Channing Tatum si bude v novém filmu utahovat z klasických monster

27. 11. 2020 - 13:00 | Novinky | Adam Homola

Channing Tatum si bude v novém filmu utahovat z klasických monster zdroj: 20th Century Fox

Režiséři zodpovědní za povedené komedie 21 Jump Street a LEGO Movie si budou dělat s Channingem Tatumem srandu z monster.

Kreativní duo Phil Lord a Chris Miller, kterému se sice povedly oba díly Jump Street i LEGO Movie, ale natolik špatně točili Sola až dostali padáka, se vrací. A berou s sebou znovu i Channinga Tatuma. Tentokrát si bude tahle trojice dělat srandu z monster.

V novém, zatím bezejmenném filmu má být středobodem dění Tatum, celé se to bude odehrávat v moderní době a klíčovým prvkem bude monstrum. Jedno z tradičních, klasických a legendárních filmových monster patřících do škatulky Universalu, tedy například Drákula či Vlkodlak. Které monstrum si vytáhne krátkou slámku zatím nevíme, ale podle zdrojů Deadline má jít o třeskutou komedii, která si má z monstr filmů dělat srandu.

Rozhodně nás tak nečeká žádný seriózní a nervy drásající horor, ale velmi pravděpodobně hodně odvážný a nestandardní přístup k ikonické látce. Ostatně Universalu se odvážný přístup osvědčil už v případě Neviditelného, který měl sice do komedie daleko, ale byla to zajímavá modernizace původního materiálu a povedla se:

„Celkově je však Neviditelný velmi vydařená hororová podívaná, která dovede nabídnout jak hodně mrazivé a napínavé scény, tak i strhující a akční momenty. Zároveň se vyhýbá laciným lekačkám a místo toho nabízí divákům hrdinku, o kterou budou mít doopravdy strach.

I přes pár menších logických lapsů, a ne úplně šťastně pojatý závěr jde o prvotřídní žánrovou pecku, která sebevědomě ukazuje, že slavná monstra můžou v jednadvacátém století v kinech ještě nabídnout docela dost děsu i zábavy. Jen musí stát za kamerou někdo jako Whannell,“ napsal tehdy v recenzi na Neviditelného Matěj.

zdroj: Cinemart

I když tak mohou Miller s Lordem udělat občas solidní přešlap, zatím se jim spíše daří. Oba díly Jump Street byly povedené a hlavně úspěšné, což se dá říct i o prvním LEGO Movie. Povedlo se jim i Zataženo, občas trakaře a zapomínat nesmíme ani na fakt, že oba pánové produkovali naprosto špičkový animák Spider-Man: Paralelní světy.

Snad tak u nové monstr komedie nešlápnou vedle a budou pokračovat v tom, co jim jde a co se očividně nehodí do světa Star Wars: v bláznivé, nestandardní, ale funkční komedii.

zdroj: 20th Century Fox

Zdroje: Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.