"Bála jsem se že zemřu", řekla manželka Charlieho Sheena o vánočním napadení

10. 8. 2010 - 19:00 | Téma | red

"Bála jsem se že zemřu", řekla manželka Charlieho Sheena o vánočním napadení zdroj: tisková zpráva

Manželka herce Charlieho Sheena Brooke Muellerová se bála o svůj život, když ji Sheen loni o Vánocích připoutal k posteli a ohrožoval ji nožem. Vyplývá to z policejní zprávy, o níž v noci na dnešek informovala agentura Reuters.

Minulý týden se herec před soudem k napadení své ženy přiznal a byl odsouzen k 30 dnům pobytu v protidrogovém a protialkoholickém středisku v Kalifornii, k tříměsíční podmínce a 36 hodinám kurzu sebeovládání.

Policejní zpráva uvádí podrobnosti mimo jiné ze sporu, který nakonec vedl k tomu, že museli zasahovat strážci zákona. Na začátku byla podle všeho hádka kvůli písničce, kterou Sheen zpíval své dcerce.

Muellerová podrobně vylíčila, jak ji Sheen připoutal k posteli, rukou ji chytil za šíji a poměrně velký kapesní nůž jí přiložil ke krku. Ukázala policii i červené šrámy, které podle jednoho z policistů "odpovídaly pokusu o škrcení".

"Řekla mi, že se bála, že v tu chvíli zemře, nemohla se v tu chvíli postavit, když jí Estevez (Sheenovo původní jméno) položil ruku kolem krku a svou vahou tlačil na její tělo," napsal ve zprávě Rick Magnuson, člen policejního sboru v Aspenu, kde se celý incident odehrál.
Muellerová také uvedla, že o dva měsíce dříve v Kalifornii jí manžel způsobil zranění na hlavě, když s ní mrštil o podlahu během incidentu, který ale úřadům oznámen nebyl.
Sám Sheen vánoční střet označil za převážně slovní, s ženou se prý jen klepali přes ruce. Popíral, že by ji ohrožoval nožem nebo ji škrtil.

U aspenského soudu se nakonec herec doznal k napadení třetího stupně, takže byla stažena obvinění z těžkého napadení a zločinného chování.

Pobyt v rehabilitačním středisku, který je součástí trestu, mu nicméně umožní pokračovat v práci na seriálu Dva a půl chlapa. Veškeré jeho problémy s násilím a tím i se zákonem totiž mají jen malý dopad na jeho popularitu. Sledovanost zmíněného seriálu je stále vysoká a letos Sheen uzavřel smlouvu se CBS, podle níž by měl za každou epizodu dostat až 1,8 milionu dolarů.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.
Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

15. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Další díl Rychle a zběsile měl být sice dávno za námi, ale z loňské premiéry kvůli covidu sešlo a filmu se tak dočkáme letos.
Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

14. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Las Vegas je plné peněz i zombíků a Dave Bautista se s tím pokusí něco udělat.
Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

13. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Do připravovaného pokračování komiksárny Shazam! se přidává Lucy Liu.