Channing Tatum si bude v novém filmu utahovat z klasických monster

27. 11. 2020 - 13:00 | Novinky | Adam Homola

Channing Tatum si bude v novém filmu utahovat z klasických monster zdroj: 20th Century Fox

Režiséři zodpovědní za povedené komedie 21 Jump Street a LEGO Movie si budou dělat s Channingem Tatumem srandu z monster.

Kreativní duo Phil Lord a Chris Miller, kterému se sice povedly oba díly Jump Street i LEGO Movie, ale natolik špatně točili Sola až dostali padáka, se vrací. A berou s sebou znovu i Channinga Tatuma. Tentokrát si bude tahle trojice dělat srandu z monster.

V novém, zatím bezejmenném filmu má být středobodem dění Tatum, celé se to bude odehrávat v moderní době a klíčovým prvkem bude monstrum. Jedno z tradičních, klasických a legendárních filmových monster patřících do škatulky Universalu, tedy například Drákula či Vlkodlak. Které monstrum si vytáhne krátkou slámku zatím nevíme, ale podle zdrojů Deadline má jít o třeskutou komedii, která si má z monstr filmů dělat srandu.

Rozhodně nás tak nečeká žádný seriózní a nervy drásající horor, ale velmi pravděpodobně hodně odvážný a nestandardní přístup k ikonické látce. Ostatně Universalu se odvážný přístup osvědčil už v případě Neviditelného, který měl sice do komedie daleko, ale byla to zajímavá modernizace původního materiálu a povedla se:

„Celkově je však Neviditelný velmi vydařená hororová podívaná, která dovede nabídnout jak hodně mrazivé a napínavé scény, tak i strhující a akční momenty. Zároveň se vyhýbá laciným lekačkám a místo toho nabízí divákům hrdinku, o kterou budou mít doopravdy strach.

I přes pár menších logických lapsů, a ne úplně šťastně pojatý závěr jde o prvotřídní žánrovou pecku, která sebevědomě ukazuje, že slavná monstra můžou v jednadvacátém století v kinech ještě nabídnout docela dost děsu i zábavy. Jen musí stát za kamerou někdo jako Whannell,“ napsal tehdy v recenzi na Neviditelného Matěj.

zdroj: Cinemart

I když tak mohou Miller s Lordem udělat občas solidní přešlap, zatím se jim spíše daří. Oba díly Jump Street byly povedené a hlavně úspěšné, což se dá říct i o prvním LEGO Movie. Povedlo se jim i Zataženo, občas trakaře a zapomínat nesmíme ani na fakt, že oba pánové produkovali naprosto špičkový animák Spider-Man: Paralelní světy.

Snad tak u nové monstr komedie nešlápnou vedle a budou pokračovat v tom, co jim jde a co se očividně nehodí do světa Star Wars: v bláznivé, nestandardní, ale funkční komedii.

zdroj: 20th Century Fox

Zdroje: Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Indiana Jones 5 přidává Phoebe Waller-Bridge

Indiana Jones 5 přidává Phoebe Waller-Bridge

12. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Po celé řadě odkladů a komplikací se nový Indiana Jones začne natáčet v červenci, tentokrát už snad doopravdy.
Amy Adams trpí v novém thrilleru Žena v okně na agorafobii

Amy Adams trpí v novém thrilleru Žena v okně na agorafobii

9. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Nový thriller Netflixu Žena v okně s Amy Adams v hlavní roli se blíží a novým trailerem připomíná brzké vydání.
Kdo mi jde po krku postaví Angelinu Jolie proti zabijákům a lesnímu požáru

Kdo mi jde po krku postaví Angelinu Jolie proti zabijákům a lesnímu požáru

8. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Warner Bros představují první trailer na nadcházející thriller Kdo mi jde po krku s Angelinou Jolie v hlavní roli.
Potvrzeno: Sylvester Stallone už v Creed III nebude

Potvrzeno: Sylvester Stallone už v Creed III nebude

7. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Boxerské drama Creed bylo výborné a Stallonovi přihrálo nominaci na Oscara. Jenže teď se svou nejslavnější rolí asi definitivně končí.