového televizního filmu Magnum P.I., který už ale z prvního traileru vypadal dost pekelně.

jared padalecki walker texas ranger zdroj: tisková zpráva

Jared Padalecki, aneb nový Walker...

Zdroje: Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Necenzurovaný trailer na Smrt ve tmě 2 odhaluje hned několik zabití

Necenzurovaný trailer na Smrt ve tmě 2 odhaluje hned několik zabití

5. 8. 2021 | Trailery | Adam Homola

Sony vydala nový, řádně temný trailer na nadcházející horor Smrt ve tmě 2.
Flash Gordon od Taiky Waititiho bude nakonec hraný

Flash Gordon od Taiky Waititiho bude nakonec hraný

3. 8. 2021 | Novinky | Adam Homola

Místy to vypadá, že oscarový Taika Waititi neví kam dřív skočit. Má hromadu rozjetých projektů, jeden zajímavější než druhý a zatím to pořád zvládá.
Venom 2: Carnage přichází, ale pořád se drží zpátky

Venom 2: Carnage přichází, ale pořád se drží zpátky

2. 8. 2021 | Trailery | Adam Homola

V pořadí druhý trailer na druhého Venoma je tady a jakkoliv se tváří výrazně líp než ten první, pořád se tak trochu drží zpátky.
Stylová jízda s vraždou uprostřed, tak zatím působí Klan Gucci

Stylová jízda s vraždou uprostřed, tak zatím působí Klan Gucci

2. 8. 2021 | Trailery | Adam Homola

První trailer na Klan Gucci je tady a má ohromný styl, jak se ostatně dalo čekat.