Brad Pitt a Angelina Jolieová si pronajali v Británii vlak

- Téma autor: red

Britští cestující se rozčilují, neboť brzy drasticky stoupnou ceny vlakových jízdenek. Herecká dvojice Angelina Jolieová a Brad Pitt si naopak ráda připlatí. Jak dnes informovala britská média, na cestu se svými šesti dětmi z Londýna do Glasgow si herci pronajali soukromý vlak. Asi pětihodinová cesta je přijde v přepočtu na 1,2 milionu korun.

Tuto službu nabízí několik britských dopravních společností. Často nabídku využívají týmy profesionálních sportovců, aby se dostaly na zápasy nebo na sportovní soustředění. Pitt a Jolieová si mohou takovou službu dovolit jako jedni z nejlépe placených herců Hollywoodu.

"Brangelina", jak je novináři nazývají, se svými šesti dětmi nastoupili do vlaku na londýnském nádraží Euston z aut s tmavými skly a v Glasgow je vyzvedli přímo na nástupišti. Takzvaní normální cestující údajně museli počkat, napsala DPA.

Pitt ve Skotsku natáčí nový film World War Z, filmovou verzi vědeckofantastického románu amerického spisovatele Maxe Brookse. Sedmačtyřicetiletý herec hraje hlavní roli pracovníka OSN, který bojuje se zombies.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.