"Bála jsem se že zemřu", řekla manželka Charlieho Sheena o vánočním napadení

10. 8. 2010 - 19:00 | Téma | red

"Bála jsem se že zemřu", řekla manželka Charlieho Sheena o vánočním napadení zdroj: tisková zpráva

Manželka herce Charlieho Sheena Brooke Muellerová se bála o svůj život, když ji Sheen loni o Vánocích připoutal k posteli a ohrožoval ji nožem. Vyplývá to z policejní zprávy, o níž v noci na dnešek informovala agentura Reuters.

Minulý týden se herec před soudem k napadení své ženy přiznal a byl odsouzen k 30 dnům pobytu v protidrogovém a protialkoholickém středisku v Kalifornii, k tříměsíční podmínce a 36 hodinám kurzu sebeovládání.

Policejní zpráva uvádí podrobnosti mimo jiné ze sporu, který nakonec vedl k tomu, že museli zasahovat strážci zákona. Na začátku byla podle všeho hádka kvůli písničce, kterou Sheen zpíval své dcerce.

Muellerová podrobně vylíčila, jak ji Sheen připoutal k posteli, rukou ji chytil za šíji a poměrně velký kapesní nůž jí přiložil ke krku. Ukázala policii i červené šrámy, které podle jednoho z policistů "odpovídaly pokusu o škrcení".

"Řekla mi, že se bála, že v tu chvíli zemře, nemohla se v tu chvíli postavit, když jí Estevez (Sheenovo původní jméno) položil ruku kolem krku a svou vahou tlačil na její tělo," napsal ve zprávě Rick Magnuson, člen policejního sboru v Aspenu, kde se celý incident odehrál.
Muellerová také uvedla, že o dva měsíce dříve v Kalifornii jí manžel způsobil zranění na hlavě, když s ní mrštil o podlahu během incidentu, který ale úřadům oznámen nebyl.
Sám Sheen vánoční střet označil za převážně slovní, s ženou se prý jen klepali přes ruce. Popíral, že by ji ohrožoval nožem nebo ji škrtil.

U aspenského soudu se nakonec herec doznal k napadení třetího stupně, takže byla stažena obvinění z těžkého napadení a zločinného chování.

Pobyt v rehabilitačním středisku, který je součástí trestu, mu nicméně umožní pokračovat v práci na seriálu Dva a půl chlapa. Veškeré jeho problémy s násilím a tím i se zákonem totiž mají jen malý dopad na jeho popularitu. Sledovanost zmíněného seriálu je stále vysoká a letos Sheen uzavřel smlouvu se CBS, podle níž by měl za každou epizodu dostat až 1,8 milionu dolarů.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.