Charlie Sheen zřejmě přestane popírat vinu za napadení manželky

- Téma autor: red

Americký herec Charlie Sheen, hvězda televizního seriálu Dva a půl chlapa, zřejmě přestane popírat vinu za napadení své manželky loni v prosinci. Za útok mu hrozí až tři roky vězení, pokud přestane svou vinu popírat, mohl by podle agentury Reuters vyváznout pouze se 30 dny vězení.

Čtyřiačtyřicetiletý Sheen, který patří mezi nejlépe placené televizní herce, by prý dokonce mohl vyváznout se sníženým trestem 17 dní vězení za dobré chování. Před soudem v coloradském Aspenu stane syn známého Martina Sheena 7. června.

Sheen byl zatčen loni 25. prosince za napadení své ženy Brooke Muellerové. Ta řekla policii, že na ni Sheen vytáhl nůž, když mu hrozila rozvodem. Oba manželé se v té době potýkali s problémy s pitím, po události oba absolvovali protialkoholní léčbu.

V únoru byl Sheen obžalován z těžkého zločinu a napadení, svoji vinu však popřel. Sheen se proslavil jako hrdina filmových parodií Žhavé výstřely či Zítra se žením. Zazářil i ve vážných rolích, a to například ve válečném filmu Četa či v dramatu Wall Street. Čeští televizní diváci Sheena znají také ze seriálu Dva a půl chlapa. Stránky novin často plní příběhy z jeho neuspořádaného soukromého života a informace o jeho potížích s alkoholem.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.