Animovaný film Next Gen: roztomilý robot jako věrný kamarád hlavní hrdinky

22. 8. 2018 9:15 - Dokina.cz | Autor: Adam Homola

Animovaný film Next Gen: roztomilý robot jako věrný kamarád hlavní hrdinky Zdroj: Archiv

Holčička se spřátelí se super tajným robotem a společně se vydají bojovat s jinými nebezpečnými roboty, zlobivými dětmi a jedním šílencem. Kolikrát jsme tohle už jenom viděli? Ne nutně v identickém podání a se stejnými postavami, ale pravdou je, že chystaný Next Gen originální a vlastně ani být nemusí.

Jde totiž o animovanou pohádku cílenou především na děti a ty originalitu zpravidla neřeší. Next Gen natočili animátoři Kevin R. Adams a Joe Ksander, kteří jsou známí především díky sympatickému animovanému filmu 9 z roku 2009.

Next Gen se s „devítkou“ nemůže ale moc porovnávat – už na první pohled působí mnohem větším, dražším i ambicióznějším dojmem. Byť tedy v traileru nedokáže dostatečně prodat svůj šarm, vtip, a dokonce ani navodit pocit většího dobrodružství. Srovnejte si to s trailery třeba na Wall-E nebo Big Hero 6 a rozdíl je patrný na první pohled.

Přesto to celé vypadá dostatečně sympaticky a tak, že byste tomu ten čas věnovat mohli, obzvláště v případě, kdy máte děti. Navíc s nimi nemusíte ani do kina, protože Next Gen půjde jenom na Netflix a to už v září.

Zdroje: tisková zpráva

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.
Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

22. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Robert Downey Jr. to vloni zabalil jako Iron Man, a i když se šeptá, že jeho Tonyho Starka možná uvidíme v Black Widow, comicsové brnění už prakticky pověsil na hřebík.
Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

21. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Netflix ulovil další zajímavou tvůrčí dvojici a výsledek uvidíme už brzy. Peter Berg a Mark Wahlberg spolu rozhodně netočí poprvé, jenže zatímco jejich předchozí filmy byly spíše vážnější, Spravedlnost podle Spensera vypadá poněkud odlehčeně.