Christian Bale navštívil v nemocnici oběti střelce z Denveru

- Téma autor: red

Christian Bale, představitel Batmana, navštívil v úterý v nemocnici sedm lidí, které při páteční premiéře nového batmanovského filmu v Denveru zranil běsnící střelec. Bale zároveň poděkoval lékařům za jejich péči. Při pátečním masakru zahynulo v kině na předměstí Denveru v Auroře 12 lidí. Dalších 58 osob bylo zraněno, 11 z nich je stále v kritickém stavu.

Osmatřicetiletý držitel Oscara Bale pohovořil na klinice v Auroře se zraněnými, jejich lékaři a ošetřovateli asi půldruhé hodiny. Doprovázela ho i jeho manželka Sibi Blazic.

Dle vedoucího kliniky Billa Volocha byla návštěva pro pacienty přínosná a pevně doufá, že na ně bude mít léčivé účinky.

Bale již brzy po tragédii vyjádřil své zděšení nad činem: "Slova nemohou vyjádřit, jakou hrůzu cítím. Samozřejmě nemohu plně rozumět bolesti rodin obětí a jejich přátel, ale mé srdce je s nimi."

V americkém Denveru při páteční premiéře nejnovějšího filmu o Batmanovi s názvem Temný rytíř povstal zabil čtyřiadvacetiletý James Holmes 12 lidí, zraněno bylo dalších 58 diváků. Muž plánoval čin dlouho dopředu, motiv je stále nejasný. V pondělí stanul Holmes poprvé před soudem, hrozí mu až trest smrti.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.