Blade Runner 2 - Harrison Ford se vrací jako Rick Deckard

25. 1. 2016 22:00 - Novinky | Autor: Vojtěch Karlík

Blade Runner 2 - Harrison Ford se vrací jako Rick Deckard Zdroj: Archiv

O druhém díle Blade Runnera se hodně spekulovalo, pak jej režisér Ridley Scott konečně potvrdil, ale ihned se vynořila další otázka. Bude ve filmu hrát Harrison Ford? Nyní už je jasno. Bude.

Na všechny otázky dala odpověď tisková zpráva od Sony Pictures International, v níž finálně představitelé studia potvrdili, že vlastní celosvětová distribuční práva a Warneři pak mají na starosti distribuci v Americe. Právě dohoda těchto dvou studií byla poslední překážkou před vlastním natáčením, které má podle všeho začít každým dnem. Nyní tedy víme, že Ryan Gosling si zahraje jednu z hlavních rolí a měl by se objevovat po boku Harrisona Forda. Ten si zopakuje svoji kultovní postavu soukromého očka Ricka Deckarda.

Blade runner Zdroj: Archiv

A teď pozor. Ridley Scott bude pouze v roli výkonného producenta. Režie se dle jeho doporučení ujme Denis Villeneuve, který má na svědomí ceněný snímek Sicario. Datum premiéry není zatím pevně stanoveno, mluví se však o druhé polovině roku 2017.

Zdroje: Movieweb

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.
Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

22. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Robert Downey Jr. to vloni zabalil jako Iron Man, a i když se šeptá, že jeho Tonyho Starka možná uvidíme v Black Widow, comicsové brnění už prakticky pověsil na hřebík.
Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

21. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Netflix ulovil další zajímavou tvůrčí dvojici a výsledek uvidíme už brzy. Peter Berg a Mark Wahlberg spolu rozhodně netočí poprvé, jenže zatímco jejich předchozí filmy byly spíše vážnější, Spravedlnost podle Spensera vypadá poněkud odlehčeně.