Channing Tatum si bude v novém filmu utahovat z klasických monster

27. 11. 2020 - 13:00 | Novinky | Adam Homola

Channing Tatum si bude v novém filmu utahovat z klasických monster zdroj: 20th Century Fox

Režiséři zodpovědní za povedené komedie 21 Jump Street a LEGO Movie si budou dělat s Channingem Tatumem srandu z monster.

Kreativní duo Phil Lord a Chris Miller, kterému se sice povedly oba díly Jump Street i LEGO Movie, ale natolik špatně točili Sola až dostali padáka, se vrací. A berou s sebou znovu i Channinga Tatuma. Tentokrát si bude tahle trojice dělat srandu z monster.

V novém, zatím bezejmenném filmu má být středobodem dění Tatum, celé se to bude odehrávat v moderní době a klíčovým prvkem bude monstrum. Jedno z tradičních, klasických a legendárních filmových monster patřících do škatulky Universalu, tedy například Drákula či Vlkodlak. Které monstrum si vytáhne krátkou slámku zatím nevíme, ale podle zdrojů Deadline má jít o třeskutou komedii, která si má z monstr filmů dělat srandu.

Rozhodně nás tak nečeká žádný seriózní a nervy drásající horor, ale velmi pravděpodobně hodně odvážný a nestandardní přístup k ikonické látce. Ostatně Universalu se odvážný přístup osvědčil už v případě Neviditelného, který měl sice do komedie daleko, ale byla to zajímavá modernizace původního materiálu a povedla se:

„Celkově je však Neviditelný velmi vydařená hororová podívaná, která dovede nabídnout jak hodně mrazivé a napínavé scény, tak i strhující a akční momenty. Zároveň se vyhýbá laciným lekačkám a místo toho nabízí divákům hrdinku, o kterou budou mít doopravdy strach.

I přes pár menších logických lapsů, a ne úplně šťastně pojatý závěr jde o prvotřídní žánrovou pecku, která sebevědomě ukazuje, že slavná monstra můžou v jednadvacátém století v kinech ještě nabídnout docela dost děsu i zábavy. Jen musí stát za kamerou někdo jako Whannell,“ napsal tehdy v recenzi na Neviditelného Matěj.

zdroj: Cinemart

I když tak mohou Miller s Lordem udělat občas solidní přešlap, zatím se jim spíše daří. Oba díly Jump Street byly povedené a hlavně úspěšné, což se dá říct i o prvním LEGO Movie. Povedlo se jim i Zataženo, občas trakaře a zapomínat nesmíme ani na fakt, že oba pánové produkovali naprosto špičkový animák Spider-Man: Paralelní světy.

Snad tak u nové monstr komedie nešlápnou vedle a budou pokračovat v tom, co jim jde a co se očividně nehodí do světa Star Wars: v bláznivé, nestandardní, ale funkční komedii.

zdroj: 20th Century Fox

Zdroje: Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Podívejte se na nový hlavní trailer na očekávanou Dunu

Podívejte se na nový hlavní trailer na očekávanou Dunu

22. 7. 2021 | Trailery | Adam Homola

Jeden z nejočekávanějších filmů letošního roku dostal po zhruba deseti měsících nový trailer.
Alicia Vikander se na pokračování Tomb Raidera těší, jenže film zatím nemá zelenou

Alicia Vikander se na pokračování Tomb Raidera těší, jenže film zatím nemá zelenou

22. 7. 2021 | Novinky | Adam Homola

Tomb Raider z roku 2018 dost možná dostane pokračování, i když zatím prý není ještě nic jisté.
Tarantule, medvěd i létání. Šílenci z amerického Jackass se vrací

Tarantule, medvěd i létání. Šílenci z amerického Jackass se vrací

22. 7. 2021 | Trailery | Adam Homola

Chlapci, nebo teda teď už spíš pánové z Jackass jsou zpět a zase si budou ubližovat.
Středověký Poslední duel proti sobě postaví Adama Drivera a Matta Damona

Středověký Poslední duel proti sobě postaví Adama Drivera a Matta Damona

21. 7. 2021 | Trailery | Adam Homola

První trailer na očekávané historické drama Ridleyho Scotta The Last Duel je konečně tady.