Army of the Dead se rýsuje jako výrazně jiný zombie film

7. 1. 2021 - 10:05 | Novinky | Adam Homola

Army of the Dead se rýsuje jako výrazně jiný zombie film zdroj: Netflix

Letos se na Netflixu dočkáme zajímavě vypadající zombie akce Army of the Dead od Zacka Snydera. Který tvrdí, že tohle bude něco opravdu jiného.

Snyder teď sice dokončuje režisérskou verzi utrápené Ligy spravedlnosti, ale v záloze má právě ještě Army of the Dead. Prý výrazně jiný zombie filmy, kdy nepůjde jen o bezduchou akci, ale i o hloubku, vrstvy a zajímavé postavy. Film má být totiž částečně zombie řežbou a částečně propracovaným heist filmem, tedy zaměřujícím se na partu co se rozhodne něco vykrást

Film měl původně vznikat pod hlavičkou Warner Bros, ale podle Snydera a jeho nejnovějšího rozhovoru pro Entertainment Weekly, odkud pochází i nové obrázky, nemělo studio o film zájem. Podle režiséra prý nechtěli investovat tak velké peníze do filmu se zombíky a prý navíc celý projekt nebrali asi dostatečně vážně. V tom se zjevil Netflix, po filmu skočil a dovolil tak Snyderovi udělat přesně to, co chtěl.

Army of the Dead bude na Netflixu navíc ještě předcházet čtyřhodinový prequelový seriál, který se má točit primárně kolem vzniku zombie nákazy.

Hlavním hereckým tahounem filmu bude Dave Bautista, který roli nejdřív odmítl. Prý nechtěl hrát ve filmu se zombíky a namísto toho hledal spíše náročnější dramatické role. Jenže pak si dle svých slov přečetl scénář a zjistil, že jde o mnohem hlubší film s několika vrstvami, zajímavými postavami a emocemi. Že jde jednoduše o něco jiného, než jak se to na první dobrou tváří.

Snyder nás tak snad brzy přesvědčí a navnadí prvním trailerem, na který pořád čekáme. Army of the Dead se dočkáme ještě letos, exkluzivně na Netflixu.

Dva nové obrázky z filmu:

7fbv1uz4ir961 zdroj: Entertainment Weekly

e2fgo8x4ir961 zdroj: Entertainment Weekly

Zdroje: Entertainment Weekly

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

V The Courier bude Benedict Cumberbatch řešit kubánskou krizi

V The Courier bude Benedict Cumberbatch řešit kubánskou krizi

20. 1. 2021 | Novinky | Adam Homola

V novém thrilleru spojí síly Benedict Cumberbatch a Rachel Brosnahan, kteří budou společně zabraňovat kubánské krizi.
Gal Gadot připravuje špiónskou sérii pro Netflix Heart of Stone

Gal Gadot připravuje špiónskou sérii pro Netflix Heart of Stone

19. 1. 2021 | Novinky | Adam Homola

Gal Gadot to v jedné chvíli v Hollywoodu málem zabalila, ale teď neví kam dřív skočit. Chystá totiž vlastní „bondovku“ Heart of Stone.
Thor: Love and Thunder dost možná rozšíří Matt Damon

Thor: Love and Thunder dost možná rozšíří Matt Damon

18. 1. 2021 | Novinky | Adam Homola

Thor: Love and Thunder velmi pravděpodobně vítá velice zajímavou hereckou posilu: Matta Damona, který si už zahrál Lokiho.
Chris Evans prý vyjednává o návratu Kapitána Ameriky

Chris Evans prý vyjednává o návratu Kapitána Ameriky

15. 1. 2021 | Novinky | Adam Homola

Kapitán Amerika v podání Chrise Evanse sice pověsil štít na hřebík, ale dost možná ho uvidíme ještě jednou.