Christian Bale si v novém historickém dramatu zahraje detektiva

31. 10. 2022 - 10:10 | Trailery | Adam Homola

Christian Bale si v novém historickém dramatu zahraje detektiva zdroj: Foto: Netflix

Nadcházející Bledě modré oko se bude točit kolem zkušeného detektiva, respektive jeho snahy vyšetřit záhadnou vraždu jednoho z kadetů West Pointu.

A aby mu šlo vyšetřování od ruky, spojí se s mladým mužem, z nějž se vyklube samotný Edgar Allan Poe. První ukázka toho sice zatím moc neodhaluje, ale už teď z ní jde vycítit velký cit pro hutnou atmosféru a mrazivé drama, které z toho vyloženě sálá.

Herecká sestava v čele s Christianem Balem by mohla být zárukou solidní podívané, a tak se nám tu rýsuje na první pohled možná nenápadné, ale o to víc lákavé historické hororové drama.

Bledě modré oko natočil a napsal Scott Cooper, který má s Balem své vlastní zkušenosti. Cooper s ním totiž natočil už Out of the Furnace z roku 2013, nebo historické drama Hostiles z roku 2017. Vedle toho má taky na svědomí filmy Crazy Heart, Black Mass: Špinavá hra, nebo loňský horor Paroží.

Ve filmu hrají Christian Bale, Harry Melling, Gillian Anderson, Lucy Boynton, Robert Duvall, Toby Jones, Timothy Spall, Charlotte Gainsbourg, Charlie Tahan, Fred Hechinger, Simon McBurney, Hadley Robinson, Brennan Keel Cook, Harry Lawtey a další.

Bledě modré oko uvidíme na Netflixu v lednu příštího roku.

zdroj: Netflix

Zdroje: Netflix

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

2. 12. 2022 | Téma | Matěj Svoboda

Konec roku bude v kinech velkolepý, vrací se totiž James Cameron se svým Avatarem. A nuda nebude ani na streamu, je libo pokračování detektivky Na nože?
První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

2. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak a je to tady! Po letech čekání a nespočtu odkladů je pátý Indy konečně natočený a my se můžeme pokochat první ukázkou.
Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

1. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Pokud se váš film jmenuje Medvěd na koksu (v originále Cocaine Bear), budí jistá očekávání. A novinka Elizabeth Bank svému názvu skutečně dostává.
Antonio Banderas se blýskne po boku Harrisona Forda v Indiana Jones 5

Antonio Banderas se blýskne po boku Harrisona Forda v Indiana Jones 5

30. 11. 2022 | Novinky | Adam Homola

Legendární španělský herec nepolevuje a objeví se i v nadcházejícím a netrpělivě očekávaném pátém Indiana Jonesovi. Nicméně on sám uvádí věci na pravou míru.