Baldwin se pohádal s pilotem, ten ho vyhodil z letadla

- Téma autor: Danica Klein

Hollywoodská hvězda Alec Baldwin se zlobí na leteckou společnost American Airlines, která ho v úterý v Los Angeles vysadila z letadla poté, co třiapadesátiletý hrdina z filmů jako Letec či Skrytá identita odmítl vypnout na palubě svůj mobil. Směl ale letět dalším spojem.

Placeholder

Placeholder,zdroj: Archiv

Alec Baldwin po incidentu vysvětlil, že chtěl jen dohrát hru na mobilním telefonu, a to v době, kdy letadlo stálo u terminálu a začalo se připravovat na odlet. Postup personálu letadla vůči sobě označil za přehnaný a ujistil, že s touto společností již nikdy nepoletí. Omluvil se však cestujícím, že se kvůli jeho sporu s posádkou jejich let zpozdil.

"Jednou z velkých změn od atentátů z 11. září (2001) je polovojenské chování personálu letadel. Americké společnosti stejně jako letiště změnily cestování letadlem ve velmi nepříjemnou zkušenost," prohlásil herec. "Právě vypínal své elektronické zařízení. Ani nevím... jen se trochu rozčílil," řekl novinářům v New Yorku bývalý šampion v boxu Oscar De La Hoya, který byl také v letadle.

Mluvčí společnosti uvedl, že herec se choval vůči personálu hrubě. "Pane Baldwine, zkoumáme celou záležitost... Členové posádky se řídili federálními bezpečnostními postupy ohledně zákazu používání elektronických přístrojů poté, co se uzavřou dveře letadla," reagovala společnost American Airlines na kritiku ze strany herce a jeho fanoušků.

Tagy: letadlo hra

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.