"Bála jsem se že zemřu", řekla manželka Charlieho Sheena o vánočním napadení

10. 8. 2010 - 19:00 | Téma | red

"Bála jsem se že zemřu", řekla manželka Charlieho Sheena o vánočním napadení zdroj: tisková zpráva

Manželka herce Charlieho Sheena Brooke Muellerová se bála o svůj život, když ji Sheen loni o Vánocích připoutal k posteli a ohrožoval ji nožem. Vyplývá to z policejní zprávy, o níž v noci na dnešek informovala agentura Reuters.

Minulý týden se herec před soudem k napadení své ženy přiznal a byl odsouzen k 30 dnům pobytu v protidrogovém a protialkoholickém středisku v Kalifornii, k tříměsíční podmínce a 36 hodinám kurzu sebeovládání.

Policejní zpráva uvádí podrobnosti mimo jiné ze sporu, který nakonec vedl k tomu, že museli zasahovat strážci zákona. Na začátku byla podle všeho hádka kvůli písničce, kterou Sheen zpíval své dcerce.

Muellerová podrobně vylíčila, jak ji Sheen připoutal k posteli, rukou ji chytil za šíji a poměrně velký kapesní nůž jí přiložil ke krku. Ukázala policii i červené šrámy, které podle jednoho z policistů "odpovídaly pokusu o škrcení".

"Řekla mi, že se bála, že v tu chvíli zemře, nemohla se v tu chvíli postavit, když jí Estevez (Sheenovo původní jméno) položil ruku kolem krku a svou vahou tlačil na její tělo," napsal ve zprávě Rick Magnuson, člen policejního sboru v Aspenu, kde se celý incident odehrál.
Muellerová také uvedla, že o dva měsíce dříve v Kalifornii jí manžel způsobil zranění na hlavě, když s ní mrštil o podlahu během incidentu, který ale úřadům oznámen nebyl.
Sám Sheen vánoční střet označil za převážně slovní, s ženou se prý jen klepali přes ruce. Popíral, že by ji ohrožoval nožem nebo ji škrtil.

U aspenského soudu se nakonec herec doznal k napadení třetího stupně, takže byla stažena obvinění z těžkého napadení a zločinného chování.

Pobyt v rehabilitačním středisku, který je součástí trestu, mu nicméně umožní pokračovat v práci na seriálu Dva a půl chlapa. Veškeré jeho problémy s násilím a tím i se zákonem totiž mají jen malý dopad na jeho popularitu. Sledovanost zmíněného seriálu je stále vysoká a letos Sheen uzavřel smlouvu se CBS, podle níž by měl za každou epizodu dostat až 1,8 milionu dolarů.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství dorazí v dubnu

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství dorazí v dubnu

24. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Třetí díl spinoffu Harryho Pottera jménem Fantastická zvířata má datum premiéry i nový název.
Stříhala původní Star Wars, teď kritizuje nové: „Otřesné“

Stříhala původní Star Wars, teď kritizuje nové: „Otřesné“

23. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Nová trilogie Star Wars je všechno, jen je jednomyslně opěvovaná. A teď se do ní pustila i editorka původní trilogie.
Ewan McGregor si pochvaluje natáčení seriálu Obi-Wan Kenobi

Ewan McGregor si pochvaluje natáčení seriálu Obi-Wan Kenobi

22. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Ewan McGregor si šel pro svoji první cenu Emmy za hlavní roli v seriálu Halston a při té příležitosti zmínil i svůj aktuálně nejočekávanější projekt.
Režisér Hellboye pošle do Uličky přízraků Bradleyho Coopera a Cate Blanchett

Režisér Hellboye pošle do Uličky přízraků Bradleyho Coopera a Cate Blanchett

21. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

Oscarový režisér Guillermo del Toro se vrací a zase to bude o monstrech, jen o těch trochu jiných.