Army of the Dead se rýsuje jako výrazně jiný zombie film

7. 1. 2021 - 10:05 | Novinky | Adam Homola

Army of the Dead se rýsuje jako výrazně jiný zombie film zdroj: Netflix

Letos se na Netflixu dočkáme zajímavě vypadající zombie akce Army of the Dead od Zacka Snydera. Který tvrdí, že tohle bude něco opravdu jiného.

Snyder teď sice dokončuje režisérskou verzi utrápené Ligy spravedlnosti, ale v záloze má právě ještě Army of the Dead. Prý výrazně jiný zombie filmy, kdy nepůjde jen o bezduchou akci, ale i o hloubku, vrstvy a zajímavé postavy. Film má být totiž částečně zombie řežbou a částečně propracovaným heist filmem, tedy zaměřujícím se na partu co se rozhodne něco vykrást

Film měl původně vznikat pod hlavičkou Warner Bros, ale podle Snydera a jeho nejnovějšího rozhovoru pro Entertainment Weekly, odkud pochází i nové obrázky, nemělo studio o film zájem. Podle režiséra prý nechtěli investovat tak velké peníze do filmu se zombíky a prý navíc celý projekt nebrali asi dostatečně vážně. V tom se zjevil Netflix, po filmu skočil a dovolil tak Snyderovi udělat přesně to, co chtěl.

Army of the Dead bude na Netflixu navíc ještě předcházet čtyřhodinový prequelový seriál, který se má točit primárně kolem vzniku zombie nákazy.

Hlavním hereckým tahounem filmu bude Dave Bautista, který roli nejdřív odmítl. Prý nechtěl hrát ve filmu se zombíky a namísto toho hledal spíše náročnější dramatické role. Jenže pak si dle svých slov přečetl scénář a zjistil, že jde o mnohem hlubší film s několika vrstvami, zajímavými postavami a emocemi. Že jde jednoduše o něco jiného, než jak se to na první dobrou tváří.

Snyder nás tak snad brzy přesvědčí a navnadí prvním trailerem, na který pořád čekáme. Army of the Dead se dočkáme ještě letos, exkluzivně na Netflixu.

Dva nové obrázky z filmu:

7fbv1uz4ir961 zdroj: Entertainment Weekly

e2fgo8x4ir961 zdroj: Entertainment Weekly

Zdroje: Entertainment Weekly

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Nový seriál ze světa Star Wars natočí režisér Spider-Manů a zahraje si v něm Jude Law

Nový seriál ze světa Star Wars natočí režisér Spider-Manů a zahraje si v něm Jude Law

27. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Univerzum Star Wars se neustále rozšiřuje, byť aktuálně spíše skrze seriály než celovečerní filmy.
Bestie: Idris Elba vs obří lev v novém hororovém thrilleru

Bestie: Idris Elba vs obří lev v novém hororovém thrilleru

26. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Studio Universal chystá nové drama, respektive spíše částečně hororový thriller se spolehlivým Idisem Elbou v hlavní roli.
Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

25. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Takhle Prahu už dlouho nikdo nezničil, a i když je ve filmu spousta skutečných věcí, destrukce vypadá snad až příliš digitálně.
Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.