Chucka Norrise v novém seriálu Walker Texas Ranger nahradí Padalecki

24. 9. 2019 15:42 - Novinky | Autor: Adam Homola

Chucka Norrise v novém seriálu Walker Texas Ranger nahradí Padalecki zdroj: Archiv

Kdo by nepamatoval na populární devadesátkový seriál Walker Texas Ranger. Chuck Norris v něm kopal zločince svojí ikonickou otočkou, hrála u toho stylová hudba, zas tak dobré to nebylo a koukala na to hromada lidí.

Seriál běžel mezi lety 1993 a 2001 a světe div se, americká televizní stanice CBS ho teď hodlá oživit. Chuck Norris jde už samozřejmě od válu, je mu 79 let a moc by toho v nové verzi seriálu nenakopal. Jestli bude mít alespoň nějakou vděčnou roličku se ještě neví, každopádně díky Deadline známe novou hlavní hvězdu: Jared Padalecki.

Ten je známý především díky seriálu Supernatural. Nástupce Walker Texas Ranger se zatím jmenuje pouze Walker a Padalecki si v něm zahraje postavu jménem Cordell Walker – muže, který hledá způsob, jak se dostat zpátky ke své rodině, zatímco slouží v té nejelitnější jednotce v Texasu.

V novém seriálu má být Walker vdovec a otec dvou dětí, co se po dvou letech tajné práce na důležitém případu vrátí domů jen aby zjistil, že ho i tam čeká spousta práce. K ruce bude mít zatím neobsazenou parťačku, jednu z mála žen z jednotky Texas Rangers. O mnoho víc detailů o příběhu nového seriálu zatím nevíme, ostatně se ještě ani nezačalo natáčet. Všechno je stále pouze ve fázi příprav.

Walker Texas Ranger mimochodem není jediný seriál, který v televizi nějakým způsobem ožívá. Nedávno jsme se dočkali i béčkového televizního filmu Magnum P.I., který už ale z prvního traileru vypadal dost pekelně.

jared padalecki walker texas ranger zdroj: Archiv

Jared Padalecki, aneb nový Walker...

Zdroje: Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Jason Momoa si střihne sněhuláka

Jason Momoa si střihne sněhuláka

2. 7. 2020 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros se dohodlo se Stampede Ventures na tom, že zrovna teď je ten pravý čas, kdy by měl vzniknout nový film o sněhulákovi.
Hororový Amulet láká na děsivou příšeru v podkroví

Hororový Amulet láká na děsivou příšeru v podkroví

1. 7. 2020 | Trailery | Adam Homola

Nový hororový film Amulet má na svědomí debutující scénáristka a režisérka Romola Rarai.
U kormidla dalších Pirátů z Karibiku by měla stát Margot Robbie

U kormidla dalších Pirátů z Karibiku by měla stát Margot Robbie

30. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Že se chystají další Piráti z Karibiku víme už nějakou dobu. A nedávno jsme zaznamenali i spekulaci o tom, že otěže po Johnny Deppovi převezme Karen Gillan.
Gerard Butler nezachraňuje v Greenland svět, ale svoji rodinu

Gerard Butler nezachraňuje v Greenland svět, ale svoji rodinu

29. 6. 2020 | Trailery | Adam Homola

Gerard Butler míří do dalšího katastrofického filmu, tak doufejme, že to bude lepší než Geostorm.